Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dětská postýlka

martina.marna 17. 04. 2015

dobrý den, vybírám postýlku pro naší malou, která se má narodit, ale značek je tolik, že nevím kterou vybrat. prosím o doporučení nějké značky s kterou máte zkušenosti :) budu vám hodně vděčná moc děkuju :)

Neregistrovaná/ý - Jana

28.03.2019

Neregistrovaná/ý - Betty | 18.02.2019
Já bych se asi nedívala na značku, ale na to jak postýlka vypadá, jak se dá polohovat apod. Já jsem první i druhou postýlku pro děti kupovala v malvíku a spokojenost. Teď o víkendu se chystáme do Jinočan na tu jejich novou prodejnu, protože potřebujeme nosítko a autosedačku, protože z vajíčka nám už dcerka vyrostla.

Aha, tak to vůbec nevím, že prodávají i dětský nábytek a mají ho vystavený i na prodejně nebo jenom na eshopu ?

Neregistrovaná/ý - Betty

18.02.2019

Já bych se asi nedívala na značku, ale na to jak postýlka vypadá, jak se dá polohovat apod. Já jsem první i druhou postýlku pro děti kupovala v malvíku a spokojenost. Teď o víkendu se chystáme do Jinočan na tu jejich novou prodejnu, protože potřebujeme nosítko a autosedačku, protože z vajíčka nám už dcerka vyrostla.

Neregistrovaná/ý - Sofie

15.01.2016

Neregistrovaná/ý - Majda | 12.01.2016
Sofčo přesně jak píše Darina, jinak můžeš houpačku uchytit do stropu do dveří nebo mít na samostatném stojanu.

děkuji holky za info a jak jste měli prosím uchycený hojdavak vy?Do dveří, nebo stropu nebo na stojanu?

Neregistrovaná/ý - Majda

12.01.2016

Neregistrovaná/ý - Sofie | 08.01.2016
holky a je v tom hojdavaku i nějaká matrace? A ještě jak je to s monitorem dechu v hojdavaku?

Sofčo přesně jak píše Darina, jinak můžeš houpačku uchytit do stropu do dveří nebo mít na samostatném stojanu.

Neregistrovaná/ý - Darina

12.01.2016

Neregistrovaná/ý - Sofie | 08.01.2016
holky a je v tom hojdavaku i nějaká matrace? A ještě jak je to s monitorem dechu v hojdavaku?

Sofi matrace je k hojdavaku myslím z pohanky a monitor dechu se dá koupit speciální do této kolébky

Neregistrovaná/ý - Sofie

08.01.2016

Neregistrovaná/ý - Majda | 15.12.2015
aha to je super, děkuji za info.

Neregistrovaná/ý - Majda

15.12.2015

Maruna10 | 11.12.2015
uvádí se do 15 kg a věkově se doporučuje do 9 měsíců. Naše děti to využily později jako relaxační místo a houpačku.

aha to je super, děkuji za info.

Neregistrovaná/ý - Majda | 07.12.2015
zeptám se do kolika kilo je hojdavak a zhruba do jakého věku jste tam děti nechávali? Díky

uvádí se do 15 kg a věkově se doporučuje do 9 měsíců. Naše děti to využily později jako relaxační místo a houpačku.

Neregistrovaná/ý - Majda

07.12.2015

zeptám se do kolika kilo je hojdavak a zhruba do jakého věku jste tam děti nechávali? Díky

StankaHoy | 16.11.2015
to jako fakt dělají monitor dechu i do kolébek jako je hojdavak? Tak to je super.

jo jo koukala jsem a opravdu je mají a stojí kolem 1500Kč?

Neregistrovaná/ý - Simča | 13.11.2015
jo jo my pořídili monitor i do kolébky pro můj klid.

to jako fakt dělají monitor dechu i do kolébek jako je hojdavak? Tak to je super.

Neregistrovaná/ý - Simča

13.11.2015

Maruna10 | 07.11.2015
Tak to je mazec, to jem vůbec netušila, že i do hojdavaku nebo jiné kolébky jsou i monitory dechu, to je super.

jo jo my pořídili monitor i do kolébky pro můj klid.

Niccol | 22.10.2015
mají monitor i do kolébky http://www.hojdavak.cz/cz/e-shop/monitor-dechu-do-kolebky-respisense/

Tak to je mazec, to jem vůbec netušila, že i do hojdavaku nebo jiné kolébky jsou i monitory dechu, to je super.

Niccol

22.10.2015

mají monitor i do kolébky http://www.hojdavak.cz/cz/e-shop/monitor-dechu-do-kolebky-respisense/

no mě se ten hojdavak nebo jakákoliv taková kolébka líbí, ale co monitor dechu?

Niccol

21.10.2015

my máme postýlku a do obýváku jsem pořídila kolébku http://www.hojdavak.cz/cz/o-hojdavaku/ a s tím jsem teda hodně spokojená. Nedávám tam malou na noc, ale přes den na ni vidím a jí se tam moc líbí.

Jo jo, však to uvidíš :D spíš záleží, jak dlouho mu to vydrží nám naštěstí dlouho

Jo? Chodí rád spát? Tak to musím taky koupit :D Taky se mi líbí, asi ji teda objednám.

jj my máme také ve tvaru auta, ale byla o dost dražší, tu co jsi sem dávala vypadá i o hodně líp a je o dost levnější Malej chodí spát hrozně rád

ahoj mamči, máte někdo zkušenost s nějakou takovou postýlkou? http://www.nabytek-elegance.cz/detska-postel-auto-zlute našla jsem jí ted, je ve sleve, docela se mi líbí, tak nevim , máte někdo doma nějakou takovou ve tvaru auta, nakaldaku apod?

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Pečený paprikáš

Pečený paprikáš

19 hlasů
3h a 5min 641 kJ 185 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka s kerblíkem a chřestem

17 hlasů
45min 157kJ 115 Kč

Sytý chřestový krém, který můžete podávat horký, nebo ...

Kuře pečené na pivu

12 hlasů
1h a 45min 598kJ 130 Kč

Pomalu pečené kuře s grilovacím kořením.

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více