Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dobré cvičení Praha

Kajolla 07. 02. 2016

Ahojte, kam chodíte vylepšovat postavu ? máte nějaký svůj oblíbený podnik? baví vás tam cvičení nebo končíte po úvodnhí lekci . Povídejte, potřebuji se dostat do formy, léto je tu co by dup :-)

Neregistrovaná/ý - Kika

27.12.2017

Holky, je tu někdo, kdo hubne s poradci ze https://www.svet-zdravi.cz? Zajímají mě pražské pobočky... Jakou navštěvujete vy a jste spokojeni?

Neregistrovaná/ý - Helenka | 17.02.2016
Kdyby mi tak někdo dal pernamentku tak si pískám, jak já bych chtěla mít trochu čas pro sebe. To je pořád něco. Škola, práce, rodina a čas pro sebe trávím unavená a otrávená že už mi na nic nezbývá energie, ach jo jak já vám holky závidím

třeba se na vás někdy usměje štěstí

Neregistrovaná/ý - Helenka

17.02.2016

Kdyby mi tak někdo dal pernamentku tak si pískám, jak já bych chtěla mít trochu čas pro sebe. To je pořád něco. Škola, práce, rodina a čas pro sebe trávím unavená a otrávená že už mi na nic nezbývá energie, ach jo jak já vám holky závidím

Sandriskaa | 14.02.2016
Kam chodíte ? já to cvičím v malém studiu a nestojí to za řeč .

Konkrétně na Hotyoga42.cz kde mají luxusní studio . Nabízí i slevičky a poukazy, dostala jsem na Vanoce a mám z toho velkou radost, daleko lepší než ponožky nebo nějaký šperk . vy kam ?

Kam chodíte ? já to cvičím v malém studiu a nestojí to za řeč .

Kajolla | 10.02.2016
a dá se při tom trochu zhubnout nebo zpevnit ?

jako i po tom měsíci vidím určité rozdíly, asi od toho nečekej že hned budeš mít na břiše buchty ale na protažení a zpevnění o stačí. Pokud to nebudete flákat a zamakáte i na jídelníčku tak můžete i zhubnout nějaký to kilčo :)

Kajolla

10.02.2016

Tichavka | 09.02.2016
Ted už přes měsíc cvičím hot yogu a jsem nadšená. Není to žádná divočina ale přesně něco takového jsem hledala. Chodila jsem na jumping a alpining ale to bylo pro mě dost náročné. Tohle je taky občas těžký ale ne zase tak. Vždycky odcházím jako vyměněná :)

a dá se při tom trochu zhubnout nebo zpevnit ?

Ted už přes měsíc cvičím hot yogu a jsem nadšená. Není to žádná divočina ale přesně něco takového jsem hledala. Chodila jsem na jumping a alpining ale to bylo pro mě dost náročné. Tohle je taky občas těžký ale ne zase tak. Vždycky odcházím jako vyměněná :)

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Treska na gril

Treska na gril

14 hlasů
1h a 45min 1279 kJ 86 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hrášková polévka

17 hlasů
40min 360kJ 44 Kč

Rychlý hráškový krém.

Cizrna s rajčaty

14 hlasů
40min 622kJ 90 Kč

Cizrnu můžete podávat jako hlavní chod s rýží.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více