Diskuse na téma Kuchyně

Ahoj,prosím nevíte někdo která dobrá firma dělá rustikální kuchyně,aby to bylo cenově dostupné,ale i kvalitní? Díky za info

Tichavka 27.03.2015

ahoj,zkus se podívat sem http://www.gorenje.cz/kuchyne/o-spolecnosti/jak-vybrat-kuchyn,určitě najdeš inspiraci

Lidka Tichavka 06.05.2015

nevěděla jsem , že Gorenje dělá i kuchyně. A moc stylové

Karolína Lidka 15.05.2015

Mě to teda taky překvapilo,ale musím uznat,že mají opravdu pěkný výběr,kdybych měla řešit novou kuchyň tak neváhám.

Mája Lidka 27.05.2015

klobouk dolů,opravdu pěkný výběr:-)

Monča Lidka 29.05.2015

Dobré je,že u Gorenje dělají 3D návrh a navíc zdarma což je úžasné,hodně to pomůže při realizaci:-)

Sandriskaa 30.03.2015

Děkuji moc za typ,mrknu na to.Přeji krásné velikonoce.

Elis Sandriskaa 21.04.2015

Zdravím, už jste se dívala? Mohu doporučit, taky máme kuchyň od Gorenje a jsme spokojeni.

Pavel 27.04.2015

Dobrý den rekonstruujeme kuchyn a jídelnu. Na internetu jsem objevil podlahovou krytinu s nazvem mramorový koberec. Opravdu velmi se mi tento povrch líbí. Jen si nejsem jisty zda by nevadilo když se něco vylije aby se to do toho nezapijelo?

Joso 29.04.2015

Toho se vůbec nemusite bát. Ten koberec je sice strukturovaný tak je hladky tím že je zality tady o tom pán mluví https://www.youtube.com/watch?v=idThExlYcX4

Pavel 21.05.2015

Zdravím ano máte pravdu je to perfektní, kuchyni to dodalo uplně jiný šmrnc a vskutku je to hladké.

Boři 22.05.2015

Zapijení nehrozi kór když si pořídíš tu hladkou verzi. Pokud ji chtete dovnitř tak za mě spiš tu hladkou lépe se to vytírá. My ted přemyšlíme, že tím necháme pokrýt i terasu. Od koho máte já jsem mám povrch z piedra.cz

Dan 28.06.2015

Ahoj chystáme se na rekonstrukci kuchyně. Původně jsem se rozmyšlel pro dlažbu ale nedávno jsem koukal asi na reprizu jak se stavi se a tam mluvil chlápek tzv. mramorovým koberci. Vypadalo to fakt dobře, ale zajimalo by mě jestli s tim mate někdo zkušenost z praxe.

kamajka65 29.06.2015

Záleží na tom, jestli chcete rustikální kuchyni, nebo "rustikální". Tu "rustikální" Vám udělají v každém dobrém studiu, návrh zdarma a na dvířkách fólie. Pokud to myslíte vážně, je lepší se obrátit na bytové studio, kde mají bytového architekta, který se přijde podívat do objektu, pro který se kuchyně dělá. Ten Vám návrh udělá ve shodě s prostředím a Vašimi potřebami a většinou má i několik kontaktů na výrobce nábytku, kde se poradíte o ceně a použitých materiálech.

Jita 02.07.2015

Myslíte že ten mramorový koberec bude v interieru vypadat dobře? Nějak si to nedokážu představit…

Míša 22.07.2015

Ahoj podle mě je super kamenný koberec, zde odkaz jak to vypadá http://www.piedra.cz/kamenny-koberec/realizace. Pečuje se o to jako odlasickou dlažbu, takže vysát vytřít nic víc netřeba. Je to hodně odolny povrch jsem snim velmi spokojená. Pokladku dokonce zvládl muj manžel sám, ale firma vám to ráda položí to se nemusíte bat :).

Paja 26.07.2015

Ahoj podle mě je super kamenný koberec, zde odkaz jak to vypadá http://www.piedra.cz/kamenny-koberec/realizace. Pečuje se o to jako odlasickou dlažbu, takže vysát vytřít nic víc netřeba. Je to hodně odolny povrch jsem snim velmi spokojená. Pokladku dokonce zvládl muj manžel sám, ale firma vám to ráda položí to se nemusíte bat :).

Daniel 19.08.2015

Viděl jsem dnes video s o tomhle povrch. Je to docela zajímavé ja bych ho asi do interieru nevolil ale libilo by se mi to jako dláždění chodníku a cestiček u domu, případně i pro parkovací místo.

Martinka92 19.11.2015

No a u toho mramorového koberce si mužu vybrat i barvu nebo je to všechno jen bíle?

AnkaPa Martinka92 14.01.2016

Co jsem viděla, tak jsou jak různé barvy, tak i struktury provedení, jiné ven, jiné do interiéru

Zuzka 10.12.2015

Rustikální kuchyně je teď takový trend, že už ji snad seženeš všude. Záleží, jak moc jí chceš mít rustikální. Já mám takový nádech rustikálky od Oresi. Chtěla jsem nějakou klasiku, tak mě nejvíc nadchla kuchyně u nich. Už si ale přesně nepamatuju název modelu.

Petra.sek 26.12.2015

Ahoj ja jsem pohledala a našela jsem tady tento odkaz http://www.piedra.cz/kamenny-koberec/vnitrni, dost se mi to líbí. Pořád totiž nemužu přijit na nějakou barvu dlažby která by se mi líbila ale tohle mi přijde jako docela dobrý nápad. Co vy na to?

Agat 31.12.2015

Mužu se zeptat uvažuji o pořízení kamenného koberce ale vůbec nevim jaka je o to potřeba peče. Navíc je to vůbec vhodné do koupelny když bych pod to chtěl podlahové topení? Mužete mi poradit?

Laugher 26.01.2017

www.jamall.cz/rustikalni-kuchyne

Sandra 15.10.2018

Taky nás čeká rekonstrukce kuchyně akorát teda vůbec nemám jasno v tom jestli si kuchyn seskládat sama třeba z ikei nebo to zadat nějaké firmě ? Jestli bych tu našla někoho zkušeného tak budu ráda za jakoukoliv radu nebo typ na co si dát pozor a na co se zaměřit.

Ilona Sandra 30.10.2018

My jsme si nechali dělat kuchyň od Interiéry4U a líp jsme si vybrat nemohli. Kdyby tě zajímalo víc, tak klidně napiš a ptej se :)

Sandra Ilona 17.11.2018

Mohla bych vědět jak se pohybují cenově ? Dělají kuchyně i včetně spotřebičů ?

Ilona Sandra 02.12.2018

U těch cen je to hrozně individuální podle toho jakou si necháváš dělat kuchyni a jestli si od nich bereš i spotřebiče.

Leona 02.12.2018

Máte zkušenost s džemy Relax? Zaujal mě 100% ovocný podíl který uvádí

Nikča 02.12.2018

Když se tu řeší kuchyně, tak kde jste nakupovali vybavení jako jídelní sety, skleničky, hrnce apod ??


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat