Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zdravé mlsání pro kočky od značky Fitmin

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

15. 1. 2020 | Bydlení a design

Jídelníček našich čtyřnohých miláčků by měl stejně jako u nás, lidí, obsahovat vyváženou a především kvalitní stravu z opravdových surovin. Na trhu existuje nepřeberné množství kočičích výrobků, od různých masových konzerv, granulí, kapsiček, snacků a doplňků stravy. Jak ale vybrat ty správné? Přečtěte si hodnocení a recenze našich testerů, kteří během vánočních svátků dopřáli svým kočičkám produkty z dárkového balíčku od značky Fitmin.

Prvotřídní kvalita

Kočky našich testerů si pochutnávaly na jedinečných, ručně vyráběných pochoutkách cat Purity Snax, které obsahují čerstvé maso, bylinky, řasu Kelpu, Chlorellu a účinné látky pro zdraví, např. přídavky na podporu kloubní výživy. Nechyběly masové kapsičky, masové vaničky a holistické grain free granule s čerstvým masem Purity Delicious. Po jídle je třeba odpočinek a pak zábava! Jutová myška s peříčkem na ocásku tak byla příjemnou tečkou v dokonale zabaleném balíčku.  A jak byli testeři a kočičky spokojení?

Balíček byl úžasně zabalený, Fitmin má skvělý výběr dobrot i krásné balení. Náš kocour Žulda je dost zmlsaný, ale kdybych ho nechala, asi by vyzkoušel najednou od každého. Chutnaly mu granule i mistička, tyčinky budu muset koupit, protože se dožaduje těchto a značku, kterou jedl, nechce. Nejvíce mu chutnaly kapsičky, myslím, že od okamžiku, kdy ponořil nos do misky, se ani nenadechl. Rozhodně doporučuji, podle složení, vůně i nadšení kocoura je Fitmin výborná volba,“ napsala testerka Alena.

Hanka se reakce svého kocourka bála, ukázalo se, že zbytečně: „Musím se přiznat, že i přesto, že jsem byla trochu skeptická, mě balíček překvapil. Mám velmi mlsného kocoura, který opravdu nesní jen tak něco. Obsah balíčku mu ale chutnal. Takže já hodnotím kladně.“

Nad nádherně zabaleným balíčkem se rozplývala také vybraná testerka Veronika: „Balíček naše dvě kočky velmi ocenily, mě osobně se líbilo, jak krásně bylo vše zabaleno, opravdu radost pohledět. Kočky nejsou vůbec vybíravé, tudíž vše snědly s velkou chutí. Granule budeme asi nadále kupovat, složení, vůně a zřejmě i chuť je top. Po kapsičkách a paštice se olizovaly ještě půl hodiny. Na plátky chvíli koukaly, ale po prvním ochutnání do nich vjely rychlostí blesku! Velká spokojenost, moc děkujeme za super testování.“

„Tento balíček byl naprosto skvělým dárkem pro naše kočičáky. Vše jim velice chutnalo a s myškou si skvěle vyhráli. Dříve jsme kupovali od Fitminu granule a kapsičky, nyní budeme kupovat ještě sušené plátky, po kterých se mohou naši tři chlupáči utlouci,“ pochvaloval si produkty Ondra.

Složení produktů ocenila také Markéta: „Naší kočce chutnalo vše. Moc mě potěšil vysoký obsah masa v kapsičkách a konzervě. Sušené masíčko bylo sice tvrdší, ale po nalámání se po něm zaprášilo. Naše kočka je lovkyně, takže myšička jí také udělala velkou radost. Granulky moc pěkně voněly a také asi chutnaly, protože miska byla vždy hned prázdná.“

Všichni testeři a jejich mazlíci si v balíčku našli své oblíbené produkty, značka Fitmin se tak stává součástí jejich společného života.

Hodnocení všech testerek najdete ZDE.

Dekorování bytovými doplňky dle rad architektů

Filé zapečené s pórkem

Filé zapečené s pórkem

10 hlasů
45min 461 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Smažené kuřecí kousky

21 hlasů
60min 573kJ 120 Kč

Křehké, šťavnaté a chutné, podmáslí dodá masu zajímavo...

Masové kuličky

2 hlasy
1h a 30min 554kJ 150 Kč

Kuličky z mletého hovězího masa s medovou hořčicí.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více