Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dárek k vánocům pro muže

maroussia 27. 10. 2012

Ahojky, každej rok mám žaludeční vředy před vánocema z výběru dárků pro chlapy - manžela, tatínka, tchána. Máte nějaký tipy a rady?*4*

Neregistrovaná/ý - Hanka

5. 11. 2019

Neregistrovaná/ý - Milada | 21. 10. 2019
Ano je to doplněk stravy na doplnění vitamínu D ... Já zatím zkušenost nemám ale mám dobrou zkušenost s Vigantolem pro miminka a ten je od stejné společnosti jako Vigantolvit tak to ve mě vzbudilo důvěru:D

Začala jsem dávat vigantolvit 15 leté dceři a je znát že jí to pomáhá, sme stím moc pokojení

Neregistrovaná/ý - Sabina

4. 11. 2019

Neregistrovaná/ý - Tereza | 27. 10. 2019
Aha tak to by možná ocenila moje mamka...ta by ráda zhubla, má za sebou dost diet ale nadává že jsou ty diety k ničemu... a ten dárkový poukaz jde objednat?

To netuším jestli jde objednat já sem koupila osobně, ale zkuste se zeptat

Neregistrovaná/ý - Fráňová

3. 11. 2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 27. 10. 2019
Tak ta vypadá krásně, už vám přišla?

Ano mám ji doma a je super, sem nadšená. Asi tu objednám ještě něco

Nemám problém, spíš on s dárky pro mě. Batůžek, čelovka, kapesní nůž, něco na vodu nebo do zahrádky ( už dostal nafukovací kanoi nebo sekačku nebo strunovku apod.), ponožky se stříbrem, vodotěsné hodinky. Někdy je dárek drahý za moc peněz, někdy za pár korun. Zeť rád vaří, dostal super nůž na krájení masa, předplatné jeho oblíbeného časopisu, tričko oblíbené značky, úspěch měla krabice různých zahraničních piv. Baví mě dárky vybírat a v posledních letech nemusím moc řešit cenu, což byl dříve limitující faktor.

Neregistrovaná/ý - LussyB

1. 11. 2019

Holky já byla letos úplně bezradná ale jako totálně, seděla jsem na netu snad půl dne než jsem něco vybrala. Nakonec jsem manželovi objednala košili a ještě mrknu dceři po botech.

Neregistrovaná/ý - Eliška

30. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Věrka | 27. 10. 2019
Třeba nějaký hezký parfém.

Máš pro mě nějaký dobrý tip?

Neregistrovaná/ý - Věrka

27. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Eliška | 23. 10. 2019
Já bych potřebovala poradit co koupit svému bráchovi na Vánoce?

Třeba nějaký hezký parfém.

Neregistrovaná/ý - Tereza

27. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Sabina | 22. 10. 2019
Ahoj u nás se budou letos rozdávat dárkové poukazy. Můj chlap dostane poukaz na konzultaci ve Světě zdraví.. stále slibuje že tam zajde, jelikož má nařízeno od doktorky shodit, protože už ho nadváha ohrožuje.... a doted jen sliby... takže ho takhle převezu

Aha tak to by možná ocenila moje mamka...ta by ráda zhubla, má za sebou dost diet ale nadává že jsou ty diety k ničemu... a ten dárkový poukaz jde objednat?

Neregistrovaná/ý - Iveta

27. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Fráňová | 21. 10. 2019
No každopádně moc díky za tip. Já už sem tu objednala tohle https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/kosilky/avanua-livia-damska-kosilka-modra tak snad to bude mít úspěch :D

Tak ta vypadá krásně, už vám přišla?

Neregistrovaná/ý - Eliška

23. 10. 2019

Já bych potřebovala poradit co koupit svému bráchovi na Vánoce?

Neregistrovaná/ý - Sabina

22. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Tereza | 16. 10. 2019
Co letos kupujete svým mužům na Vánoce?

Ahoj u nás se budou letos rozdávat dárkové poukazy. Můj chlap dostane poukaz na konzultaci ve Světě zdraví.. stále slibuje že tam zajde, jelikož má nařízeno od doktorky shodit, protože už ho nadváha ohrožuje.... a doted jen sliby... takže ho takhle převezu

Neregistrovaná/ý - Milada

21. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Eva | 16. 10. 2019
Milado máte s doplňkěm už nějakou zkušenost? A to je konkrétně jen na doplnění déčka? ..

Ano je to doplněk stravy na doplnění vitamínu D ... Já zatím zkušenost nemám ale mám dobrou zkušenost s Vigantolem pro miminka a ten je od stejné společnosti jako Vigantolvit tak to ve mě vzbudilo důvěru:D

21. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 13. 10. 2019
Jojo objednávala jsem tu už dříve a vždy všechno odtud splnilo moje očekávání

No každopádně moc díky za tip. Já už sem tu objednala tohle https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/kosilky/avanua-livia-damska-kosilka-modra tak snad to bude mít úspěch :D

Neregistrovaná/ý - Tereza

16. 10. 2019

Co letos kupujete svým mužům na Vánoce?

Neregistrovaná/ý - Eva

16. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Milada | 7. 10. 2019
Svýmu chlapovi sem letos koupila s předstihem k Ježíškovi Vigantolvit aby si doplnil vitamín d

Milado máte s doplňkěm už nějakou zkušenost? A to je konkrétně jen na doplnění déčka? ..

Neregistrovaná/ý - Iveta

13. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Fráňová | 6. 10. 2019
To není úplně špatný nápad s tím dárkem pro muže... s eshopem už máte zkušenost?

Jojo objednávala jsem tu už dříve a vždy všechno odtud splnilo moje očekávání

Neregistrovaná/ý - Milada

7. 10. 2019

Svýmu chlapovi sem letos koupila s předstihem k Ježíškovi Vigantolvit aby si doplnil vitamín d

6. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 29. 9. 2019
U nás to bude letos staršímu synovi tablet, mladšímu vláčkodráhu se stolkem, a manželovi erotický obleček pro mě z e-kondomy.. a mám vystaráno:D

To není úplně špatný nápad s tím dárkem pro muže... s eshopem už máte zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Lenka

2. 10. 2019

Budu si nadělovat k Vánocům nová prsa a zaujala mne Aesthevita v Praze, podstoupili jste tu jakýkoliv zákrok?

Neregistrovaná/ý - Iveta

29. 9. 2019

U nás to bude letos staršímu synovi tablet, mladšímu vláčkodráhu se stolkem, a manželovi erotický obleček pro mě z e-kondomy.. a mám vystaráno:D

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Brambory zapečené se zelenými olivami

Brambory zapečené se zelenými olivami

16 hlasů
1h a 25min 429 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka ze zelených fazolek

13 hlasů
1h a 10min 342kJ 85 Kč

Recept na vynikající, sytou polévku ze zelených fazole...

Zeleninová polévka s pivem

13 hlasů
55min 307kJ 95 Kč

Recept na zeleninovou polévku obohacenou pivem.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více