Diskuse na téma Knížku ke Dni dětí?

27. 05. 2014 | Tipy na výhodné akce

ahojky, nemáte prosím někdo tip jakou knížku vybrat jako dárek ke Dni dětí pro 11letého kluka? Zajímá ho hlavně biologie, dějepis a různé pokusy.... vůbec nějak nemůžu přijít na to, jakou tu knihu mu koupit...takže uvítám jakékoliv tipy, děkujii :-)

Laugher 08.04.2017

Rychlé šípy je dobrá knížka

Táňa 22.12.2014

To Lucinka: tak jsem vámi doporučovanou knížku dneska zakoupila mamce k Vánocům, tak jsem zvědavá, co na to řekne! Moc díky za tip :)

Lucinka 12.12.2014

Ahoj holky, doporučuju knížku Maminko vyprávěj o vaření. Moje máma je vášnivá kuchařka, vaří pořád a sbírá recepty všude, kde se dá....má jich hodně i po své mámě. Do týhle knížky může ty nejosvědčenější recepty zaznamenávat a vytvořit tak unikátní kuchařku!!! Která se jednou bude určitě hodit i mě :) Jsem strašně zvědavá, co na to řekne :) http://www.babickarstvi.cz/kniha-vzpominek/182-maminko-vypravej-o-vareni-9788090584327.html

Maya 11.07.2014

Já.... počkej, no naposledy asi Čtyřicet pravidel lásky :-) to je super, taková knížka s mírně filosofickými prvky, o lásce a o tom, co je v životě opravdu důležité, pěkná moc, doporučuji ti si ji taky přečíst :-)

Tatana Maya 26.08.2014

Ahoj dámy, vidím, že jsou zde samé sečtělé ženy, tak třeba mi poradíte: nějaká knížka pro 12 slečnu, co má ráda scifi/fantasy/krimi? :-) Je to pro mou neteř dárek a já zas tak moc nečtu a když už, tak něco pro dospělé, v tomto vůbec přehled nemám a svoje děti taky ještě nemám, takže nevím, kde brát inspiraci :-O

Pythie Tatana 26.08.2014

No, tak já se v tom taky zas tak moc nevyznám, ale myslím, že toto by mohlo být dobré, vykládala mi o tom dcera a tvářila se celkem nadšeně je to série, zatím má myslím 3 díly, ten první se jmenuje Měsíční kroniky - Cinder :-) tady kdyžtak http://www.egmont.cz/knihy/cinder/ :-) snad by se jí to líbit mohlo, je to takové fantasy pro holky :-)

Pythie 28.05.2014

Nooo, tak pokud ho baví věda apod. tak by se mu mohlo líbit něco ze série Děsivá věda/historie http://www.egmont.cz/knihy/desiva-veda-vynalezci-a-jejich-vymazlene-vynalezy/ je to moc vtipně a zajímavě udělané, jsou tam sice fakta ale poutavě podaná, ale to je už celkem profláknuté, tak to možná zná.... anebo mě taky napadají ještě knížky Proč bezhlavé kuře běhá a další šílené věci... to je něco podobného, ale myslím, že to není tak známé, ale je to taky bezva :-D tak snad jsem aspoň trochu pomohla :-O :-)

Maya Pythie 20.06.2014

Jeee, Pythie, děkuju, tys mě úplně vrátila do dětství, to jsem taky něco z té Děsivé vědy a Děsivé historie četla a bylo to skvěle brutální :-D akorát jsem teď na to úplně nějak pozapomněla, na to Šílené bezhlavé kuře jsem se taky dívala a nakonec objednala, protože mi to přišlo jako nehorázně vtipná věc :-D A tvoje rada se vyplatila, synovci se to moc líbilo a chce další :-D

Pythie Maya 27.06.2014

Jeeee, tak to jsem moc ráda, že jsem aspoň trochu pomohla, super :-) A napadá mě, když se tu tak bavíme o těch knížkách, cos tak četla (nebo i ostatní) v poslední době? Nejlépe nějakou nově vydanou knížku? Hledám nějakou inspiraci na prázdniny na takové líné čtené u vody, víš :-D a nic mě momentálně nenapadá :-O


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat