Ložnice podle feng šuej

Chcete si zařídit ložnici podle zásad feng šuej? Pak pro vás máme několik tipů, jak na to.

Ložnice je jednou z nejdůležitějších místností v bytě, je velmi intimním a osobním prostorem, kde každý den začínáme i končíme svůj den. Je tedy důležité, abychom se v ní cítili co nejlépe. A k tomu nám mimo jiné může pomoci i následujících několik rad.

Postel

Postel je pro ložnici klíčovým kusem nábytku a podle feng šuej je velmi důležité ji v pokoji správně umístit. Zásad pro to je několik, ta nejdůležitější však je, že byste nikdy neměli ložnici rozvrhnout tak, že budete-li ležen na posteli, budou vaše nohy směřovat ke dveřím. Také není ideální postavit postel přímo pod okno. Také prostor pod postelí by měl být otevřený.

Dveře

Pokud spíte, měla by být ložnice zavřená. Pomyslně se tak uzavíráte před světem, což vám umožní kvalitní odpočinek.

Televize a spol.

Nejrůznější elektronika včetně televize nebo počítače nemají v ložnici podle feng šuej co dělat. Pokud už musíte některý z těchto spotřebičů v místnosti mít, alespoň jej zabudujte do uzavíratelné skříňky.

Odrazy

To samé jako o televizi platí i o zrcadlech. Pokud nějaké v ložnici máte, ujistěte se, že jste-li v posteli, neodráží se v něm horní polovina vašeho těla, především pak hlava.

Fotky

Ačkoli mnozí z nás mají v ložnici fotografie své rodiny či domácích mazlíčků, podle feng šuej to není úplně ideální stav. Pokud už máte v místnosti fotky, ať zobrazují obyvatele ložnice. Je to váš osobní prostor, ostatní členové rodiny jsou vlastně narušiteli.
 Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Polévka z cuket

(5 hlasů)

Kari polévka s batáty

(4 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

U někoho způsobuje zamilovanost pracovní výpadky, pro vás je však motorem, který vás nutí ke stále lepším výkonům. Energie, kterou vás vztah nabíjí, vás žene dopředu a díky ní dokážete motivovat i kolegy. Jak je vidět, l&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

857 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:25
83 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:39
112 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat