Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Hračky pro děti

Majki636 18. 07. 2018

Můžu poprosit o tip, jaké hračky pořídit pro děti starší 3 let ?

Neregistrovaná/ý - dana

31.10.2018

Tak ono záleží, zda je hračka určena pro dívku či chlapce. Pro dívku bych zvolila pravděpodobně nějakou panenku, pro chlapce pak třeba autíčko na dálkové ovládání, mě osobně se líbí akrobatické autíčko z https://hrackyzadobrekacky.cz/rc-modely/akrobaticke-auticko-twister-dlba

Neregistrovaná/ý - Natka

19.09.2018

Neregistrovaná/ý - Hela | 17.09.2018
Kde se dají tady ty hračky sehnat ? :)

Já je nakupuju tady přes ty stránky www.mandala-montessori.eu/en/ Hlavně se nenech zmást, ač jsou stránky v aj, tak měna je korunách a zasílají normálně do Čr :)

Neregistrovaná/ý - Hela

17.09.2018

Kde se dají tady ty hračky sehnat ? :)

Neregistrovaná/ý - Natka

31.08.2018

Neregistrovaná/ý - Lenka | 28.08.2018
Já jsem kupovala dcerce ke 3. narozeninám kuchyňku a malá si rádá skladá kostičky na sebe, tak jsem jí koupila hračky mandala montessori :)

Taky máme hračky manadala montessori, viděla jsem je u kamarádky a syna zaujaly taky, tak jsem mu jich pár nakoupila a je fakt, že jsou to jedny z mála hraček, se kterými si hraje

Neregistrovaná/ý - Lenka

28.08.2018

Já jsem kupovala dcerce ke 3. narozeninám kuchyňku a malá si rádá skladá kostičky na sebe, tak jsem jí koupila hračky mandala montessori :)

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Špagety s rajčaty a paprikou

Špagety s rajčaty a paprikou

15 hlasů
50min 885 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kachna plněná kyselým zelím

11 hlasů
1h a 50min 679kJ 190 Kč

Recept na plněnou kachnu, kterou neplníme tradičně jab...

Tilapie s citronem a šalotkou

10 hlasů
35min 333kJ 105 Kč

Jednoduché, zdravé a velmi chutné.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více