Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Odpor k určitým jídlům se dá odnaučit. Jak na to?

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

07.05.2019 | Zdraví a životní styl

Jestliže existují potraviny, které nesnášíte a reagujete na ně nadmíru emocionálně, musíte udělat jednu jedinou věc. Ta vás odporu vůči nim jednou provždy zbaví!

Nenávidíte koprovou omáčku a všem říkáte, že je to od té doby, co jste ji jedli ve školní jídelně? Vaše nechuť k určitým jídlům může sahat mnohem dál, než jsou studijní léta. Vše může mít původ již v minulém životě! Jak přijít na to, proč zrovna kapusta, špenát nebo králík nejsou vaším oblíbeným pokrmem? Vyzkoušejte tip Denise Linn, americké odbornice na reinkarnaci, minulé životy a duchovno.

Píchnutí do vosího hnízda

Neoblíbenou potravinu si kupte. Nebo třeba vystřihněte z časopisu. Dopřejte si několik minut relaxace a přemýšlení. Představte si sami sebe, jak cestujete do minulosti, abyste zjistili, proč je vám tento pokrm tam odporný. Vizualizujte si, že cestujete do svého dětství, k předkům nebo do minulého života. Nechte mysl, ať se toulá, kde chce. Poté postupujte podle následujících kroků.

Uvolněte se

Dopřejte si pár minut na uvolnění. Udělejte si pohodlí, lehněte si, sedněte – jak je libo. Zavřete oči. Představte si sami sebe na klidném místě v přírodě. Imaginárním nebo známém.

Přesuňte se

Z místa, kde se ve svých představách právě nacházíte, se přesuňte. Můžete si například vizualizovat, že jste ve stroji času, v časovém tunelu, nebo plujete řekou času. Jen to zkuste, půjde to, uvidíte.

Dívejte se na svou minulost

Představujte si, jaké události z minulosti by mohly být spojeny s pokrmy, které nemáte rádi. „Často se stává, že vodítkem vám budou obrazy, které se objevují spontánně nebo o nichž si myslíte, že si je pouze představujete,“ popisuje Denise Linn v knize Mystika vaření.

Vyřešte své záležitosti

Právě v tomto kroku můžete léčit nebo se zbavit blokád. Například maso. Pokud se vám při pohledu na něj zvedá žaludek, můžete při náhledu do minulosti zjistit, že vás provází trauma třeba z úmrtí milovaného domácího mazlíčka. Pak je dobré pochopit, že smrt neexistuje. Jen změna. Tak se averze může léčit. V podstatě každý negativní příběh sami v sobě „přepište“ a najděte v něm něco pozitivního. Uleví se vám.

Chcete zhubnout? Sledujte naše testerky ve speciálu Hurá do plavek!

Nejlepší dobroty, které zajistí skvělý detox organismus

Pikantní kuřecí játra

Pikantní kuřecí játra

30 hlasů
30min 896 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Drůbeží játra s jablkem

23 hlasů
45min 659kJ 82 Kč

Výborná drůbeží játra, která okouzlí každého strávníka...

Brambory zapečené s houbami

10 hlasů
1h a 30min 549kJ 135 Kč

Nevíte co s houbami? Připravte si tento výborný recept.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více