Tajemno - astrologie, věštění, čarování, tajúplné síly

Tajemno. Astrologie, numerologie, věštění z karet, z ruky, Taroty, Andělské karty, čarování a vše mezi Nebem a Zemí.

Věříte kartám?38 příspěvků

Občas si zajdu ke kartářce, byla jsem u několika. U dvou mi vše vyšlo, ale minule jsem od jedné odch...

Angesa 21.09.2019
kam chodíš, resp kdo ti delá výklad karet?

Nadpřirozeno7 příspěvků

Tedy už zmíněná astrologie, karty, čarorvání, nevysvětlitelné děje ap. Také nadpřirozené bytosti, b...

Martin 06.08.2017
To zní dobře. :) Nedávno jsme byli na [url=http://www.exitdoor.cz/]jedné[/url] pěkné únikovce a zrov...

Věříte kartám a astrologii?3 příspěvky

Čtete pravidelně horoskopy, víte, co charakterizuje vaše znamení a nebo chodíte ke kartářce? Máte am...

zora.vselichova 22.11.2012
Já tomu věřím jenom trochu, a jenom tomu co si vyložím sama. Není to tak těžké. Mám různé druhy, pos...

Numerologie2 příspěvky

Máte zkušenosti s osobními ročními vibracemi? Co roční osobní vibrace číslo, máte poznatky? Dě...

lenka 16.07.2017
V rocni vibraci cislo 2 mi prislo ze jsem byla po osamocene cisle 1, ze jsem byla vic ve spolecnosti...

Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu?1 příspěvek

Hezký den všem Jaké máte zkušenosti s černou magií? V poslední době mám jen samé neštěstí. Kámoška...

sonara 18.11.2017
Dnes som našla nejakého experta na čiernu mágiu. tu http://sibyla.eu/vizitka/68 To čo tam ponúka m...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:16
94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat