Diskuse na téma Plenky

nemá tu některá z maminek zkušenost s těmito plenkami ? www.muumibaby.cz Budu ráda za nějakou recenzi

Kateřina 20.02.2018

Ano máme odzkoušené i ty jejich bryndáčky a jsou super hlavně na cestování :)

Milena Kateřina 24.02.2018

Je fajn že se v dnešní době, kdy je vše plé chemi dá i sehnat něco, co ji neobsahuje, zvlášť u dětských produktů to oceňuji.

Debora 26.12.2017

A máte vyzkoušené i ty jejich jednorázové bryndáčky ? Vůbec nevím, že něco takového existuje :) my máme doma ty klasické látkové

Kateřina 19.12.2017

Ivčo, plínky mají v makru, na feedu a já je teda objednávám z mallu. Nechám vám tu seznam prodejen, na kterých jsou k dostání :) www.muumibaby.cz/koupit/

Johana 30.11.2017

Co se plenek týká tak můžu doporučit pampersky oranžové s těma sem já byla vždycky spokojená. Jinak tyto produkty někdo vlastní doma? Spokojenost snima? http://www.nuk.cz/catalogsearch/result/?q=nature+sense&submit=Hledat

Lena 10.10.2017

Jéé, taky se připojím, dívala jsem se, že jsou to plínečky s mumínky, takže jestli je tu nějaká maminka, co je používá, tak sem s poznatky ! :))

Kateřina Lena 28.11.2017

Leno, my ty muumi plenky doma používáme :) A nejen plenky, ale i neparfemované ubrousky. Plinečky jsou bio a malej je snáší nejlíp ze všech značek. Já jsem ráda za to, že jsem na ně narazila :)

Iva Kateřina 29.11.2017

Holkyyyy, kde ty plenky koupím prosím? Nikde jsem zatím nevidela :(

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
241 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.12.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat