Horoskop štěstí na následující rok pro každé znamení

Už jste připravení na rok 2021? Prozradíme vám, které měsíce v novém roce pro vaše znamení budou ty nejlepší!

Letošní rok byl plný výzev, takže už se těšíme na to, co nového přinese ten příští. A ačkoli nás budou jistě provázet i větší nebo menší obtíže, je dobré nezapomínat, že máme i dobré vyhlídky. A v těchto měsících to bude úplně nejlepší:

Vodnář

2021 bude váš rok. Díky tomu, že Jupiter a Saturn stojí po dlouhé době zase ve vašem znamení, zvýší to vaši kreativitu, posílí přátelství a budete se moci rozvinout. Šťastné měsíce jsou: únor, duben, červen a říjen.

Ryby

V polovině roku přejde Jupiter do znamení Ryb. To znamená, že se Rybám otevřou mnohé možnosti a šance. Kromě toho za sebou budete moci nechat všechno, co vás doteď drželo zpátky. V roce 2021 můžete využít svoji empatii, abyste pomohli přátelům z těžkostí. Šťastné měsíce budou: březen, květen, červenec, listopad.

Beran

Pro toto znamení bude nový rok plný i nových začátků – jak pracovních, tak soukromých. Bude načase uzavřít minulé konflikty a dívat se dopředu. Nejednejte ale unáhleně a raději si vyslechněte dobrou radu, než uděláte důležitá rozhodnutí. Štěstí budete mít: v únoru, dubnu, červenci a říjnu.

Býk

I když nejsou změny zrovna vašimi nejoblíbenějšími, bude rok 2021 pro vás výzvou je přijmout. Měli byste se osvobodit od všech starých zvyků a uvědomit si svoje přednosti. V novém roce budete mít mnoho pracovních příležitostí. Šťastné měsíce pro vás budou: leden, březen, květen, září.

Blíženci

I vy budete z vlivu Jupiteru a Saturnu profitovat. V novém roce se ještě zvětší vaše přání po silných spojeních. Dostane se vám hodně pozornosti a budete moci uskutečnit svoje vize. Měli byste si ale dát pozor na to, abyste se soustředili na to podstatné a příliš se neztratili. Šťastné pro vás jsou: únor, duben, červen, říjen.

Rak

Raci nový rok začnou s určitou nejistotou, což se ale začne od března zlepšovat a objeví nové zdroje energie. Protože si ale berete věci příliš osobně, soustřeďte se v roce 2021 více na rozvoj svojí osobnosti. Šťastné měsíce vás čekají v: březnu, červnu, červenci a listopadu.

Lev

Lvy čeká velmi uvolňující nový rok. To vás inspiruje k tomu stát se týmovým hráčem a prosadit obecně prospěšné projekty. Nový rok 2021 s sebou přinese také mnoho skupinových projektů a nová spojení. Šťastné měsíce budou: únor, duben, srpen a prosinec.

Panna

Pro Panny bude nový rok ve znamení sebeúcty. Tohle znamení s důrazem na perfekcionismus zjistí, jak důležité je zdraví pro úspěšný život. Pozice Jupitera a Saturnu posílí vaši inteligenci a důvtip.  Štěstí na vás čeká: v únoru, květnu, srpnu a prosinci.

Váha

V roce 2021 navážou Váhy nové sociální kontakty a posílí stará přátelství. I tohle vzdušné znamení profituje z postavení Jupiteru a Saturnu, proto bude nový rok soukromě i pracovně velmi úspěšný a opravdu šťastný. Šťastné měsíce jsou: únor, duben, červen, říjen.

Štír

V novém roce pro vás bude rodina a čas s ní strávený na prvním místě. Se členy rodiny budete trávit hodně času a svoji pozornost budete soustředit jen na ně. Ale i další vztahy byste si v nadcházejícím roce měli promyslet. A čeká vás i několik romantických překvapení. Šťastné měsíce budou: březen, květen, červenec, listopad.

Střelec

Rok 2021 pro vás bude plný dobrodružství, protože konstelace Jupiteru a Saturnu pozitivně ovlivni i vás. Budete se cítit až extrémně nabití energií a budete chtít nový rok skutečně prožít. Přesto si všechno důkladně promyslete a nelámejte věci zbytečně přes koleno. Šťastné měsíce pro vás budou: únor, duben, červenec, říjen.

Kozoroh

Rok 2021 vám přinese příležitost promyslet si svoji finanční situaci. Přese všechno si ale budete vědomi hodnoty důležitých zdrojů: času a energie. Nový rok bude pro Kozorohy perfektním rokem, aby přehodnotili, jestli žijí tak, jak chtějí nebo kam se mají jejich cesty ubírat. Šťastné měsíce čekají v: lednu, květnu, srpnu a prosinci.

 


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli jste poslední týdny neměli v práci tak úplně nadosah úspěch, po němž už dlouho toužíte, rozhodně se nevzdávejte! Snažte se ignorovat požadavky a nároky ostatních a soustřeďte se na své naděje a sny. Mělo by vám to usnadnit cestu. Nebojte se požádat o pomoc ty, o nichž víte, že vám ji poskytnou bez vedlejších úmyslů. Mají ve vás větší víru... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

53 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
136 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat