Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vigantol - vitamín D

Dianadia 19. 05. 2016

Ahoj maminky, dáváte miminkům pravidelně kapičky Vigantol, pan doktor nám je předepsal a máme dávat do roku než zaroste fontanela a jako prevenci křivice, je to vitamín D a tak si říkám jestli je mám dávat i v létě až budeme často na sluníčku nebo jestli to není potřeba?

Neregistrovaná/ý - Erika

22.10.2019

Neregistrovaná/ý - Barbora | 17.10.2019
Někde jsem četla, že je vhodný i pro dospělé ? Berete ho společně s dětma nebo je lepší si koupit něco vyloženě pro dospělé ?

Ahoj Baru. já ho brala i v těhotenství 5kapek, protože jsem ho měla velký nedostanek . Teď si ho dávám jen v zimě s dětma :) stejně jako oni 2kapky. Jen ho rozmíchej v čaji nebo v mlíku.. není to chuťovo vubec poznat

Neregistrovaná/ý - Maruška

22.10.2019

já dávala vigantol všem svým dětem, fontalnelka se krásně zatáhla... a žádné zdravotní problémy nebyly. Přes léto protože jsme byly každý den venku jsme užívali 1kv, a v zimě 2kv... Ale určitě nevysazuj sama od sebe, vše konzultuj s doktorkou. :)

Neregistrovaná/ý - Barbora

17.10.2019

Někde jsem četla, že je vhodný i pro dospělé ? Berete ho společně s dětma nebo je lepší si koupit něco vyloženě pro dospělé ?

Neregistrovaná/ý - Lenka

25.01.2019

Dostali jsme ho při první návštěvě u naší paní doktorky, dávám ho malému pořád a dcerce jsem ho také dávala do 2 let. A tedˇjí ho dávám i v zimním období, kdy nemá takový styk se sluníčkem http://www.sukl.cz/modules/medication/detail.php?code=0012023&tab=info

Neregistrovaná/ý - Anna

28.12.2018

Jasně že doktor nebo doktorka nejlíp ví :) taky nám poradila, je to ideální, člověk nemusí hledat nic a zjišťovat co kde a jak

Neregistrovaná/ý - Tereza

27.12.2018

taky to teda v novém roce vyzkouším. řeknu doktorce že bych ráda vigantol a vysvětlím jí to, tak jsem moc zvědavá jak to dopadne, ale snad mi to napíše

Neregistrovaná/ý - Terez

26.12.2018

taky jsem si o něj řekla u obvodní lékařky a u dětské pro dceru. bez problémů jsem to měla napsané a brala jsem ho a beru ;) tak to taky zkuste, člověk nikdy neví

Neregistrovaná/ý - Simona

19.12.2018

pokud lékař uzná za vhodné tak to napíše, ale většinou asi jo. takže ono není moc co řešit. řekni si a uvidíš

Neregistrovaná/ý - Julča

17.12.2018

holky a myslíte že když si řeknu doktorovi tak mi to napíše? Protože jako né že bych byla nějaká odbornice, ale myslím že vitamín D naše malá natálka potřebuje

Neregistrovaná/ý - Nelina

17.12.2018

Bohuzel ne, prez leto mas vitamin D ze slunicka, prez zimu ale ne a je dobre ho doplnovat, mam Vigantolvit.

Neregistrovaná/ý - Gabina

10.12.2018

A co presne? Ve strave to nestaci že?

Neregistrovaná/ý - Nelina

04.12.2018

To mi povidej, ja teda s vitaminem D zacinam uz na podzim.

Neregistrovaná/ý - Tereza

20.11.2018

Take jsem se na nej ptala, uz ho beru, myslim ze letosni zima bude dlouha... :-(

Neregistrovaná/ý - Alenka

13.11.2018

Nikdy jsem to neresila, ted jsem se nato ale ptala dr, mela jsem ho nedostatek a doporucil mi vigantolvit.

Neregistrovaná/ý - Beata

05.11.2018

No, pro prcka prez zimu je to jasna volba, u sebe to nejako resite vitamin D??

Neregistrovaná/ý - Katka

22.06.2017

Neregistrovaná/ý - Verča | 21.06.2017
V podstatě veškeré co mají tady v nabídce u každého máte popsané k čemu jsou :) https://www.fitness4u.cz/vitaminy-a-mineraly/

Tam jsem kupovala ve Zlíně na pobočce oblečení do posilovny a musím uznat, že mi drží už pěkně dlouho

Neregistrovaná/ý - Verča

21.06.2017

Neregistrovaná/ý - Hanka | 18.06.2017
Které vitamíny a minerály jsou pro tělo nejdůležitější, když hodně často cvičím?

V podstatě veškeré co mají tady v nabídce u každého máte popsané k čemu jsou :) https://www.fitness4u.cz/vitaminy-a-mineraly/

Neregistrovaná/ý - Hanka

18.06.2017

Neregistrovaná/ý - Kája | 15.06.2017
Já dávám, je to důležité pro vývoj dítěte, navíc Vigantol je ověřený a důkladně testovaný takže jsem i po této stránce klidná.

Které vitamíny a minerály jsou pro tělo nejdůležitější, když hodně často cvičím?

Neregistrovaná/ý - Kája

15.06.2017

Já dávám, je to důležité pro vývoj dítěte, navíc Vigantol je ověřený a důkladně testovaný takže jsem i po této stránce klidná.

Neregistrovaná/ý - Sára

29.05.2017

Kapičky vigantol dávám každý den už tři a půl měsíce a vyhovuje nám

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Roštěná s houbami

Roštěná s houbami

6 hlasů
2h a 10min 994 kJ 166 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Mletý řízek se sýrem

26 hlasů
40min 929kJ 99 Kč

Máte rádi řízky? Zkuste tuto variantu z mletého masa s...

Pomerančová kuřecí prsa

5 hlasů
1h a 5min 403kJ 115 Kč

Jemné kuřecí maso s omáčkou z pomerančů a medu.

Poradny

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více