Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu?

sonara 17. 11. 2017

Hezký den všem Jaké máte zkušenosti s černou magií? V poslední době mám jen samé neštěstí. Kámoška mi řekla abych šla k věštkyni-čarodějnici, že může jít o kletbu. Je to vůbec možné někoho proklít a podobné věci? Myslím, že to je jen v pohádkách pro děti. Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu? Voodoo, černá magie tomu věří a praktikují jen někde v Africe. Nevím co si mám o tom myslet. Nemá někdo kontakt na nějakého "šamana" co se zabývá proklínací magií? Sama jsem na pochybách. Co když je to přece možné?

Neregistrovaná/ý - sonara

18.11.2017

Dnes som našla nejakého experta na čiernu mágiu. tu http://sibyla.eu/vizitka/68 To čo tam ponúka mi príde nemožné. Ja tomu neverím. Myslím si, že všetko okolo veštenia a mágie je podvod alebo iba nejaké triky. Niečo ako horoskopy..

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Brokolicové placičky

Brokolicové placičky

13 hlasů
60min 775 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zapečené kedlubny

7 hlasů
1h a 5min 503kJ 95 Kč

Kedlubny s vodnicí zapečené s anglickou slaninou.

Kuřecí dušená játra

8 hlasů
35min 592kJ 105 Kč

Játra dušená s česnekem a červeným vínem.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více