Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Proč se v některých zrcadlech vidíte jinak než v jiných? Jak si vybrat to správné

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

14. 9. 2018 | Bydlení a design

Napadlo vás někdy, když se doma díváte do zrcadla, že jste malí a oplácaní, ale po příchodu do „obchoďáku“ jste si při zkoušení oděvů v kabince připadali naopak štíhlí a opálení? Ano, je to možné. Víte, v čem je „fígl“?

Zakřivení

Nezřídka si obchody s oděvy nechávají vyrábět zrcadla do kabinek tak, aby si při pohledu do něj každý připadal krásnější. Celý trik tkví v tom, že jsou zrcadla mírně prohnutá směrem od vás, tudíž postava vypadá štíhlejší a vyšší. To se ukazuje jako skvělý obchodní tah. Jak byste si totiž mohli nekoupit to úžasné, i když poněkud drahé tričko, když v něm přece vypadáte tak skvěle?

Světlo

Nasvícení vaší postavy v kabince je také velmi podstatná součást celkového dojmu. Často jsou k vidění zrcadla orámovaná zářivkami, které rovnoměrně rozprostírají světlo po celé postavě, netvoří se tak stíny a vaše pleť vypadá mnohem lépe. Kruhy pod očima náhle mizí, faldíky na břiše taky nejsou tolik vidět atd.

Tónování

Zrcadla do kabinek jsou často tónovaná do bronzového nádechu. To má za úkol, společně s ostrým světlem, které na vás svítí, vytvářet dojem opálené pokožky. A nutno podotknout, že poměrně úspěšně.

Jak tedy skutečně vypadám?

Pokud se v zrcadle chcete vidět skutečně tak, jak ve skutečnosti vypadáte, pořiďte si takové, které bude mít kvalitně zpracovanou zrcadlovou desku. To znamená, že by neměla být v žádných místech prohnutá, ani vypouklá. Zrcadlo by mělo viset tak rovně, jak jen to jde. Zrcadla, která mají vlastní stojan, jsou často horní stranou odkloněna směrem od vás, a proto v zrcadle působíte menší a podsaditější.

Bronzová zrcadla působí velmi elegantně a dokážou zajímavě ozvláštnit váš interiér. K dobru mají také vlastnost navozovat dojem opáleného těla, tudíž se při pohledu do něj, budete sami sobě líbit. A o to jde především.

Existují také zrcadla 3D, která jsou určena spíše do koupelen. Nicméně tato zrcadla jsou tmavá a mají LED-podsvícení, které tvoří iluzi, že se díváte do hlubokého tunelu. Taková zrcadla jsou jistě zajímavá, ale velice špatně se v nich člověk vidí. Na aplikaci denního make-upu rovnou zapomeňte, pokud není ve vašem zájmu vypadat jako klaun.

Časté chyby při praní prádla. Na které si dát pozor

Salát se zeleninou

Salát se zeleninou

8 hlasů
50min 341 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečený květák s pórkem

12 hlasů
1h a 10min 352kJ 70 Kč

Zapečený květák jako příloha nebo samostatné jídlo.

Kuřecí paličky s medem a česnekem

8 hlasů
13h a 10min 561kJ 220 Kč

Voňavé, vynikající pečené kuřecí paličky.

Poradny

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Dostanu nemocenskou, když jsem po RD nepracovala?

Dobrý den,dle mého názoru byste na nemocenskou mít nárok měla, stejěn jako v případě, kdy byste n... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více