Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dobré cvičení Praha

Kajolla 07. 02. 2016

Ahojte, kam chodíte vylepšovat postavu ? máte nějaký svůj oblíbený podnik? baví vás tam cvičení nebo končíte po úvodnhí lekci . Povídejte, potřebuji se dostat do formy, léto je tu co by dup :-)

Neregistrovaná/ý - Kika

27.12.2017

Holky, je tu někdo, kdo hubne s poradci ze https://www.svet-zdravi.cz? Zajímají mě pražské pobočky... Jakou navštěvujete vy a jste spokojeni?

Neregistrovaná/ý - Helenka | 17.02.2016
Kdyby mi tak někdo dal pernamentku tak si pískám, jak já bych chtěla mít trochu čas pro sebe. To je pořád něco. Škola, práce, rodina a čas pro sebe trávím unavená a otrávená že už mi na nic nezbývá energie, ach jo jak já vám holky závidím

třeba se na vás někdy usměje štěstí

Neregistrovaná/ý - Helenka

17.02.2016

Kdyby mi tak někdo dal pernamentku tak si pískám, jak já bych chtěla mít trochu čas pro sebe. To je pořád něco. Škola, práce, rodina a čas pro sebe trávím unavená a otrávená že už mi na nic nezbývá energie, ach jo jak já vám holky závidím

Sandriskaa | 14.02.2016
Kam chodíte ? já to cvičím v malém studiu a nestojí to za řeč .

Konkrétně na Hotyoga42.cz kde mají luxusní studio . Nabízí i slevičky a poukazy, dostala jsem na Vanoce a mám z toho velkou radost, daleko lepší než ponožky nebo nějaký šperk . vy kam ?

Kam chodíte ? já to cvičím v malém studiu a nestojí to za řeč .

Kajolla | 10.02.2016
a dá se při tom trochu zhubnout nebo zpevnit ?

jako i po tom měsíci vidím určité rozdíly, asi od toho nečekej že hned budeš mít na břiše buchty ale na protažení a zpevnění o stačí. Pokud to nebudete flákat a zamakáte i na jídelníčku tak můžete i zhubnout nějaký to kilčo :)

Kajolla

10.02.2016

Tichavka | 09.02.2016
Ted už přes měsíc cvičím hot yogu a jsem nadšená. Není to žádná divočina ale přesně něco takového jsem hledala. Chodila jsem na jumping a alpining ale to bylo pro mě dost náročné. Tohle je taky občas těžký ale ne zase tak. Vždycky odcházím jako vyměněná :)

a dá se při tom trochu zhubnout nebo zpevnit ?

Ted už přes měsíc cvičím hot yogu a jsem nadšená. Není to žádná divočina ale přesně něco takového jsem hledala. Chodila jsem na jumping a alpining ale to bylo pro mě dost náročné. Tohle je taky občas těžký ale ne zase tak. Vždycky odcházím jako vyměněná :)

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Těstoviny s uzeným lososem

Těstoviny s uzeným lososem

14 hlasů
35min 1198 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Těstoviny s jahodovým jogurtem

33 hlasů
30min 791kJ 50 Kč

Rychlý oběd , který ocení hlavně menší děti.

Kuličky z hovězího masa

11 hlasů
55min 776kJ 160 Kč

Kuličky z mletého hovězího masa s houbami.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více