Diskuse na téma Kde sehnat DOBROU uv lampu

09. 09. 2015 | Prosím o radu

ahoj holky, prosím poradíte mi, kde bych mohla sehnat kvalitní a dobrou uv lampu ? Ta stará mi odešla a potřebovala bych novou, už trochu kvalitnější a s větším výkonem. Budu ráda za vaše rady :)

Laugher 10.03.2017

Podívejte se třeba na tyto stránky/www.disco-shop.cz

kladinkova 10.09.2015

záleží kolik do lampy chcete investovat, kolik watů si představujete a jak rychle ji chcete. některým stránkám to trvá, jiné to pošlou hned. jestli už to máte v ruce a děláte nehty často i třebas svejm známým tak se toho nebojte a zainvestujte do kvality

marybla kladinkova 11.09.2015

Tak o cenu tady tak ani nejde, ráda si za kvalitu připlatím a chtěla bych konečně lampu na úrovni a která vydrží a bude za něco stát. Ta první byla taková imitace těch kvalitních lamp.Takže nechci znovu naletět.*3*

kladinkova marybla 14.09.2015

Tak se zkus mrknout na různých e -shopech .. najdeš tam toho mega.. Já mám 36w a jsem spokojená. Lampu kterou mám doma se dá už považovat za profesionální a nestála ani tolik .. Pro mě je nejspolehlivější Galerienehtu.cz ale najdeš i něco jiného určitě. já jsem se spálila , takže už to od nikoho jiného neobjednávám . Držím pěstičky, dej pak vědět :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat