Diskuse na téma Móda pro pány, dámy i děti

15. 11. 2013 | Móda

Ahoj, pokud sháníte pěkné oblečení pro své nejbližší, můžu doporučit obchod www.proidentity.cz. Mají spoustu kusů skladem za parádní ceny a zboží si můžete vyzvednout na některé z poboček :)

sarkanova 06.08.2015

ahojky kdo hleda nejaky super eshop se spodnim pradlem predevsim pro pany tak se mrknete na trenyrkarnu :) byla jsem tam moc spokojena s vyberem pro partnera. a dodani bylo bleskovy

Petula sarkanova 06.08.2015

zrovna dneska se po nejakem tom pradle divam tak to je super hned se tam mrknu diky :)

Marta29 28.07.2014

Pokud hledáte kvalitní, levné a krásné oblečení, tak se rozhodně musíte podívat na www.answear.cz ! Mají tam oblečení všech možných značek, stylů, barev a za neuvěřitelnou cenu! Nyní mají slevy dokonce až 70% :)

veru18 13.02.2014

Našla jsem zajímavý obchůdek s oblečením pro pány, dámy a děti. Prodávají převážně značkové oblečení, takže kdo ho preferuje myslím si, že je ideální. Ceny se mi zdají taky přijatelné. Tak kdyby měl někdo zájem zde je adresa http://www.yes-eshop.cz/

Bony 28.01.2014

Já sama ne, ale na narozky mi tam přítel koupil kabelku ;-)

alfabetka 27.01.2014

Bony: dík za tip, nevěděla jsem ani, že u monda je možné nakupovat přes web. Dřív sem tam nakupovala, ale jsem se nějak stáhla. Nakupovala sis tam někdy něco ty? Abych věděla jestli to aspoň sedí i holkám než jen klukům. S ryflema mám totiž potíž s tím, že mi sednou jen málokteré.

Bony 22.01.2014

To teď má převážná část obchodů. Ty moje oblíben obchody tohkle sice ještě nemají, ale přítel si před rokem oblíbil hodně mondo a teď si u nic přes net taky objednává oblečení. Takže u nás máme dobré zkušenosti s www.mondo-jeans.cz. Ale pro mimča bych chtěla něco najít.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat