Diskuse na téma Gril

29. 04. 2023 | Zahrada a květiny

Chtěli bychom si pořídit na terasu kvalitní plynový gril, můžete sdílet vaše zkušenost s výrobci? Předem moc děkuji za odpovědi :)

anastaziaa 30.04.2023

Taky vybíráme tak prosím poraďte ze zkušenosti kvalitního výrobce, děkuju :-)

Katka 05.05.2023

Weber grily to je topka, pokud finance tolik nemusíte řešit, tak koukněte po těch. Měla jsem z toho maso a super.

Alizee 13.05.2023

Zkus se podívat sem https://dellinger.cz/cs/522-grily-grily-kamado-ohniste mají opravu prvotřídní grily a myslím, že ta insvestice se vyplatí. Od té doby co mám odtud gril tak je to teprve ten pravý gurmánský zažitek při grilování :)

Bety-tyna 18.05.2023

Moc se nám s manželem líbí ty grily Dellinger, je vidět že je to opravdu kvalita a hlavně jsou i stylový. Přijde nám že to opravdu stojí za tu investici takže objednáme od nich, moc děkuju za všechny reakce :)

anastaziaa 30.07.2023

Tak jsme taky vybrali nakonec plynový dellinger a je to super. Je opravdu pohodlný, že je vždycky rychle rozpálený na ideální teplotu a všechno je z něj vynikající a šťavnatý :-)

Iveta 07.09.2023

Máme od Webera a velká spokojenost. Cena sice není nízká, ale je to zas kvalita na místě.

Světlana Iveta 27.10.2023

O tom už jsem taky slyšela, ale asi to nebude nic levného.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat