Diskuse na téma Stolní tenis

Ahojte, přemýšlíme s manželem, že by jsme dětem a i vlastně nám pořídili stůl na stolní tenis. Nevíte o nějakém dobrém obchodě? Klidně ho objednáme z internetu, ale hlavně aby byl kvalitní a třeba se neplatilo poštovné.

Marinak8 16.04.2015

To je hrozně hezké, že k tomu děti zkoušíte véct :) My zase hodně jezdíme na kolech, takže chceme, aby se děti taky zapojily, ale zatím jen koloběžka no :)

Děkuji za tip. Já teda nehraji, ale můj manžel hrával a chtěli jsme, aby třeba začali i děti. Právě tchán ho hrával závodně a byl velice úspěšný, takže i on nám hodně "domlouvá" ať to děti zkusí.

Marinak8 29.03.2015

Z toho Abc sport, jsem kupovala koloběžku a byla jsem s něma hrozně spokojená, dokonce mi ji seřídili :)))) Takže vřele doporučiji taky :)) a vy nějak hrajete i závodně tenis? :))

Zuzulinka 24.03.2015

Podívej se na abcsport.cz, tam mají určitě stoly na stolní tenis a poštovné určo neplatíš :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat