Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vaše názory

LinduskaVarecka 15. 02. 2015

Zdravím tu lepší polovinu lidstva(holky) :-D Jaký máte názor na vlasy clip in?? Má stím některá zkušenosti?? A jestlij o, odkud objednáváte???..*1*

Neregistrovaná/ý - Rita

28.09.2016

Jaký máte názor na toto kadeřnictví http://www.agatahair.cz/ Dělají i manikůru, máte zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Dana

24.08.2016

Zdravím, mám velkou radost....Holka měla problémy při kojení s bradavkami a zatvrdlinami, už už chtěla s kojením přestat, až začala brát doplněk stravy Feminellu. Mohu novopečeným maminkám doporučit, protože zachránila mému vnoučkovi kojení. Prý obsahuje i lactobacily....

Neregistrovaná/ý - Romana

08.08.2016

Neregistrovaná/ý - Kristína | 31.07.2016
Dámy mladej neudělal maturitu z češtiny. Máte nějaké rady ohledně doučování:

podívej se na internet, zahlídla jsem treba na BIVS doucování přímo na druhý kolo maturity

Martaa

06.08.2016

Neregistrovaná/ý - Kristína | 31.07.2016

Určitě má Facebook, tak ať se zkusí poohlédnout po nějakém doučování tam, existují přímo skupiny zaměřen na pomoc s učivem...

Neregistrovaná/ý - Kristína

31.07.2016

Neregistrovaná/ý - Linda

28.07.2016

Neregistrovaná/ý - Míša | 21.06.2016
Tak jak si děti pochutnaly? zjistila jsem že mají kamenou prodejnu u nás v Brně. Dneska se tam chystám.

Tak to je super, do Brna to nemám daleko, taky bych se chtěla jít podívat. Jaká je adresa?

Neregistrovaná/ý - Míša

21.06.2016

Neregistrovaná/ý - Linda | 28.05.2016
Ahoj mám frutiko objednáno na den dětí, aneb letos bez sladkostí.

Tak jak si děti pochutnaly? zjistila jsem že mají kamenou prodejnu u nás v Brně. Dneska se tam chystám.

Neregistrovaná/ý - Linda

28.05.2016

Neregistrovaná/ý - Míša | 30.04.2016
Ahoj mimo soudek ale nevím kde se zeptat. Teďka hodně na internetu běhají obrázky s těmahle kyticema www.frutiko.cz Už ste si některá nějakou objednaly? Jak se Vám líbila?

Ahoj mám frutiko objednáno na den dětí, aneb letos bez sladkostí.

Neregistrovaná/ý - Míša

30.04.2016

Ahoj mimo soudek ale nevím kde se zeptat. Teďka hodně na internetu běhají obrázky s těmahle kyticema www.frutiko.cz Už ste si některá nějakou objednaly? Jak se Vám líbila?

Neregistrovaná/ý - Leona

26.08.2015

děvčata pořídila jsem simply perfect z humanhair, ale čekala sem že ten odstín bude tmavší trochu podle obrázku než v reálu je možnost je barvit nebo je tím zničím?

Neregistrovaná/ý - Sabina

24.08.2015

Neregistrovaná/ý - alex | 15.08.2015
Chci si koupit simply perfect z humanhair, ale mám jemné vlasy, můžu je používat i tak?

Nanynko: poslat foto si myslím že možnost je a poradit se.Také mám clipiny z humanhair a je snimi bezproblémová komunikace a na vše ochotně odpoví a poradí takže stačí jim napsat. na www.humanhair.cz je kontakt. Alex: můžete používat i když máte jemné vlasy, vůbec to ničemu nevadí

Neregistrovaná/ý - alex

15.08.2015

Chci si koupit simply perfect z humanhair, ale mám jemné vlasy, můžu je používat i tak?

Neregistrovaná/ý - Nanynka

08.08.2015

Ahojky :) nejsem si jistá odstínem clip inů, dá se to kdyžtak nějak vrátit, nebo v tom humanhair je možnost poslat např. foto svých vlasů že by mi poradili čím promelírovat aby to nebylo zase nějak moc výrazné a vypadalo to přirozeně?

Neregistrovaná/ý - Radka

24.07.2015

většinou za sadu, máte to tam ale vše napsané http://www.humanhair.cz/simply-perfect/10022-popelava-blond.html tady máte i přesně vypsané co to jedno balení simply perfect obsahuje kolik pramenů, jaké délky atd.. je to docela přehledné

Neregistrovaná/ý - Kounička

22.07.2015

Dobrý den, dívala jsem se na humanhair, to jsou ceny z pramen nebo za nějakou sadu? moc se v tom nevyznám,tak děkuju dopředu za radu

Neregistrovaná/ý - Nikoušek

14.07.2015

Asi je to věc názorů jestli žehlit nebo ne. Taky clipy nejsou na každodenní nošení, takže když si je nandáte jednou za čas a vyžehlíte tak se jim nic nestane. Když víte kde je objednat. S umělotinou bych to neriskovala

Neregistrovaná/ý - sedmikráska

12.07.2015

ženy,já clipy z humanhair mám doma.Jsou kvalitní, a jsou z lidských vlasů takže podle mě, když nebudete žehlit denně, nic se jim nestane.

Neregistrovaná/ý - luuluu

09.07.2015

nežehlila bych, žehlička ničí i vaše přirozené vlasy,takže bude ničit i clipy. Ty kvalitní asi ne tolik pokud jsou z lidských vlasů.Ale řekla bych že z části se vám zničí určitě. Tady máte dotazy a odpovědi na ně :) http://www.humanhair.cz/info/14-caste-dotazy

Neregistrovaná/ý - Nikoušek

06.07.2015

Primadono, z humanhair mám vlasy doma a normálně si je žehlím spolu se svými vlasy, a jsou ok.

Neregistrovaná/ý - Primadona

03.07.2015

Ahoj holky, dají se ty příčesky z humanhair žehlit žehličkou na vlasy? Taky přemýšlím že bych si pořídila ale vím že ne všechny jdou. Ale tyhle jsou z lidských vlasů, tak by to nemělo vadit ne?

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Kuřecí kari z trouby

Kuřecí kari z trouby

5 hlasů
1h a 15min 378 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí stehna na majoránce

16 hlasů
1h a 5min 1078kJ 85 Kč

Jednoduše upečená kuřecí stehna s příchutí majoránky.

Polévka z šalotek

24 hlasů
40min 931kJ 99 Kč

Polévka z cibule šalotky s toastem a sýrem.

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více