Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Hračky pro děti

Majki636 18. 07. 2018

Můžu poprosit o tip, jaké hračky pořídit pro děti starší 3 let ?

Neregistrovaná/ý - dana

31.10.2018

Tak ono záleží, zda je hračka určena pro dívku či chlapce. Pro dívku bych zvolila pravděpodobně nějakou panenku, pro chlapce pak třeba autíčko na dálkové ovládání, mě osobně se líbí akrobatické autíčko z https://hrackyzadobrekacky.cz/rc-modely/akrobaticke-auticko-twister-dlba

Neregistrovaná/ý - Natka

19.09.2018

Neregistrovaná/ý - Hela | 17.09.2018
Kde se dají tady ty hračky sehnat ? :)

Já je nakupuju tady přes ty stránky www.mandala-montessori.eu/en/ Hlavně se nenech zmást, ač jsou stránky v aj, tak měna je korunách a zasílají normálně do Čr :)

Neregistrovaná/ý - Hela

17.09.2018

Kde se dají tady ty hračky sehnat ? :)

Neregistrovaná/ý - Natka

31.08.2018

Neregistrovaná/ý - Lenka | 28.08.2018
Já jsem kupovala dcerce ke 3. narozeninám kuchyňku a malá si rádá skladá kostičky na sebe, tak jsem jí koupila hračky mandala montessori :)

Taky máme hračky manadala montessori, viděla jsem je u kamarádky a syna zaujaly taky, tak jsem mu jich pár nakoupila a je fakt, že jsou to jedny z mála hraček, se kterými si hraje

Neregistrovaná/ý - Lenka

28.08.2018

Já jsem kupovala dcerce ke 3. narozeninám kuchyňku a malá si rádá skladá kostičky na sebe, tak jsem jí koupila hračky mandala montessori :)

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Kuřecí kousky pečené s cuketou

Kuřecí kousky pečené s cuketou

9 hlasů
50min 489 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuskus s kuřecím masem

23 hlasů
40min 756kJ 148 Kč

Vynikající pokrm z kuřecího masa ...

Hráškový krém

10 hlasů
45min 555kJ 110 Kč

Hrášková polévka se sýrem a slaninou.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více