Diskuse na téma Kuchyně

Ahoj,prosím nevíte někdo která dobrá firma dělá rustikální kuchyně,aby to bylo cenově dostupné,ale i kvalitní? Díky za info

Nikola 20.12.2018

Leono už jsem zkoušela ten jejich jahodový a doma se všichni oblizovali takže u nás to mělo velký úspěch

Leona Nikola 23.12.2018

Jsem zvědavá jak u nás doma. Ale určitě vyzkouším, láká mě to víc a víc

Naďa Leona 25.12.2018

I já mám ve spíži džemy Relax. Používám hlavně na palačinky a na lívance:)

Leona Naďa 27.12.2018

Taky už mám doma tři sklenice a jahodová, kterou sme otevřeli sklidila úspěch

Stenly 25.12.2018

umí mi někdo poradit, kde koupit opravdu moc kvalitné ocelové nože?

Macurková 10.02.2019

Děkuji za tip na relax džemy, budu muset taky vyzkoušet sem zvědavá jak chutnají abych mohla porovnat s tím co kupuju.. ale vzhledem k tomu že jsou bez přidaného cukru tak to už je taky určitá známka kvality

Šárka 08.02.2023

Ahoj,nevyte prosím někdo jaká je aktuální slušnost s kuchyní jamall.četla jsem starší recenze a zítra máme schůzku.dik za radu i nazor

Pavlína 30.05.2023

Já vybírám kvalitní a stylové doplňky do kuchyně, sháním barové skleničky, čajovou sadu a nějaké drobnosti jako mlýnky apod. Zatím jsem nikde nenašla takové jaké bych si představovala tak ocením tipy :-)

Marta55 30.05.2023

Sháním taky kvalitní kuchyňské nože, které vydrží dlouho ostré tak se podělte o vaše zkušenosti s výrobci, děkuju :)

Anička 31.05.2023

Ty skleničky taky teď vybírám, zatím mě nikde nic moc neoslovilo. Chtěla bych něco neotřelého co nemá doma každý

Kiska Anička 19.06.2023

A na https://www.bakly.cz/ jste se koukali? Já mám odtud hodně věcí do kuchyně i doplňky do bytu a každý mi chválí jak hezky mám nový byt vybavený. Mají tam takové stylové věci za fajn ceny :)

Hildegarda Anička 09.12.2023

Já doma skleničky od nich mám a jsem z nich unešená. Vlastně nejenom já, ale chválí mi je každý, kdo k nám přijde na návštěvu a já v nich něco podávám.

Maruška45 Anička 29.02.2024

A jak jste byli spokojené s dopravou z eshopu? Rychlost, zabalení zboží a tak, pokud se můžu ptát?

Hildegarda Anička 13.04.2024

Za mě doprava proběhla v pořádku. Zboží přišlo nepoškozené, hezky zabalené a vypadalo přesně tak, jak bylo prezentované na fotkách eshopu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat