Cvičení pro zadek jako skála

Posilovat mimo posilovnu se v posledních letech stalo opravdu velice oblíbeným a nejvíce od té doby, kdy zavřeli kvůli pandemii fitness centra. Udělejte si tak v pohodlí domova příjemné prostředí na cvičení.

Domácí cvičení s různými zátěžemi, ale i pouze s vlastní vahou doslova rozpohybovaly svět fitness a dnes se k takovému cvičení uchyluje stále více lidí a nadšenců. Aby ne, možná jste někteří z vás díky zavřeným posilovnám přišli na to, že cvičení doma s vlastní vahou je efektivnější a ušetří také spoustu času. Doma si můžete dát také pořádně do těla a ještě ušetříte cestu do fitness centra a peníze za permici. Jedinou možnou nevýhodou je, že se nebudete moct ukázat ve svém novém oblečení, které jste dostali od Ježíška :)

Funknčí svaly


Trénink nemusí spočívat pouze v tom, že budete každým dnem navštěvovat fitness centrum. O tom ani silový trénink není, právě naopak, intenzivní, funkční trénink s vlastní váhou je vhodným řešením pro všechny, kdo se snaží zlepšit svoji výkonnost i funkčnost svalů, tyto dva elementy se totiž rovnají zdravému tělu. Velké svaly sice vypadají sexy, ale věřte mi, že po zdravotní stránce nejsou až tak důležité.

Právě výkonnost a funkčnost jsou v životě nejpoužitelnější a já osobně řadím cvičení s vlastní vahou za tu nejlepší a nejzdravější možnou variantu. Pokud ovšem není vaším cílem výrazné budování svalové hmoty – to už si do fitnesscentra budete muset zajít.

Vyzkoušejte mé domácí cvičení na kulatý zadeček! #zdravesesabcou


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

107 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:45
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:44
57 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat