I muži mají své… biologické hodiny

„Měla by sis pospíšit, začínají ti tikat biologické hodiny!“ Tahle věta je dobře známá každé ženě okolo třicítky, která ještě nezaložila rodinu. Ovšem slýchat by ji klidně mohli i muži.

Podle řady studií totiž tikají ony pomyslné hodiny i zástupcům „silnějšího“ pohlaví. Není totiž pravda, že muž může mít bez problémů dítě, kdykoli (respektive v kterémkoli věku) se mu zachce.

Podobně jako klesá s věkem plodnost u žen, klesá i u mužů. Pomyslnou hranicí je 35 let.

Tak jako se u většiny žen okolo třicítky ozývají probuzené mateřské pudy, tak se mohou ozývat u mužů. Poměrně často se pak stává, že pánové, kteří mají například o deset let mladší přítelkyni, jež o zakládání rodiny zdaleka nechce slyšet, po třicítce zjišťují, že se smyslem jejich života pomalu stává usilování o otcovství.

Z tohoto hlediska jsou podle odborníků ideální partneři, u nichž není v tomto kritickém období tak vysoký věkový rozdíl.
TIP Bety: Nevíte si rady se žádostí o přídavky na děti? Nevyznáte se, kdo a za jakých podmínek má na ně nárok? Zeptejte se ZDARMA naší sociální pracovnice Vlaďky v její on-line poradně


Celkem 0 komentářů

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

106 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
55 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat