Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu?

sonara 17. 11. 2017

Hezký den všem Jaké máte zkušenosti s černou magií? V poslední době mám jen samé neštěstí. Kámoška mi řekla abych šla k věštkyni-čarodějnici, že může jít o kletbu. Je to vůbec možné někoho proklít a podobné věci? Myslím, že to je jen v pohádkách pro děti. Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu? Voodoo, černá magie tomu věří a praktikují jen někde v Africe. Nevím co si mám o tom myslet. Nemá někdo kontakt na nějakého "šamana" co se zabývá proklínací magií? Sama jsem na pochybách. Co když je to přece možné?

Neregistrovaná/ý - sonara

18.11.2017

Dnes som našla nejakého experta na čiernu mágiu. tu http://sibyla.eu/vizitka/68 To čo tam ponúka mi príde nemožné. Ja tomu neverím. Myslím si, že všetko okolo veštenia a mágie je podvod alebo iba nejaké triky. Niečo ako horoskopy..

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Chřest se žampióny

Chřest se žampióny

17 hlasů
35min 325 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Sytá zeleninová polévka

22 hlasů
40min 89kJ 75 Kč

Italská polévka,která se podává jako hlavní chod s peč...

Ryba dušená s jarními kopřivami

1 hlas
50min 436kJ 220 Kč

Zdravá ryba se zdravými kopřivami, vyzkoušejte tento jedn...

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více