Diskuse na téma Vigantol - vitamín D

Ahoj maminky, dáváte miminkům pravidelně kapičky Vigantol, pan doktor nám je předepsal a máme dávat do roku než zaroste fontanela a jako prevenci křivice, je to vitamín D a tak si říkám jestli je mám dávat i v létě až budeme často na sluníčku nebo jestli to není potřeba?

Líba 23.05.2017

Vigantol nám taky pomohl, budu dávat i druhému mimi..

Leontýna 24.04.2017

Kapičky vigantol se nám osvědčili, měli jsem nějaké potíže ale díky vigantolu už je všechno v pořádku:)

Val 13.04.2017

Dávám každý den jednu kapičku do trochy mléka a v pohodě, vigantol se osvědčil

Mnada 31.03.2017

Jo nejlepší je dávat pravidelně aby člověk nezapomínal taky se nám to tak osvědčilo. Teď už užívá Vigantol i moje maminka kvůli řídnutí kostí.

Síma 30.03.2017

Já dávám pravidelně, když jsem vyloženě na sluníčku tak nedávám, ale jinak jo. Už jsem si zvykla ho dávám každý den..

Zita 25.03.2017

Taky spokojenost. Snadné podávání, kosti má malý v pořádku a je dobrý i na podporu imunity.

Mnada 28.02.2017

Nám vigantol moc pomohl. Malou bolely nožičky tak jsme dávali nějaký čas víc kapiček a spravilo se to :)

anastaziaa 25.01.2017

Vigantol taky dáváme a jsme s ním spokojení. Jiný doplněk bychom nevolili, protože tenhle je jediný už léta ověřený a prochází důkladným testováním.

Muffi anastaziaa 13.02.2017

Souhlasím - taky bych nic jiného nedávala

Klára 17.01.2017

Taky jsme s ním spokojení. Dávám dětem a je pravda že teď v zimě si dávám taky několikrát do týdne několik kapek.

pivatko 14.01.2017

do roku než zaroste fontanela? my máme dávat do dvou let denně kapku a fontanela teda bohužel zarostla už ve 3měsících,museli jsme i na vyšetření do Brna, zda je vše v pořádku a furt hlídat, měsíční měření hlavičky a zda je vývojově v pořádku nebo zda mu neroste hlavička nějakým divným směrem

Laugher 06.01.2017

Pokud chcete vědět podrobnější informace o produktu, tak okopírujte tuto poslední větu Příbalový leták VIGANTOL

hani 17.12.2016

dávám vigantol pravidelně a jsme s ním spokojení, vím že by nám ho doktor nepředepisoval kdyby nebyl ověřený

Lída hani 16.01.2017

Taky dáváme Vigantol a nemám pochyby. Nemáme ani vedlejší příznaky. Sama ho teď beru v zimě,kdy nechodím tolik na slunce. <3

Ivett Lída 20.01.2017

Já zas v zimě beru občas rozpustné D, ale ten vigantol by byl možná lepší. Kolik tak stojí??

Klára Ivett 20.01.2017

Tady máš info http://www.sukl.cz/modules/medication/detail.php?code=0012023&tab=prices. Máme ho na recept pro děti.

Sandriskaa 16.12.2016

Já teď dávám vigantol každý den a mluvila jsem o tom teď se známou lékárnicí a říkala mi ať na to myslím a ať jsem ráda že vigantol je že u něho můžu mít jistotu že je pro miminko dobrý, protože prý jako lék prochází hodně přísnou kontrolou a testováním oproti doplňkům stravy..

vivi 25.10.2016

taky dáváme vigantol poctivě pravidelně, každý den kapičku. v létě když jsme byli na sluníčku jsem nedávala ale jinak každý den, je to důležité :)

Véra 12.10.2016

Vigantol taky dávám do mléka...já bych nezkoušla dávat nic jiného, vigantol je ověřený a je na předpis takže vím že je to přísně testovaný lék a ne jenom nějaký doplněk stravy který nemusí být tak důkladně testovaný...navíc ho doktoři předepisují už léta a nám úplně vyhovuje... :-)

Vlasta 30.09.2016

Nám Vigantol teď doktor předepsal tka začínáme kapat, kámoška říkala že dávala rok a že všechno bylo v pořádku, prý se nejvíc osvědčilo dávat kapičku do trochy mléka na lžičku a je to tak fajn.

Tana 28.09.2016

Vigantol dávám, dávala jsem i prvnímu dítěti a teď dávám půl roku a vyhovuje nám.

luc94 27.05.2016

Já dávám Baby D od Jamiesona.. :-) Po Vigantolu měla urputné bolení bříška :-( Naše dr s tím souhlasila.

Dianadia 24.05.2016

Děkuju za reakce tak teda vynechám když budeme v létě na sluníčku a potom budu zase dávat pravidelně.

Klárka 24.05.2016

Maminky ráda bych se zeptaa na ovocný sirup kindervital floradix, obsahuje také hodně vitamínu D. Syn ho dodstal od babičky a moc mu chutná. Máte s tím pozitivn zkušenosti? Vyplatí se mi koupit další balení?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat