Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu?

sonara 17. 11. 2017

Hezký den všem Jaké máte zkušenosti s černou magií? V poslední době mám jen samé neštěstí. Kámoška mi řekla abych šla k věštkyni-čarodějnici, že může jít o kletbu. Je to vůbec možné někoho proklít a podobné věci? Myslím, že to je jen v pohádkách pro děti. Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu? Voodoo, černá magie tomu věří a praktikují jen někde v Africe. Nevím co si mám o tom myslet. Nemá někdo kontakt na nějakého "šamana" co se zabývá proklínací magií? Sama jsem na pochybách. Co když je to přece možné?

Neregistrovaná/ý - sonara

18. 11. 2017

Dnes som našla nejakého experta na čiernu mágiu. tu http://sibyla.eu/vizitka/68 To čo tam ponúka mi príde nemožné. Ja tomu neverím. Myslím si, že všetko okolo veštenia a mágie je podvod alebo iba nejaké triky. Niečo ako horoskopy..

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Těstovinový salát s uzeným lososem

Těstovinový salát s uzeným lososem

3 hlasy
30min 705 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ryba na červeném víně

11 hlasů
35min 979kJ 140 Kč

Rychlý recept na jakoukoli rybu či rybí filé, které op...

Dušená kuřecí stehna

9 hlasů
1h a 10min 460kJ 150 Kč

Recept na šťavnatá kuřecí stehna se zeleninou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více