Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Proč se v některých zrcadlech vidíte jinak než v jiných? Jak si vybrat to správné

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

14.09.2018 | Bydlení a design

Napadlo vás někdy, když se doma díváte do zrcadla, že jste malí a oplácaní, ale po příchodu do „obchoďáku“ jste si při zkoušení oděvů v kabince připadali naopak štíhlí a opálení? Ano, je to možné. Víte, v čem je „fígl“?

Zakřivení

Nezřídka si obchody s oděvy nechávají vyrábět zrcadla do kabinek tak, aby si při pohledu do něj každý připadal krásnější. Celý trik tkví v tom, že jsou zrcadla mírně prohnutá směrem od vás, tudíž postava vypadá štíhlejší a vyšší. To se ukazuje jako skvělý obchodní tah. Jak byste si totiž mohli nekoupit to úžasné, i když poněkud drahé tričko, když v něm přece vypadáte tak skvěle?

Světlo

Nasvícení vaší postavy v kabince je také velmi podstatná součást celkového dojmu. Často jsou k vidění zrcadla orámovaná zářivkami, které rovnoměrně rozprostírají světlo po celé postavě, netvoří se tak stíny a vaše pleť vypadá mnohem lépe. Kruhy pod očima náhle mizí, faldíky na břiše taky nejsou tolik vidět atd.

Tónování

Zrcadla do kabinek jsou často tónovaná do bronzového nádechu. To má za úkol, společně s ostrým světlem, které na vás svítí, vytvářet dojem opálené pokožky. A nutno podotknout, že poměrně úspěšně.

Jak tedy skutečně vypadám?

Pokud se v zrcadle chcete vidět skutečně tak, jak ve skutečnosti vypadáte, pořiďte si takové, které bude mít kvalitně zpracovanou zrcadlovou desku. To znamená, že by neměla být v žádných místech prohnutá, ani vypouklá. Zrcadlo by mělo viset tak rovně, jak jen to jde. Zrcadla, která mají vlastní stojan, jsou často horní stranou odkloněna směrem od vás, a proto v zrcadle působíte menší a podsaditější.

Bronzová zrcadla působí velmi elegantně a dokážou zajímavě ozvláštnit váš interiér. K dobru mají také vlastnost navozovat dojem opáleného těla, tudíž se při pohledu do něj, budete sami sobě líbit. A o to jde především.

Existují také zrcadla 3D, která jsou určena spíše do koupelen. Nicméně tato zrcadla jsou tmavá a mají LED-podsvícení, které tvoří iluzi, že se díváte do hlubokého tunelu. Taková zrcadla jsou jistě zajímavá, ale velice špatně se v nich člověk vidí. Na aplikaci denního make-upu rovnou zapomeňte, pokud není ve vašem zájmu vypadat jako klaun.

Chalupářská sezona pomalu končí. Jak zabezpečit chatu pro...

Plátky svíčkové s mangoldem

Plátky svíčkové s mangoldem

10 hlasů
60min 668 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Květákový krém

12 hlasů
35min 249kJ 60 Kč

Jednoduchá krémová květáková polévka.

Filé s pomerančem

8 hlasů
45min 341kJ 110 Kč

rybí filé s pomerančovou omáčkou

Poradny

existuje prevence hemoroidů?

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Máte pravdu, že změny na žilním systému mají svoje genetické rizi... Více

Pobírám RP a pracuji na HPP, mám nárok na ošetřovné?

Dobrý den,kdybyste pouze pobírala RP bez toho, abyste pracovala pro Vašeho původního zaměstnavate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost.

Více