Nejkrásnější barva letošních Vánoc

Samozřejmě bude nakonec stejně záležet jenom na vás, vašem vkusu i momentální náladě, jak si svůj dům nebo byt vyzdobíte. Na Vánoce totiž všichni zdobíme a dekorujeme mnohem více než kdykoli jindy. Světýlka, polštářky, deky, ozdůbky a nakonec i stromeček. A každý rok je vždy nějaká barva takzvaně „in“. Víte, jaká to je pro letošní rok?

Ani jsme se nenadáli a je tu advent. A interiéroví designéři v nás se začnou probouzet – konečně můžeme svojí fantazii otevřít dveře dokořán. A tak vytáhneme ze sklepa nebo skříně krabice s vánočními dekoracemi a pro jistotu je ještě doplníme novými kousky. Letos byste svůj dům měli zařídit obzvlášť útulně. Útulné plyšové polštářky, adventní věnce, svíčky s vůní skořice a cukroví, nás do vánoční nálady dostanou jedna dvě.

Trend letošních Vánoc

A také s ohledem na dekorace panují v tomto roce určité trendy. Vánoce roku 2020 by tak měly být teplé, útulné a pohodlné. A to vše v tónech hnědé! Ale nemusíte mít strach, že by kvůli tomu vypadal váš byt najednou jako tmavá jeskyně, protože favoritem mezi hnědými tóny je jemná krémová. O Vánocích tedy vsaďte na příjemné a jemné materiály. Polštáře a deky v krémové a béžové barvě nedbale pohozené na pohovce nebo v křesle váš obývací pokoj krásně zútulní, ale vyzkoušet můžete i béžové povlečení do postele. K tomu jako lehký kontrast rozestavte svíčky v různých odstínech hnědé – od kávy s mlékem, přes mléčnou čokoládu až po temně hnědou. Ty svým teplým světlem interiér příjemně vánočně doladí.

Dodejte Vánocům na luxusu

Druhou barvou, která vašemu interiéru dodá punc luxusu a čistoty, je bílá. Letos rozhodně zapomeňte na extravagantní barvy, které mohly dominovat létům minulým – jako byla růžová, fialová nebo tyrkysová. Vánoce 2020 mají být v umírněných přírodních tónech s odlesky, takže vsaďte na stromeček s bílými a krémovými ozdobami.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

17 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat