Diskuse na téma Stolní tenis

Ahojte, přemýšlíme s manželem, že by jsme dětem a i vlastně nám pořídili stůl na stolní tenis. Nevíte o nějakém dobrém obchodě? Klidně ho objednáme z internetu, ale hlavně aby byl kvalitní a třeba se neplatilo poštovné.

Zuzulinka 24.03.2015

Podívej se na abcsport.cz, tam mají určitě stoly na stolní tenis a poštovné určo neplatíš :)

Marinak8 29.03.2015

Z toho Abc sport, jsem kupovala koloběžku a byla jsem s něma hrozně spokojená, dokonce mi ji seřídili :)))) Takže vřele doporučiji taky :)) a vy nějak hrajete i závodně tenis? :))

Děkuji za tip. Já teda nehraji, ale můj manžel hrával a chtěli jsme, aby třeba začali i děti. Právě tchán ho hrával závodně a byl velice úspěšný, takže i on nám hodně "domlouvá" ať to děti zkusí.

Marinak8 16.04.2015

To je hrozně hezké, že k tomu děti zkoušíte véct :) My zase hodně jezdíme na kolech, takže chceme, aby se děti taky zapojily, ale zatím jen koloběžka no :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat