Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma prodloužení vlasů

Pavla987 06. 02. 2016

ahoj holky, máte zkušenosti z prodlužování vlasů? Už mě nebaví čekat, až ty moje dorostou, to se nestane nikdy... Už jsem se asi i rozhodla, takže mi spíš jde o zkušenosti s konkrétním salonem. Díky moc ;-)

Neregistrovaná/ý - Anka

04.07.2020

Neregistrovaná/ý - Leona | 01.06.2020
Se sestrou jsme si odsud vlasy objednávaly a obě jsme využily konzultace přes email a podle fotek se jim povedlo vybrat naprosto identický odstín, jaký jsme se sestrou měly, takže jim určo napiš.

Jo to vám holky poradí a navedou vás pře mail ? Co kdyby i tak barva neseděla, dá se to vyměnit nebo vrátit ?

Neregistrovaná/ý - Leona

01.06.2020

Neregistrovaná/ý - Majka | 28.05.2020
Za zkoušku nic nedáš :) pořád lepší než kdyby sis objednala špatný odstín a muselo se to protáhnout skrz výměnu apod ;)

Se sestrou jsme si odsud vlasy objednávaly a obě jsme využily konzultace přes email a podle fotek se jim povedlo vybrat naprosto identický odstín, jaký jsme se sestrou měly, takže jim určo napiš.

Neregistrovaná/ý - Majka

28.05.2020

Neregistrovaná/ý - Fanny | 26.04.2020
Tak to je dobře že to vím, o tom jsem vůbec nevěděla. Zkusím je tedy kontaktovat a uvidím od kdy budou fungovat :)

Za zkoušku nic nedáš :) pořád lepší než kdyby sis objednala špatný odstín a muselo se to protáhnout skrz výměnu apod ;)

Neregistrovaná/ý - Fanny

26.04.2020

Neregistrovaná/ý - Majka | 24.04.2020
Jestli si chceš vlasy nechat prodloužit v Brně, tak se podívej do kontaktu clip vlasy levně a přímo jak mají v Řečkovicích výdejnu, tak tam paní vlasy i prodlužuje.

Tak to je dobře že to vím, o tom jsem vůbec nevěděla. Zkusím je tedy kontaktovat a uvidím od kdy budou fungovat :)

Neregistrovaná/ý - Majka

24.04.2020

Neregistrovaná/ý - Fanny | 06.04.2020
Máte i nějaké doporučení na to, kde si vlasy nechat prodloužit ? Prosím je Brno a okolí.

Jestli si chceš vlasy nechat prodloužit v Brně, tak se podívej do kontaktu clip vlasy levně a přímo jak mají v Řečkovicích výdejnu, tak tam paní vlasy i prodlužuje.

Neregistrovaná/ý - Fanny

06.04.2020

Máte i nějaké doporučení na to, kde si vlasy nechat prodloužit ? Prosím je Brno a okolí.

Neregistrovaná/ý - Majka

01.04.2020

Neregistrovaná/ý - Janča | 05.03.2020
Zas tak velký ne, ale rozdíl tam prostě je což je pochopitelné protože ty pravé jsou kvalitnější. Však se podívej na ceny třeba na clip vlasy levně, tam mají ten výběr hodně veliký.

Podle mě je lepší si připlatit za ty evropské, kvalita je opravdu výborná a hlavně ti i dlooouho vydrží, že jo ;)

Neregistrovaná/ý - Janča

05.03.2020

Neregistrovaná/ý - Leona | 30.01.2020
Je tam hodně velký rozdíl v kvalitě mezi těmi evropskými a klasickými umělými vlasy ?

Zas tak velký ne, ale rozdíl tam prostě je což je pochopitelné protože ty pravé jsou kvalitnější. Však se podívej na ceny třeba na clip vlasy levně, tam mají ten výběr hodně veliký.

Neregistrovaná/ý - Leona

30.01.2020

Tyna31 | 02.01.2020
Ano mají hlavně pokud si koupíš ty evropské :)

Je tam hodně velký rozdíl v kvalitě mezi těmi evropskými a klasickými umělými vlasy ?

Tyna31

02.01.2020

Neregistrovaná/ý - Gabča | 26.09.2019
Takže mají kvalitní vlasy ? Jaké od nich máš ?

Ano mají hlavně pokud si koupíš ty evropské :)

Neregistrovaná/ý - Gabča

26.09.2019

Neregistrovaná/ý - Illone | 24.10.2018
To já mám zase dobrou zkušenost s eshopem www.clip-vlasy-levne.cz

Takže mají kvalitní vlasy ? Jaké od nich máš ?

Neregistrovaná/ý - Illone

24.10.2018

Neregistrovaná/ý - Zdenulka Rýmařovská | 14.02.2017
ohledně prodloužení vlasů je nevýhoda, že se musí pravidelně vlasy chodit sundávat a znovu nasazovat kvůli odrostům. Mnohem jednodušší je zakouit si clipy do vlasů. Ty kdykoliv jednosuše nasadíte a jdete. Večer zas sundáte. Já si je koupila na clipinhair.cz a jsem s nimi opravdu spokojená

To já mám zase dobrou zkušenost s eshopem www.clip-vlasy-levne.cz

Neregistrovaná/ý - Anička

22.12.2017

Byly to tabletky forcapil.cz, sezenes je v lekarne

20.12.2017

A jake prosim te? Tez bych to padani vlasu chtela nejako zamezit, ale prijde mi ze jsem zkusila uz uplne vse.

17.12.2017

Jednu dobu jsem o tom taky premyslela, vlasy mi hodne padali a byly jakoby bez zivota. Mamina ale prisla s tabletkami a ty mi hodne pomohly

Neregistrovaná/ý - Bibiana

15.03.2017

Neregistrovaná/ý - Zdenulka Rýmařovská | 14.02.2017
ohledně prodloužení vlasů je nevýhoda, že se musí pravidelně vlasy chodit sundávat a znovu nasazovat kvůli odrostům. Mnohem jednodušší je zakouit si clipy do vlasů. Ty kdykoliv jednosuše nasadíte a jdete. Večer zas sundáte. Já si je koupila na clipinhair.cz a jsem s nimi opravdu spokojená

No mě vlasy nikdy nedorostou, hned se mi začnou lámat. Na oslavu a různé akce pak nevím, co s ními vytvořit za účes. Veškeré domácí pokusy jsem vzdala. Objednala jsem si prodloužení vlasů metodou clip in. Jsou to prostě takové klipy různých délek, které si před oslavou kdykoliv lehce připnete na své vlasní vlasy. Objednala jsem je na clipinhair.cz. Dokonale je prodloužím za pár minut. Už jsem i změnila barvu vlasů a ty klipy taky přebarvila, lze to.

Neregistrovaná/ý - Zdenulka Rýmařovská

14.02.2017

Laugher

08.01.2017

Prodloužení vlasů nepotřebuji. Mám ráda krátký střih

Neregistrovaná/ý - Katka Blanková

07.01.2017

Gabčo, tak já ty clipy do vlasů na clipinhair.cz taky objednala. Fakt díky za super tip. Zrovna jsem šla na novoroční večírek a k šatům se hodily. Vypadala jsem super. Dík za radu a jakmile zas na něco přijdete, prosím napište sem.

Neregistrovaná/ý - Gabriela

19.12.2016

já bych si vlasy prodloužit nedala. Ale pořídila jsem si super fígl. Na clipinhair.cz jsem si zakoupila pravé lidské vlasy. Jsou to takové klipy, které si velmi snadně připnu na své vlasy a účes je hotov. Jakmile přijdu domů z večírku, klipy pak lehce sundám.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Drožďová polévka s karotkou

Drožďová polévka s karotkou

1 hlas
55min 314 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřová žebírka v marinádě z whisky

22 hlasů
1h a 50min 1359kJ 90 Kč

Protože vepřové maso je tučné a úprava nad ohněm mu sv...

Polévka z bílého zelí

14 hlasů
1h a 5min 593kJ 95 Kč

Recept na polévku z čerstvého zelí s klobásou, která s...

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více