Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Detoxikační nápoje podporující kvalitu pleti

23.07.2020 | Zdraví a životní styl

Detoxikace střev a zbavení se škodlivých látek, které omezují správné fungování organismu, tedy těla i psychiky, je výhodou i pro pokožku. Chcete ji mít naprosto dokonalou? Pak si připravte hlavně vodu a tyhle běžně dostupné superpotraviny!

Voda je základní životadárnou tekutinou. Pokud ji organismu nedáte, zhoršíte své zdraví. Tělo bude hůře metabolizovat tuk, utrpí vaše ledviny i játra. Na pleti se to projeví její dehydratací, předčasným stárnutím i poruchou funkcí. Prostě zmatek jak v chodu těla, tak i kosmetickém režimu. Nikdo však neříkal, že se čistá voda nedá s něčím zkombinovat. Co kdyby vám někdo řekl, že si doma můžete umíchat pár drinků, které podpoří detoxikaci a zároveň vaši pokožku dokonale rozzáří? Pochopitelně, že po nich sáhnete!

Dokonalá závlaha

Pro posílení imunity a očistu organismu sáhněte po melounu. 100 gramů téhle sladké dobroty obsahuje 4,5 mg lykopenu, což je rostlinný pigment patřící k antioxidantům. Meloun bojuje proti zadržování vody a nadýmání, zároveň může snížit zánět. Jeho účinek ještě víc podpoří bazalka známá svými antimikrobiálními a antibakteriálními vlastnosti. Právě ona může pleť projasnit a regulovat produkci oleje.

Recept je přitom velmi snadný. Do velkého džbánu vložte asi 2 šálky melounu nasekaného na menší kousky. Přidejte hrst pokrájené bazalky a poté 1 litr vody. Nechte louhovat  asi tak 2 hodiny a usrkávejte.

Velmi osvěžující detox

Citrony jsou zásobárnou vitaminu C, čističem organismu, antioxidantem a léčebným prostředek při boji s chřipkou. Dokonale zbavují tělo i pokožku škodlivin. Citronová voda stimuluje lymfatický systém, odstraňuje toxiny, které se hromadí v lymfatických žlázách, močovém měchýři a tlustém střevě. S čím je spárovat? Máta je báječnou volbou Má silné antibakteriální vlastnosti a poskytuje plno antioxidantů, které chrání tělo a pokožku.

Rozřízněte 2 citrony a jemně vytlačte šťávu. K ní přidejte 1 malou okurku (nakrájenou najemno). Mátu promněte v prstech a pomozte jí uvolnit aroma, poté ji vhoďte do džbánku. Nalijte přibližně 1 litr vody a nechte vychladit.

Růžové opojení s mocnými účinky

Zářivá pleť, zdravé vlasy, dobrá nálada, protizánětlivé účinky, osvěžení, pomoc při otocích. Co víc si přát? I tenhle nápoj je dokonalý. Ideálně ráno vložte hrst malin a 3 polévkové lžíce semen granátového jablka do skleněné nádoby a přidejte 1 litr vody. Jako v předchozích případech nechte vychladit a podávejte.

Přitažlivé výhody červeného vína

Masové kuličky plněné sýrem

Masové kuličky plněné sýrem

13 hlasů
1h a 5min 921 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Mrkvový krém

28 hlasů
25min 234kJ 30 Kč

Vydatná a zdravá polévka.

Kuřecí prsa se zeleninou julien

11 hlasů
45min 458kJ 99 Kč

Dietní kuřecí prsa se zeleninou připravenou v páře.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více