Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma stan

Tichavka 18. 01. 2014

Dobrý den. Máte doma někdo stan od husky? Líbila se mi jejich nabídka v eshopu, ale nevím, jaké jsou ve skutečnosti..?

Neregistrovaná/ý - simona

15. 1. 2018

je to kvalitni značka a mame taky spoustu věci, ted jsme přikoupili na stanování bezva termosky, už se nám ty staré nelíbili, na stránkach inteligentni-termoska.cz, jsou nerezové a pít můžete rovnou z nich aniž by jste museli porad hledat to víčko :D a děckam se taky líbi

Petra.sek

25. 3. 2015

Dobře děkuji koukam na jejich stránkách nev-dama.cz na letni dovolenou, už začinám přemyšlet kam bychom zamiřili…

Neregistrovaná/ý - Peci

21. 3. 2015

nev-dama.cz je docela známa cestovka. Naši známi i my s ní jezdíváme pravidelně jak v zimě tak i v létě takže mohu řict že se nemusíte bát u nich koupit dovolenou

Zdarec tak já si letošní dovču už taky plánuju objevil jsem cestovku nev-dama.cz znáte je? Doporučili byste mi je? :)

Petra.sek

24. 2. 2015

Pod stan ani za mák, jedině na lehatko k moři! :D fischer se o mě postará! :D

Neregistrovaná/ý - Cajzlovka

19. 1. 2014

Jsou kvalitní, není třeba mít strach. My ten náš máme už spoustu let a vypadá pořád jako nový=)

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Brambory plněné houbami

Brambory plněné houbami

13 hlasů
1h a 5min 422 kJ 61 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pstruh na bylinkách

17 hlasů
35min 545kJ 160 Kč

Recept na pstruha s bylinkami provoní kuchyň a zaručen...

Kachna s mandarinkami

12 hlasů
1h a 50min 731kJ 250 Kč

Skvělá, sváteční chuť kachny s mandarinkou.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více