Diskuse na téma ponožky

12. 05. 2014 | Prosím o radu

Zdravím všechny. Mám problém s ponožkama. Nejsou kvalitní,nevím, kde sehnat nějaké, které budou kvalitní :) Máte někdo nějaký typ prosím? Třeba nějaké se silnější patou nebo tak ?

Sandriskaa 15.05.2014

Dobrý den,to záleží, kde ponožky kupujete, nejlepší je česká výroba :-) Alespon tu mám osvědčenou já. Obchod jako takovej ti neporadim, já objednávám z eshopu..když budeš mít zájem řekni, pošlu ti odkaz.

Niccol Sandriskaa 22.05.2014

No klidně i eshop, to je mi jedno, hlavně aby byly kvalitní a vydržely. Eshop je možná lepší, alespon nemusím nikam jezdit, chodit. :) :) kde tedy kupuješ?

Sandriskaa 28.05.2014

No právě, je to i pohodlnější *1* je to: www.o3v.cz tak snad se ti typ bude hodit :) Mě se jejich ponožky fakt líbí.

Věra Cahová Sandriskaa 11.09.2014

Musím se s Vámi podělit] Jsem diabetička a musím si opravdu dávat pozor na nohy. A sportuju. Volejbal, miluju hory v létě, v zimě. V práci jsem za dámu a nosím i kozačky, i podpatky.  Vyzkoušela jsem několik výrobců. Ale! Narazila jsem na náš český obchod. Kvalitní, cenově výborný. Žádné otlačeniny, puchýře, zpocená noha, zařízlá ponožka, nic takového se nekoná. A super je, že když si vyzuju boty, já i všichni v místnosti jsme v klidu. Však rozumíte. :-D Naposledy jsem zkusila typ ponožek od této firmy - Airmax. Nohy jako v pokojíčku. Musím si opravdu, vzhledem k cukrovce, nohy hýčkat. Tak to dělám. V létě v zimě. A můj oblíbenec: aaaponozky.cz Tak to je on. :-)

Niccol 05.06.2014

Jé moc děkuji, to jsou hodně zajímavé ponožky, to je fakt dobry :-) *4* Ty si určitě objednám, mají i dost druhů, supiš. Moc díky

Laugher 14.02.2017

www.fusky.cz

ElaKrej 26.11.2018

Happy Socks, socks in box :)

miška4 29.06.2022

Super se vybírá v https://www.galerieharfa.cz/

Monika miška4 30.06.2022

Jo tam je fakt hodně obchodů

Michi 16.11.2022

Cauky. Ponozky jedine outlastove z baridiwear. Vsechny ostatní co jsem mela doma uz letely do kose.

Jaroslava 18.11.2022

A jsou prijemny na noseni? Prijde mi ze vybrat dobry ponozky je fakt kumst :D

Michi Jaroslava 19.11.2022

Jak jednou zkusis jak jsou prijemne pri noseni, neshrnuji se a nepoti se ti noha, uz nechces jiné… rozhodne budes spokojena


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat