Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu?

sonara 17. 11. 2017

Hezký den všem Jaké máte zkušenosti s černou magií? V poslední době mám jen samé neštěstí. Kámoška mi řekla abych šla k věštkyni-čarodějnici, že může jít o kletbu. Je to vůbec možné někoho proklít a podobné věci? Myslím, že to je jen v pohádkách pro děti. Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu? Voodoo, černá magie tomu věří a praktikují jen někde v Africe. Nevím co si mám o tom myslet. Nemá někdo kontakt na nějakého "šamana" co se zabývá proklínací magií? Sama jsem na pochybách. Co když je to přece možné?

Neregistrovaná/ý - sonara

18.11.2017

Dnes som našla nejakého experta na čiernu mágiu. tu http://sibyla.eu/vizitka/68 To čo tam ponúka mi príde nemožné. Ja tomu neverím. Myslím si, že všetko okolo veštenia a mágie je podvod alebo iba nejaké triky. Niečo ako horoskopy..

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Vepřový guláš s omáčkou salsa

Vepřový guláš s omáčkou salsa

18 hlasů
1h a 10min 576 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Nočky s jahodami

12 hlasů
40min 805kJ 70 Kč

Tvarohové nočky s jahodami. Skvělý recept nejen pro dě...

Letní polévka s arašídy

15 hlasů
45min 424kJ 85 Kč

Letní krémová polévka, která se podává vychlazená.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více