Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na září

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

25. 8. 2020 | Zábava

Září je obvykle náročným měsícem, kdy hodně z nás bilancuje o svém životě. Prázdniny jsou v nenávratnu, děti zpátky usedly do školních lavic a my si opět jen říkáme, jak je možné, že to tak rychle uteklo. Podívejte se, co vám hvězdy připravily na tento měsíc, bude to jak na horské dráze, nebo si konečně oddychnete?

BERAN

Máte hlavu plnou nápadů a kreativitou jen hýříte. Když jede váš mozek tedy na plné obrátky, možná byste měli zkusit popřemýšlet o tom, co říkáte a děláte. S prací nepospíchejte. Především ne s takovou, u které chcete rychle vidět výsledky. Zjistíte, že jakmile se trochu snažíte a dáte ze sebe o kousek víc, vaše šance na povýšení nebo zvýšení platu nezůstane jen vašimi tajnými přáními.

BÝK

V září byste měli více dbát na věci, které mají něco společného s city. Ujistěte se, že vztahu s vaší drahou polovičkou dáváte dostatek. Ale nepočítejte s tím, že všechno poběží hladce a bez problémů. Ukažte více entuziasmu a trpělivosti, protože na účinky si budete muset chvilku počkat.

BLÍŽENCI

Pokud váháte, jestli se opravdu všechny změny ve vašem životě vyplatí, pak by se všechny vaše pochyby měly v září rozplynout. Je pravda, že na cestě potkáte nějaké překážky a komplikace, ale ty vás jen přesvědčí o tom, že něco ve svém životě změnit musíte.

RAK

Pro vás bude tenhle měsíc učiněná radost. Vaše emoce výrazně stoupnou a přibude i sociálních aktivit. Lidé vás budou vyhledávat pro vaši vřelost, velkorysost a uvolněnost, ale i pro zábavu a smysl pro humor. Pokud si chcete s někým dát schůzku, pak to udělejte v první polovině měsíce. To platí především pro nezadané, kteří chtějí najít svoji druhou polovičku.

LEV

Budete se soustředit na věci, které se týkají vašeho zdraví a vzhledu. Dieta, kterou držíte, nebo sport, který jste začali provozovat, začíná přinášet první výsledky. Díky vlastní disciplíně překonáte všechny slabosti a nic pro vás nebude problém. V září se vyplatí také se více věnovat koníčkům a lásce.

PANNA

Září vám přinese spoustu pěkných chvil, a to především v pracovních záležitostech. Budete mít šanci pro několik dobrých rozhodnutí, které vám přinesou mnoho výhod. Aby se to ale stalo, nesmíte všechno odsouvat. Máte před sebou hodně možností, proto byste se měli soustředit na jasné cíle.

VÁHA

V září se vám bude nálada střídat jako na houpačce. Budete neustále balancovat mezi radostí a smutkem. Na začátku měsíce se budete často cítit uzavření. V těchto těžkých dnech vám pomůže přítomnost milované osoby (pokud zrovna ta nebude jejich příčinou), takže s ní buďte každou volnou chvíli a uvidíte, že se hned budete cítit lépe.

ŠTÍR

Září vám přinese mnoho klidu. Budete schopni se naprosto odtrhnout od praktických aktivit. Musíte  ale zmobilizovat síly, protože takové uspořádání nemáte v povaze. Pokud to ale neuděláte, hrozí, že se ze všeho brzy zblázníte. Druhá polovina měsíce už přinese aktivity trochu více.

STŘELEC

Září je skvělý měsíc pro plánování několika denní cesty. Nejlepší šance na odpočinek máte v první polovině měsíce, tak svoji příležitost nezmeškejte, protože se nebude hned tak opakovat. Potřebujete především dobít baterky. Vezměte s sebou svoji blízkou osobu – společně ožijete, budete si moci být ještě blíž a posílit tak váš vztah.

KOZOROH

Všechno jde jako po másle a i nereálné věci se začínají uskutečňovat. Zaujmete osobu druhého pohlaví, která vás očividně bude chtít poznat lépe. Otevřete se světu a lidem a připravte se na změny. Brzy totiž uděláte velký krok dopředu. Na konci měsíce bude nejlepší čas vydat se na dlouhou cestu.

VODNÁŘ

Jistá osoba z vaší bezprostřední rodiny se cítí velmi sama. Musíte jí proto ukázat více pozornosti a věnovat více času. Napětí a turbulence ve vztahu se konečně uklidní. Na nedostatek práce v domácnosti si ale stěžovat nebudete. Ta vám totiž zabere nejvíce vašeho volného času. Na konci měsíce se připravte na mnoho vyčerpávajících pracovních povinností.

RYBY

V září vstoupíte do optimistické nálady. Budete ale bojovat proti lidem, kteří budou chtít vaše sebevědomí zničit. Na své straně máte lidi s velkým vlivem. Ale v žádném případě neberte všechny výzvy na lehkou váhu. Pokud potřebujete pomoci s domácími pracemi, zaúkolujte rodinu. Nemějte strach, že odmítnou.

Velký podzimní horoskop

Salát se zelenými fazolkami

Salát se zelenými fazolkami

10 hlasů
60min 592 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květákový vrstvený salát

14 hlasů
30min 333kJ 65 Kč

Dobrota pro ty, co mají rádi míchané věci. Vychlazený ...

Pečená krůtí rolka

4 hlasy
2h a 5min 755kJ 145 Kč

Krůtí maso plněné kuřecím masem a anglickou slaninou.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více