Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vlasová kosmetika

samecka 27. 01. 2011

Profesionální vlasová a zkrášlující kosmetika od značky Label m.

Neregistrovaná/ý - Majka

14. 5. 2020

Mělo by to být poznat, v jistých případech hned a někdy až postupně, protože u normálních šampónů dochází k dlouhodobému poškozování vlasů kdežto u těch bio ne

Neregistrovaná/ý - Erika

11. 5. 2020

Tyna31 | 6. 5. 2020
Je poznat na těch vlasech aspoň rozdíl když používáte ty bio šampony ?

Je to poznat podle mě dost, vůbec mi třeba neelektrizují a nemám je i po vyfénování jako slámu :)

Tyna31

6. 5. 2020

Je poznat na těch vlasech aspoň rozdíl když používáte ty bio šampony ?

Neregistrovaná/ý - Barča

5. 5. 2020

Neregistrovaná/ý - Alice | 5. 5. 2020
prvně jsem zkoušela obcházet drogérie, ale tam jsem neuspěla, takže objednávám přes alpíka, tam jich mají fakt požehnaně

Super, jsem ráda že jsem se k ní zase dostala .. koukala jsem že mají spoustu nových druhů

Neregistrovaná/ý - Alice

5. 5. 2020

Neregistrovaná/ý - Barča | 1. 5. 2020
Tady tu značku kupuješ kde ? Dřív jsem ji používalal, ale pak už jsem ji nemohla sehnat.

prvně jsem zkoušela obcházet drogérie, ale tam jsem neuspěla, takže objednávám přes alpíka, tam jich mají fakt požehnaně

Neregistrovaná/ý - Barča

1. 5. 2020

Neregistrovaná/ý - Alice | 25. 4. 2020
Já používám už několik let bio šampony od výrobce Urtekram a koupila jsem ho i dcerce, přece jenom to složení je úplně jiné než u klasických šamponů :)

Tady tu značku kupuješ kde ? Dřív jsem ji používalal, ale pak už jsem ji nemohla sehnat.

Neregistrovaná/ý - Alice

25. 4. 2020

Já používám už několik let bio šampony od výrobce Urtekram a koupila jsem ho i dcerce, přece jenom to složení je úplně jiné než u klasických šamponů :)

Neregistrovaná/ý - Sára

22. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Adél | 5. 3. 2020
Já jsem zastáncem bio šamponu, protože to složení je úplně jiné a hlavně jsou mnohem víc šetrnější k vlasům.

Jaké značky tady ty bio šampony dělají ? Máš nějakou značku kterou preferuješ a se kterou si fakt spokojená ?

Neregistrovaná/ý - Adél

5. 3. 2020

Neregistrovaná/ý - Anežka | 23. 1. 2020
Nejlepší jsou na vlasy masky, takové ty oleje, které si nanesete na vlasy, zabalíte je do alobalu a zahříváte fénem, ty se dostanou přímo do toho vlasu a o to jde, aby ho vyživily.

Já jsem zastáncem bio šamponu, protože to složení je úplně jiné a hlavně jsou mnohem víc šetrnější k vlasům.

Neregistrovaná/ý - Anežka

23. 1. 2020

Nejlepší jsou na vlasy masky, takové ty oleje, které si nanesete na vlasy, zabalíte je do alobalu a zahříváte fénem, ty se dostanou přímo do toho vlasu a o to jde, aby ho vyživily.

Neregistrovaná/ý - Barča

2. 1. 2020

No podle mě určitě, protože se tam používají jenom bio suroviny na které nebyly použity chemické postřiky

Neregistrovaná/ý - Karla

2. 1. 2020

Nemáte zkušenost s nějakou přírodní kosmetikou, kde by bylo možné zakoupit nejprve vzorečky na vyzkoušení ?

Neregistrovaná/ý - Mili

2. 1. 2020

to jsme na tom úplně .. víc mě oslovila přírodní kosmetika .. přece jenom je šetrnější

Neregistrovaná/ý - Ester

2. 1. 2020

Nezkoušela si něco přírodního ? Může ti třeba dělat zle i ta chemie ;)

Neregistrovaná/ý - Natka

21. 12. 2019

Neregistrovaná/ý - Mariana | 5. 12. 2019
Já jsem si hodně oblíbila khadi olejíček. Je super na suché vlasy i pleť, protože tu kůži nechá krásně vláčnou takže ani nemám ráno šupinky jak jsem mívala.

Kde kupuješ ty Khadi olejíčky ? :)

Neregistrovaná/ý - Mariana

5. 12. 2019

Já jsem si hodně oblíbila khadi olejíček. Je super na suché vlasy i pleť, protože tu kůži nechá krásně vláčnou takže ani nemám ráno šupinky jak jsem mívala.

Neregistrovaná/ý - Irena

25. 11. 2019

Nemáte vyzkoušené něco na vypadávání vlasů co fakt účinkuje ? Hlavně prosím jenom čistě přírodní přípravky, nechci nic co je nacpané chemií :/ protože ta v těle nadělá víc škody jak užitku

Neregistrovaná/ý - Jana

26. 9. 2019

Když se tu řeší vlasová kosmetika, tak jsou potřeba nějaké speciální šampony na umělé vlasy ?

Neregistrovaná/ý - Jana

13. 9. 2019

Nemáte vyzkoušené nějaké sérum na vypadávání vlasů ? Mám půl roku po porodu a padají mi opravdu šíleně. Nechala jsem si je i zkrátit a prostříhat, s tím, že jsem si myslela, že se to zlepší, ale nezlepšilo ani o trochu.

Neregistrovaná/ý - Linda

20. 7. 2019

Zkus se podívat na www.alpik.cz. Mají tam velký výběr jak přírodní, tak i hodně šetrné kosmetiky na vlasy.

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Gratinovaný fenykl

Gratinovaný fenykl

2 hlasy
60min 414 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Tresčí karbanátky

16 hlasů
50min 806kJ 80 Kč

Smažené karbanátky z tresky s petrželkou.

Kolínka se špenátem

26 hlasů
1h a 15min 965kJ 75 Kč

Zapečené těstoviny se špenátem a slaninou.

Poradny

Nesouhlasím s rozhodnutím soudu o výživném, co dělat?

Pěkný den i Vám, jak jsem pravděpodobně uvedla v některé ze svých předchozích odpovědí, tabulky M... Více

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více