Diskuse na téma Bolest nozicek

Dcera, 10 let, si v posledni dobe stezuje na bolest nohou. Nevim cim to muze byt. Je to takove divne. Jestli to neprestane, budu s ni muset k lekari. Ctela jsme se ale predtim zeptat, jestli s tim nekdo zkusenosti?

Emily 02.04.2012

Ahoj Zuzo, sice ještě nemám tak velké dítě, ale na bolest mám osvědčený Nurofen. Vím, že sousedka má starší dítě a kupuje Nurofen Active, pro děti od 6 let, jsou to takové cucací tabletky a jsou sladké aby dětem chutnaly :-) Tak zkus a uvidíš.

Zuza Emily 04.04.2012

tak jsem byla u lekarky a ta to potvrdila, ze to budou rustove bolesti a pry ji muzu dat i Nurofen kdyz nemuze usnout. A taky ji mam nozky natrit treba alpou.

Russalka 02.04.2012

Může jít o růstové bolesti ( kosti rostou rychleji než šlachy). Mým synům pomáhalo stažení obinadlem, k jídlu mořské ryby, pokud by holčička ryby nechtěla, je třeba dodat fosfor - vápník - jód jiným způsoberm (umělými preparáty).

Zuza 03.04.2012

Holky, diky, nejak ji to preslo. Mela to dva dny. Ted zase klid. Vapniku ma myslim dost, jogurty jdou u nas na dracku. Nurofen jsem ji uz jednou dala, protoze nemohla ani usnout. Myslim si, ze to budou ty rustove bolesti.

Liduš 03.04.2012

Ahojky, myslím, že vím o čem mluvíš...měla jsem to já a mají to i moje dvě děti...Rychle rostou a natahují se jim nožky, hlavně v noci to bolí a pokaždé když dcera přijde, natřeme celé nohy alpou a za chvilku spí jako dudek...doktoři s tím nic nezmůžou... Jen ať děti rostou..malí lidí jsou zakomplexovaní :-)

Barbucha26 14.01.2015

Nechybí je třeba nějaký vitamíny?

Marobud 14.01.2015

Muže být třeba Bečko, déčko po tom obvykle bolí nohy nebo ruce….

sarkanova 22.06.2015

dobry den na kosti je prece nejlepsi vapnik:) vapnik najdete v ruznych vecech ale zase by se to nemelo prehahnet. Ja osobne davam prednost třeba ondrasovce-obsahuje vapnik,horcik,draslik a naopak nizky obsah sodiku… navíc bude diteti i chutnat mají ruzne prichute treba mandarinka atd...

benca 29.12.2015

aj malu zvyknu boliet nozicky

Klara 18.02.2016

Mě na bolesti nohou pomáhá Almiral gel. Chladivá mast. To zabírá skoro hned

Janua Klara 19.02.2016

To máte pravdu, my ho máme doma také

Vědma Praha Janua 22.02.2016

Tak já nevím co přesně pomáhá nejvíce. Už jsem zkusila leccos.

Veleba Vědma Praha 23.02.2016

Na bolavé klouby a svaly Almiral gel

Berková Veleba 24.02.2016

Klouby mě nebolejí, ale na ty svaly je to vynikající

Veleba Berková 25.02.2016

Díky za upřesnění, je pravda, že s namoženými svaly problém nemám

Karafiatka 25.02.2016

;-)Dobrý den, jen jsem Vám chtěla doporučit Vigantol vitamín D , Mohl by vám pomoc, je to na nožičky, křivici. Malá to dostává a vše se lepší a moje kamarádka to bere taky na imunitu i na koste zkuste to zato nic nedáte.

Adam 26.02.2016

Ono je pravda, že hodně pomáhá už to jak chladí, už to ulevuje.

Pepan Adam 29.02.2016

Za mě také almiral. Pěkný den, Pepa

Mnada 19.05.2016

Náš kluk měl taky problémy s nožičkama, doktor nám předepsal kapičky Vingatol, které obsahují vitamín D a přestalo to :) on se prý doporučuje dávat celkově dětem ve vývoji

miška4 25.06.2016

Vigantol jsme taky dávali, s naším prvním do roku (to se předepisuje každému miminku) a s naším druhým jsme dávali 2 roky víc kapiček kvůli kostem a pomohl vše se dalo do pořádku.

Martaa miška4 10.08.2016

Můžu se zeptat - to vám předepsal lékař nebo se dátakto Vigantol pořídit i bez receptu?

Marika 14.07.2016

Vigantol jsme kapali kvůli bolavým nožičkám a pomohlo :-)

Kristýna 25.07.2016

Taky jsme to takhle měli u 8-mi letého syna a doktor mu předepsal pravidelně dávat kapičky Vigantol a teď už je to naštěstí dobrý. Teď už našeho druhého dítka dáváme už od miminka kapičku denně a vše je dobrý.

Tana 30.07.2016

To často bývá nedostatkem vitamínu D, řeší se to většinou podáváním Vigantolu, je to ověťený lék, doktoři ho předepisují už dlouho

Martaa 04.08.2016

Já na to také v dětství trpěla a moje děti to mají taky tak. Pomáhá nám vymazat nohy obyčejnou Alpou a zabalit do teplé deky, bolest přejde.

miška4 27.09.2016

Předepsal nám ho doktor, ale to není problém si ho nechat předepsat, ta lahvička vydrží opravdu dlouho takže to člověk nemusí nijako shánět

Lůůca 19.12.2016

Taky jsme na to dávali Vigantol a pomohl, vše je už jak má být :-)

Laugher 06.01.2017

Zkuste třeba Nurofen nebo Colavital


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat