Diskuse na téma Dětská postýlka

dobrý den, vybírám postýlku pro naší malou, která se má narodit, ale značek je tolik, že nevím kterou vybrat. prosím o doporučení nějké značky s kterou máte zkušenosti :) budu vám hodně vděčná moc děkuju :)

dobry den ja si nemohu vynachvalit znacku Cam . :) mam kocarek i postylku a ted jsem se divala i na nejakou pojizdnou zidlicku :) postylka se nazyva Daily detska postylka. jsem moc rada ze jsme ji poridili usetrila nam i dost mista v byte-ma totiz prebalovaci pultik pridatelny jiz k postylce a tak jsme hodne mista usetrili a vyuzili jinak. :)

dobry den moc dekuji za odepsani :) divala jsem se na internetu na vasi doporucenou postylku a je opravdu nadherna!! moc s emi libi premyslim ze bych ji rovnou poridila. nevite kde bych ji mohla koupit online? libi se mi i to misto na prebalovani ze je to mozne takhle v jednom

dobrý den, nemáte vůbec zač, jsem ráda, že se vám líbí :) zuste se mrknout na funbaby.cz ja jsem od tam ted objednavala jidelni zidelicku a tak vim, ze jsou spolehlivi :) ano ten prebalovaci pultik je skvela vyhoda

dekuji moc i za odkaz koukala jsem :) takze odtam objednam a jsem zvedava jak vse probehne a tesim se az malou ulozim do nove postylky :) jste moc hodna dekujiii

anastaziaa 01.07.2015

ahoj mamči, máte někdo zkušenost s nějakou takovou postýlkou? http://www.nabytek-elegance.cz/detska-postel-auto-zlute našla jsem jí ted, je ve sleve, docela se mi líbí, tak nevim , máte někdo doma nějakou takovou ve tvaru auta, nakaldaku apod?

Tichavka 03.07.2015

jj my máme také ve tvaru auta, ale byla o dost dražší, tu co jsi sem dávala vypadá i o hodně líp a je o dost levnější :-p Malej chodí spát hrozně rád :-)

anastaziaa 07.07.2015

Jo? Chodí rád spát? Tak to musím taky koupit :D Taky se mi líbí, asi ji teda objednám.

Tichavka 08.07.2015

Jo jo, však to uvidíš :D spíš záleží, jak dlouho mu to vydrží :-D nám naštěstí dlouho :-P

Niccol 21.10.2015

my máme postýlku a do obýváku jsem pořídila kolébku http://www.hojdavak.cz/cz/o-hojdavaku/ a s tím jsem teda hodně spokojená. Nedávám tam malou na noc, ale přes den na ni vidím a jí se tam moc líbí.

Sandriskaa 22.10.2015

no mě se ten hojdavak nebo jakákoliv taková kolébka líbí, ale co monitor dechu?

Niccol 22.10.2015

mají monitor i do kolébky :-)http://www.hojdavak.cz/cz/e-shop/monitor-dechu-do-kolebky-respisense/

Maruna10 Niccol 07.11.2015

Tak to je mazec, to jem vůbec netušila, že i do hojdavaku nebo jiné kolébky jsou i monitory dechu, to je super.

Simča Maruna10 13.11.2015

jo jo my pořídili monitor i do kolébky pro můj klid.

StankaHoy Simča 16.11.2015

to jako fakt dělají monitor dechu i do kolébek jako je hojdavak? Tak to je super.

Maruna10 StankaHoy 21.11.2015

jo jo koukala jsem a opravdu je mají a stojí kolem 1500Kč?

Majda 07.12.2015

zeptám se do kolika kilo je hojdavak a zhruba do jakého věku jste tam děti nechávali? Díky

Maruna10 Majda 11.12.2015

uvádí se do 15 kg a věkově se doporučuje do 9 měsíců. Naše děti to využily později jako relaxační místo a houpačku.

Majda Maruna10 15.12.2015

aha to je super, děkuji za info.

Sofie Majda 08.01.2016

holky a je v tom hojdavaku i nějaká matrace? A ještě jak je to s monitorem dechu v hojdavaku?

Darina Sofie 12.01.2016

Sofi matrace je k hojdavaku myslím z pohanky a monitor dechu se dá koupit speciální do této kolébky

Majda Sofie 12.01.2016

Sofčo přesně jak píše Darina, jinak můžeš houpačku uchytit do stropu do dveří nebo mít na samostatném stojanu.

Sofie Majda 15.01.2016

děkuji holky za info a jak jste měli prosím uchycený hojdavak vy?Do dveří, nebo stropu nebo na stojanu?

Betty 18.02.2019

Já bych se asi nedívala na značku, ale na to jak postýlka vypadá, jak se dá polohovat apod. Já jsem první i druhou postýlku pro děti kupovala v malvíku a spokojenost. Teď o víkendu se chystáme do Jinočan na tu jejich novou prodejnu, protože potřebujeme nosítko a autosedačku, protože z vajíčka nám už dcerka vyrostla.

Jana Betty 28.03.2019

Aha, tak to vůbec nevím, že prodávají i dětský nábytek a mají ho vystavený i na prodejně nebo jenom na eshopu ?

Eliška 17.01.2021

Odkud máte výbavičku do postýlky? Chtěla bych set i s mantinelem a ideálně i s kapsářem za nějakou rozumnou cenu.

Tana Eliška 21.01.2021

Podívej se na GoBaby, mám od nich krásnou soupravu do postýlky i s nebesami a mohla jsem si sama vybrat kombinaci látek. Šijou to přímo v ČR a mají dobré ceny.

Eliška Eliška 22.01.2021

Jé děkuju za tip, koukám na to a mají ty soupravu opravdu krásné :))

Tana Eliška 24.01.2021

Za málo, já od nich mám pro malou víc věcí a se vším jsem maximálně spokojená.

Anička 02.10.2021

kupovala jsem na postylky-vybaveni.cz mají krásné věci, kvalitní a za super ceny:-)Rozhodně doporučuju:-)

Dana 18.02.2022

Když jste kupovaly výbavičku, tak nevíte o nějakých pěkných sadách ?

Inna Dana 23.02.2022

Co by sada měla obsahovat ? :)

Dana Dana 25.02.2022

Tak takové ty věci, co se pro mimi využijí jako je hnízdečko, fixační polštářek, zavinovačka apod :)

Inna Dana 02.03.2022

Tak to se zkus podívat tady na tu sadu, tady je teda i mojžíšův košík na mimčo :) kupovala jsem ji sestře jako dárek a ta byla nadšená https://www.sleepee.cz/vyhodne-sady/

Alexa 25.10.2022

Ahoj holky, když jsme u toho spinkání :) Jak řešíte to, když se děti v noci odkopávají? Já už nevím, co dělat. Půlku noci nespím, protože chodím malýho přikrývat. V létě to tak nevadilo, ale teď, jak už je chladno, tak to začíná být problém. Máte tip, co s tím?

Karla Alexa 27.11.2022

No, já jsem to vyřešila tak, že jsem koupila spací vak. Podívej se na nabídku tady https://www.crawler-shop.cz/spaci-vaky-a-deky-2/. Kupovala jsem ho tady a jsem spokojená. Oni mají vaky z merino vlny, která je skvělým materiálem :)

Alexa Alexa 15.12.2022

Díky moc, kouknu tam. Mají tam širokou nabídku, dá se tam vybrat? A z merino vlny? Tu neznám, to je nějaká "lepší" vlna?

Ilona Alexa 30.01.2023

Merino vlna je naprosto skvělý materiál. Pro děti nejlepší, hodně kvalitní. Tou merinou vlnou budeš nadšená, uvidíš.

Carry Alexa 19.02.2023

Holky, já jsem malými dávala takový pletený overálek. Jako jo, super věc, ale ten spací vak je prostě lepší, kvalinější a lépe hřeje. A hlavně nemusím řešit noční přikrývání, což jsem i s teplejším overálkem řešila.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat