Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Bolest nozicek

Zuza 28. 03. 2012

Dcera, 10 let, si v posledni dobe stezuje na bolest nohou. Nevim cim to muze byt. Je to takove divne. Jestli to neprestane, budu s ni muset k lekari. Ctela jsme se ale predtim zeptat, jestli s tim nekdo zkusenosti?

Neregistrovaná/ý - Soňa

08.10.2018

Neregistrovaná/ý - Darina | 05.10.2018
Zkusila bych se lékaře zeptat na doplněk stravy Vigantolvit. Je sice určen pro děti nad 12 let, ale pokud uzná lékař za vhodné, mohou užívat i mladší děti.

Určitě se na ten doplněk zeptejte lékaře, nebo se pro víc informací podívejte na stránky http://www.vigantolvit.cz/ .

Neregistrovaná/ý - Darina

05.10.2018

Zkusila bych se lékaře zeptat na doplněk stravy Vigantolvit. Je sice určen pro děti nad 12 let, ale pokud uzná lékař za vhodné, mohou užívat i mladší děti.

Neregistrovaná/ý - Gabika

12.09.2018

Neregistrovaná/ý - Loka | 29.08.2018
ono je bolest nožiček a nožiček. aby za tím nebylo něco víc. Třeba bolesti klouby.

co si mám představit pod bolesti nožiček? Chodidel, nebo kloubu?

Neregistrovaná/ý - Loka

29.08.2018

Neregistrovaná/ý - Jitka | 12.06.2017
My jsme měly podobné problémy a taky jsme mazali octan gel od rosenpharmy... Zkuste ho, doporučená cena je kolem 60 - 70 kc, takze nic závratného a za zkousku to stoji :)

ono je bolest nožiček a nožiček. aby za tím nebylo něco víc. Třeba bolesti klouby.

Neregistrovaná/ý - Jitka

12.06.2017

My jsme měly podobné problémy a taky jsme mazali octan gel od rosenpharmy... Zkuste ho, doporučená cena je kolem 60 - 70 kc, takze nic závratného a za zkousku to stoji :)

Neregistrovaná/ý - Andy

23.05.2017

Zkuste octan gel, nám se osvědčil :)

Neregistrovaná/ý - Karolína

18.02.2017

U nás taky pomohl vigantol, ještě že ho máme :)

Neregistrovaná/ý - Radka22

24.01.2017

Vigantolu jsme taky dávali zvýšenou dávku nějaký čas a vše už je v pořádku

Laugher

06.01.2017

Zkuste třeba Nurofen nebo Colavital

Neregistrovaná/ý - Lůůca

19.12.2016

Taky jsme na to dávali Vigantol a pomohl, vše je už jak má být

miška4

27.09.2016

Předepsal nám ho doktor, ale to není problém si ho nechat předepsat, ta lahvička vydrží opravdu dlouho takže to člověk nemusí nijako shánět

Martaa

10.08.2016

miška4 | 25.06.2016
Vigantol jsme taky dávali, s naším prvním do roku (to se předepisuje každému miminku) a s naším druhým jsme dávali 2 roky víc kapiček kvůli kostem a pomohl vše se dalo do pořádku.

Můžu se zeptat - to vám předepsal lékař nebo se dátakto Vigantol pořídit i bez receptu?

Martaa

04.08.2016

Já na to také v dětství trpěla a moje děti to mají taky tak. Pomáhá nám vymazat nohy obyčejnou Alpou a zabalit do teplé deky, bolest přejde.

Tana

30.07.2016

To často bývá nedostatkem vitamínu D, řeší se to většinou podáváním Vigantolu, je to ověťený lék, doktoři ho předepisují už dlouho

Neregistrovaná/ý - Kristýna

25.07.2016

Taky jsme to takhle měli u 8-mi letého syna a doktor mu předepsal pravidelně dávat kapičky Vigantol a teď už je to naštěstí dobrý. Teď už našeho druhého dítka dáváme už od miminka kapičku denně a vše je dobrý.

Neregistrovaná/ý - Marika

14.07.2016

Vigantol jsme kapali kvůli bolavým nožičkám a pomohlo

miška4

25.06.2016

Vigantol jsme taky dávali, s naším prvním do roku (to se předepisuje každému miminku) a s naším druhým jsme dávali 2 roky víc kapiček kvůli kostem a pomohl vše se dalo do pořádku.

Mnada

19.05.2016

Náš kluk měl taky problémy s nožičkama, doktor nám předepsal kapičky Vingatol, které obsahují vitamín D a přestalo to :) on se prý doporučuje dávat celkově dětem ve vývoji

Neregistrovaná/ý - Pepan

29.02.2016

Neregistrovaná/ý - Adam | 26.02.2016
Ono je pravda, že hodně pomáhá už to jak chladí, už to ulevuje.

Za mě také almiral. Pěkný den, Pepa

Neregistrovaná/ý - Adam

26.02.2016

Ono je pravda, že hodně pomáhá už to jak chladí, už to ulevuje.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Masové kuličky s kapustou

Masové kuličky s kapustou

1 hlas
1h a 15min 599 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuskus s rajčaty

12 hlasů
60min 423kJ 90 Kč

Je výborný jako předkrm, příloha ke kuřeti či rybě, ne...

Kuřecí frikasé

0 hlasů
1h a 20min 677kJ 220 Kč

Lahodná kombinace kuřecího masa, estragonu a hub v krémov...

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více