Diskuse na téma Vigantol - vitamín D

Ahoj maminky, dáváte miminkům pravidelně kapičky Vigantol, pan doktor nám je předepsal a máme dávat do roku než zaroste fontanela a jako prevenci křivice, je to vitamín D a tak si říkám jestli je mám dávat i v létě až budeme často na sluníčku nebo jestli to není potřeba?

Krista 03.05.2021

K tomu vitamínu z woldoshop. Jak se užívá? A je to na dlouhodobé užívání?

anastaziaa 26.04.2021

Já dávám tenhle vitamín D https://www.lekarna.cz/swiss-naturevia-vitamin-d3-efekt-400-iu/ v kapičkách, vigantol nedělal malé dobře na trávení, tohle je mnohem šetrnější.

Romana 25.04.2021

já teda vitamín D dávám, ale ne ten na předpis, ale kupuju si sama přes internet, taky kapky kvůli dávkování

Jirula 02.04.2021

Kdyby náhodou, tak Decko doplnuju i já. Na imunitu je třeba. Beru ho v kapkách. Tyto se mi osvědčily nejvíc https://www.woldoshop.cz/vitaminy/woldohealth-vitamin-d3-kapky-s-vysokym-obsahem--vitamin-d3--50-ml/. Tak to je muj tip.

Maruška 22.10.2019

já dávala vigantol všem svým dětem, fontalnelka se krásně zatáhla... a žádné zdravotní problémy nebyly. Přes léto protože jsme byly každý den venku jsme užívali 1kv, a v zimě 2kv... Ale určitě nevysazuj sama od sebe, vše konzultuj s doktorkou. :)

Barbora 17.10.2019

Někde jsem četla, že je vhodný i pro dospělé ? Berete ho společně s dětma nebo je lepší si koupit něco vyloženě pro dospělé ?

Erika Barbora 22.10.2019

Ahoj Baru. já ho brala i v těhotenství 5kapek, protože jsem ho měla velký nedostanek . Teď si ho dávám jen v zimě s dětma :) stejně jako oni 2kapky. Jen ho rozmíchej v čaji nebo v mlíku.. není to chuťovo vubec poznat *1*

Lenka 25.01.2019

Dostali jsme ho při první návštěvě u naší paní doktorky, dávám ho malému pořád a dcerce jsem ho také dávala do 2 let. A tedˇjí ho dávám i v zimním období, kdy nemá takový styk se sluníčkem :-) http://www.sukl.cz/modules/medication/detail.php?code=0012023&tab=info

Anna 28.12.2018

Jasně že doktor nebo doktorka nejlíp ví :) taky nám poradila, je to ideální, člověk nemusí hledat nic a zjišťovat co kde a jak

Tereza 27.12.2018

taky to teda v novém roce vyzkouším. řeknu doktorce že bych ráda vigantol a vysvětlím jí to, tak jsem moc zvědavá jak to dopadne, ale snad mi to napíše

Terez 26.12.2018

taky jsem si o něj řekla u obvodní lékařky a u dětské pro dceru. bez problémů jsem to měla napsané a brala jsem ho a beru ;) tak to taky zkuste, člověk nikdy neví

Simona 19.12.2018

pokud lékař uzná za vhodné tak to napíše, ale většinou asi jo. takže ono není moc co řešit. řekni si a uvidíš

Julča 17.12.2018

holky a myslíte že když si řeknu doktorovi tak mi to napíše? Protože jako né že bych byla nějaká odbornice, ale myslím že vitamín D naše malá natálka potřebuje

Nelina 17.12.2018

Bohuzel ne, prez leto mas vitamin D ze slunicka, prez zimu ale ne a je dobre ho doplnovat, mam Vigantolvit.

Gabina 10.12.2018

A co presne? Ve strave to nestaci že?

Nelina 04.12.2018

To mi povidej, ja teda s vitaminem D zacinam uz na podzim.

Tereza 20.11.2018

Take jsem se na nej ptala, uz ho beru, myslim ze letosni zima bude dlouha... :-(

Alenka 13.11.2018

Nikdy jsem to neresila, ted jsem se nato ale ptala dr, mela jsem ho nedostatek a doporucil mi vigantolvit.

Beata 05.11.2018

No, pro prcka prez zimu je to jasna volba, u sebe to nejako resite vitamin D??

Kája 15.06.2017

Já dávám, je to důležité pro vývoj dítěte, navíc Vigantol je ověřený a důkladně testovaný takže jsem i po této stránce klidná.

Hanka Kája 18.06.2017

Které vitamíny a minerály jsou pro tělo nejdůležitější, když hodně často cvičím?

Verča Hanka 21.06.2017

V podstatě veškeré co mají tady v nabídce u každého máte popsané k čemu jsou :) https://www.fitness4u.cz/vitaminy-a-mineraly/

Katka Verča 22.06.2017

Tam jsem kupovala ve Zlíně na pobočce oblečení do posilovny a musím uznat, že mi drží už pěkně dlouho :-)

Sára 29.05.2017

Kapičky vigantol dávám každý den už tři a půl měsíce a vyhovuje nám


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat