Ženy stráví roky života dietami

​Ženské tělo se vyvíjí ještě dlouho po skončení puberty. Oblé tvary, které ženy s léty získávají, se ale ne všem z nich líbí, a tak není divu, že průměrně 17 let svého života stráví dietami. Silnější orgasmus a pestřejší sexuální život pak mívají třicátnice a čtyřicátnice spíše než mladé ženy. V následujícím článku přinášíme 6 zajímavostí o něžném pohlaví

Ženy jsou fascinující bytosti. Pojďte se podívat na 6 zajímavostí, které jste o nich možná vůbec netušili.

Věčné dietářky: kvůli plavkové sezoně

Podle starší studie z roku 2012 stráví ženy 17 let svého života dietami, při nichž celkově zhubnou devítinásobek své průměrné váhy. Nejspíš nepřekvapí, že nejčastějším důvodem pro hubnutí není péče o zdraví, ale příprava na plavkovou sezonu.

Hotovou ženou v osmnácti?

Konec puberty neznamená pro ženy konec vývoje jejich těla, ten obvykle trvá skoro do třicítky. „I v době mezi 20. a 30. narozeninami se žena může potýkat s ‚puberťáckými potížemi‘, jako je akné nebo menstruační křeče. Obvykle se jí v této době začnou rýsovat výraznější křivky a může se objevit celulitida,“ uvádí Adam Durčák z e-shopu Ruzovyslon.cz.

Divoké mládí? Omyl

Podle dostupných studií mívají třicátnice a čtyřicátnice více sexuálních fantazií, častější náhodný sex a více jednorázových milostných dostaveníček než zamlada. Zralejší dámy tudíž mají obecně pestřejší sexuální život než dvacítky.

Více křížků na bedrech, více rozkoše

Ženský orgán klitoris se s přibývajícím věkem zvětšuje. Žena tak ve čtyřiceti nebo padesáti letech může mít silnější orgasmus, než když jí bylo dvacet. I ve vyšším věku se tedy stále vyplatí zkoumat a objevovat, co ženě dělá dobře.

Pánové, slovy ji nezaujmete

Když se žena seznamuje s mužem, 55 % podíl na prvním dojmu, který na ni muž zanechá, tvoří jeho vzhled a řeč těla. Dalších 38 % si pro sebe ukrojí styl verbálního projevu a jen 7 % připadá na to, co muž ve skutečnosti říká.

Láska na čtrnáctý pohled

Desáté rande, a ona se ještě pořád nedává jasně najevo, jestli má o nápadníka zájem? Zdá se, že pánové se velmi často musejí obrnit trpělivostí. Ženám totiž rozpoznat své city vůči potenciálnímu partnerovi trvá průměrně déle. Většina mužů má jasno po třetím rande, ženy obvykle až zhruba po čtrnáctém.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat