Diskuse na téma Orální sex

Mám asi 2 měsíce nového přítele.Samozřejmě má své chyby,ale i hezké stránky :-).Trápí mě jen to,že milování neřekne jinak než sex a že provádíme jen orál,večer když se vykoupe tak mi to ani tolik nevadí,ale přes den to opravdu není nic příjemného.Mne jen prstí a udělat se stejně musím sama.Klasicky jsme se nemilovaly už asi 14 dní,pořád jen ten orál,opravdu mne to už nebaví.Poradíte mi *1*

Laugher 28.01.2017

Musíte si o tom promluvit

Kary 16.11.2011

Vše je o komunikaci!! Řekni narovinu, co ti vadí a uvidíš, jak se k tomu postaví. Pokud se nic nezmění a měla bys žít ve vztahu se sebcem, přikláním se k příspěvku níže ;) A pokud to s ním nechceš probírat, tak prostě buď akční, nasaď sexy prádlo a udělej erotickej večer se vším všudy, aby zapomněl jen na orál ;)

Leňa 15.11.2011

Tak tady je rada opravdu jen jedna jediná:NA TAKOVÉHO SOBCE SE IHNED VYKAŠLI!!!Dovedeš si představit ve vašem vztahu i cokoli jiného,i co s milováním nesouvisí,že by takhle ke všemu přistupoval?NE a 100x NE!!A pokud máš rozum-jako že vidím,že víš,co Ti vyhovuje a co chceš a víš dobře,co je špatně,věřím tomu,že už s takovým...píp...dááááááávno nejsi!

VASEK Leňa 13.11.2015

RAD TE ROZVESLIM VE VSEN JA PISNES TAK SE HNED OZVU SPETNE MUJ TEL 704490852<3


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

70 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:20
146 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:15
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:30

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat