Diskuse na téma Odřeniny

Téma ,,Stříbro na odřeniny". Kdo používáte a jaký?

Kam a Petr 13.11.2016

Ahoj. My a manželem hodně cestujeme, podnikáme různé výšlapy, jezdíme na kole, a máme dobrou zkušenost právě se Zalve.

Jana K. 09.11.2016

Aha, no to je zajímavé. Ten článek jsem si teda četla, opravdu zajímavé. A k těm ,,rychlohojidlům", ono to tak aktuální už teď v zimě není, ale na jaře bych určitě něco vyzkoušela.*16*

Kam a Petr Jana K. 17.11.2016

Jano, těm Švédům se dá fakt věřit. Kdyby to bylo Polsko, tak bych to tak nedoporučovala.

Máťa 25.10.2016

Pěkný večer. Tak trochu navážu na zde probíhající diskusi. Narazila jsem na zajímavý článek o tom, že na hojení rány má vliv také strava. Kdo si chce přečíst, najde zde:http://www.ulekare.cz/clanek/hojeni-ran-ovlivnuje-i-to-co-jime-15156

Linda Máťa 26.10.2016

To je sice pravda, ale desinfekci rány se stejně nevyhnete.

Linda 24.10.2016

Zalve jsem teď koupila v lékárně za 180 Kč. Je antibakteriální. Už jsme ho jednou měli. Dobrá věc.

Sam 23.10.2016

Něco jiného než Zalve? Voda, jodisol, kysličník.

Bettyb 18.10.2016

Něco jiného, než je zmiňovaný Zalve krém?

Zuzka 16.10.2016

Pěkný večer. Já jsem letos pořídila dětem na tábor krém, takový co urychluje hojení ranek, odřenin, a tak. Osvědčilo se. Mohu doporučit.http://www.zalve.cz/

Káťa 12.10.2016

My celkem dost výletujeme, trampujeme, i s dětmi. většinou balím Alpu proti komárům, a nějaký zásyp a peroxid. O nějakém Zalve čtu poprvé, ale nemusí to být špatné.

Annaheim 09.10.2016

Já mám zkušenost se Zalve. Odřenina z kola byla zahojená za týden. Dobrá věc. Cena cca 180 Kč.

Ida 08.10.2016

My na rány a ranky používáme vodu, kysličník, a ideálně to nechat volně. Případně dřív býval Framykoin v prášku, teď je jenom na předpis. Místo toho je takový žlutý prášek, volně prodejný v lékárně.

Annaheim Ida 10.10.2016

Ido, však ten krém obsahuje peroxid vodíku, on ránu desinfikuje.

Jiřka 28.09.2016

Chci tím říct, že všechno to, o čem se tady píše, třeba ani nefunguje.

Jiřka 28.09.2016

A nejsou to všechno zbytečnosti? Jen tahání peněz? Dřív byla jen voda a mýdlo a také nám to stačilo. Případně kysličník.

Kája 25.09.2016

Ahoj. O Zalve jsem už slyšela, resp. všimla jsem si nějaké nabídky v lékárně. Má to být jediný krém s obsahem peroxidu, takže dezinfikuje a hojí současně. Jako na cesty, myslím si, že dobrá věc, anebo pro sportovce, děti, a tak.

Majka 19.09.2016

Peťo, mám to odzkoušené na dětech, koupíte za nějakých cca 180 Kč v lékárně. Fakt se toho nebojte.

Petr 19.09.2016

Dobrý večer. Jsou zde diskutované přípravky opravdu se zaručeným účinkem? Mám hodně drobných ranek z manuální práce. Potřebuji něco, co opravdu zabírá.

Majka Petr 21.09.2016

Tak si kupte to Zalve, je to malá tubička, 15 g, můžete to nosit v kapse v práci, místo Vám to nezabere, a když se Vám něco stane, tak to lze hned vyzkoušet. Ty jejich stránky Vás rovnou hodí k porovnání cen na Heureku: http://specialni-pece-o-plet.heureka.cz/zalve-hojivy-krem-na-rany-15-g/

Petr Majka 23.09.2016

Zdravím. Objednal jsem si to z těch jejich stránek, tak jsem zvědav na účinky.

Ifka 17.09.2016

Pěkný den. My odřeniny ošetřujeme klasicky vymytím vodou, a následně kysličníkem anebo jodisolem. Obvážu. Nic na urychlení hojení nepoužíváme.

Majka 12.09.2016

Mám zkušenost se Zalve, není to přípravek s obsahem stříbra, ale je na tány, oděrky, různé hmyzí kousance. Jde o krém. Obsahuje peroxid vodíku.

Majka Majka 12.09.2016

Oprava: rány


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat