Horoskop na červen 2023

Co chystají hvězdy na měsíc červen? 

Přinášíme náhled do budoucnosti – co vás čeká v červnu roku 2023?

Beran

Vnitřní síla, spontánní energie, sebevědomí

Červen přináší Beranům silnou touhu cestovat a poznávat nové lidi. Kvůli nedodělkům pocítíte lehkou únavu a demotivaci do práce. Nenechte se však ovládat stresem a vyrazte na skleničku s přáteli, kteří vám pomohou vyčistit hlavu a rozveselit vás. Možná uspořádáte dlouho očekávanou dovolenou nebo společný výlet. Je to období, kdy inklinujete ke kultuře a je možné, že v této oblasti objevíte skryté talenty. Nebojte se oživit repertoár svých koníčků. Rozšíříte si obzory a poznáte nové skvělé lidi. 

Býk

Silný a tvrdohlavý, ale praktický a odhodlaný

Býci budou tento měsíc bojovat s negativními myšlenkami a postoji k životu. Staré bloky, které v sobě nosíte už dlouho, vyplavou na povrch a mohou způsobit i psychické problémy související s depresí. Nenechte se tím strhnout, naopak, zkuste to využít jako skvělou příležitost ke změně především v osobním a milostném životě. Červen je pro vás nejlepší příležitostí, jak se vzdát minulosti, odpočinout si, změnit myšlení a začít nový život s čistým štítem.

Blíženci

Komunikativní a zdvořilý se smyslem pro humor a kreativitu

Červen přináší Blížencům schopnost a chuť učit se novým věcem, což vám přinese velký úspěch v práci, proto se nebojte požádat o zvýšení platu. Toto období přímo vybízí k plánování exotické dovolené, během které se stihnete naučit cizí jazyky a seznámit se s novou kulturou. Budete toužit po svobodě, takže budování vztahů nebude tento měsíc prioritou. To však neznamená, že byste se neměli stýkat s ostatními; naopak mezi přáteli budete hlavním bavičem, kterého budou všichni obdivovat.

Rak

Emocionální, ale vnímavý, náladový a rezervovaný

Červen bude pro Raka měsícem lásky. V tomto období se budete cítit velmi sebejistě a přitažlivě, což na ostatní bude působit jako afrodiziakum a nespustí z vás oči. Máte jedinečnou možnost si vybrat, tak se nebojte být náročný a využijte této příležitosti k navazování nových vztahů nebo jen k nezávaznému flirtování. Zajiskří ve vás také hravost a chuť zkoušet nové věci, takže pokud už jste ve vztahu, zkuste ho trochu okořenit. Tento měsíc je také vhodný čas vyzkoušet nové koníčky a objevit své skryté talenty.

Lev

Lev je odvážný, sebevědomý, asertivní a otevřený

Červen podpoří Lva v jeho chování. Ocitnete se v situacích, které vás rozzlobí a rozdmýchají velmi silné emoce, které nezvládáte. Vše si také budete brát osobněji než kdy předtím, což jen přidá na vašich citových výlevech. Na druhou stranu máte přebytek energie, která vás žene k dobrým výsledkům ve sportovních aktivitách a při získávání nových dovedností. Máte velký potenciál, tak ho využijte a zkuste se přihlásit do soutěže.

Panna

Opatrná, ostražitá, ale inteligentní a pečlivá

Červen nebude pro Pannu příliš šťastným měsícem. Budete v depresi, protože ve svém životě neděláte pokroky, a i když se budete ze všech sil snažit změnit své myšlení, neuspějete. Změna je proces a osvojení si nových principů může chvíli trvat. Vaše negativní nálada vás ovlivní natolik, že si vás okolí všimne a distancuje se od vás. Takže setřeste myšlenky a nadýchejte se čerstvého vzduchu někde v přírodě; to vám pomůže.

Váhy

Spravedlnost, sympatie, harmonie a intelekt

Červen bude měsícem nejistoty. Váhy o sobě začnou pochybovat, a to se odrazí na jejich výkonu. Potřebujete komplimenty a ujištění okolím, že jste v pořádku, ale tohle vás po chvíli omrzí. Budete také čelit úzkosti, která vám může způsobit problémy v práci, protože ovlivňuje vaši koncentraci. Během této doby oceníte svou rodinu a svou drahou polovičku, kteří vás nejvíce podporují, takže se nebojte požádat je o láskyplné objetí.

Štír

Pozorný bojovník, prozíravý a empatický vůči ostatním

Červen přinese Štírům silné emoce. Všechny emocionální zážitky budou dvakrát silnější, takže se vyhněte situacím, které by mohly být emocionálně vyčerpávající, a místo toho se zaměřte na věci, které vám přinášejí radost. V červnu budete duchovním věcem velmi otevření, proto je tento měsíc jako stvořený pro čtení knih zaměřených na duchovní témata nebo vyzkoušení workshopů, řízených meditací či obřadů. Měli byste trávit hodně času v přírodě; Je docela možné, že vyrazíte pod stan a večer budete pozorovat hvězdy.

Střelec

Cílevědomý, energický a plný touhy a úsilí

Červen bude měsícem, kdy Střelci opustí svou minulost a začnou novou fázi života, kdy se soustředí pouze na přítomný okamžik. Potkáte někoho, kdo vám ukáže cestu, kterou si později zvolíte. Tato osoba se ve vašem životě objevuje z nějakého důvodu, proto ji vnímejte jako svého průvodce a snažte se vstřebat co nejvíce informací a rad. Poslouchejte také své tělo a dopřejte mu cvičení i odpočinek. Pro tento měsíc je ideální například jóga.

Kozoroh

Konzervativní, praktický, opatrný, tvrdohlavý a vážný

Červen přinese Kozorohům spoustu něhy a citů. To ve vás probudí touhu po stabilním vztahu. Tento měsíc budete mít štěstí a budete mít mnoho příležitostí potkat svou spřízněnou duši a partnera. Budete mít profesionální flirtovací dovednosti, a dokonce i lidé, u kterých byste nikdy nečekali, že vás přitahují, s vámi budou doslova nadšeni. Budete však hledat opravdu hluboký vztah, takže buďte opatrní.

Vodnář

Emocionální a romantický se smyslem pro experiment

V červnu se Vodnáři budou cítit svobodně. Konečně se budete moci zbavit své minulosti a jen plynout v přítomném okamžiku. Váš jedinečný smysl pro humor přitáhne pozornost mnoha lidí a váš sex-appeal ohromí lidi opačného pohlaví. Tento měsíc budete moci získat cokoli, co chcete, pokud jde o váš společenský život. Ale budete mít tendenci to zneužívat. Může to být nespravedlivé vůči ostatním a můžete některým lidem ublížit. Tak si užívejte, ale buďte rozumní; jinak se snadno dostanete do problémů a nebudete vědět, jak z nich ven.

Ryby

Skromné ​​a citlivé znamení se silným vnitřním vnímáním a inspirací

Červen přinese do života Ryb mnoho změn. Tyto změny mohou být jak k lepšímu, tak k horšímu. Jak se však k těmto situacím postavíte, je čistě na vás. Tento měsíc vám nic nebude stát v cestě. Měli byste využít toho, že jste tak přímočaří a dělat přesně to, na co máte chuť. Je to také ideální čas zažít nějaká dobrodružství. Nezdržujte se a navštivte exotické místo nebo vyzkoušejte adrenalinové sporty; vaší fantazii nic nebrání.

Zdroj: www.ahoroskop.de/widder/juni


Celkem 0 komentářů


Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Plněné kuřecí plátky

(3 hlasů)

Karbanátky s pohankou

(5 hlasů)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Budete doslova sršet pokrokovými nápady. Přestože vaše ideje nejsou obvykle zrovna realistické, máte vizi a to se cení! A i když se občas necháte unést, máte dostatek fantazie a představivosti, abyste své nápady dotáhli k dokonalosti. Jen tak dál. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

118 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat