Diskuse na téma Chat s poradkyní na lásku a vztahy Mgr. Evou Ráčkovou (26.8.)

Přijďte ve čtvrtek 26. 8. od 19 do 21 hodin do našeho diskusního fóra, kde s vámi vaše trápení probere naše poradkyně na lásku a vztahy Mgr. Eva Ráčková. „Pracuji především s lidmi, kteří pociťují nedostatek sebevědomí, sebeúcty, mají problémy ve vztazích, potýkají se s traumaty po partnerově nevěře, po rozvodu nebo ztrátě zaměstnání. S lidmi, jejichž svět jakoby potemněl a oni nevidí cestu ze tmy ven...“

Jakube 30.11.2010

jeste dodam - zapracuj na sve image. Zacni chodit do posilovny, na sport. Udelej neco s ucesem a oblecenim. Sprchuj se casteji, kup si novou vuni deodorantu. Nech si poradit od nejakeho odbornika. Pokud to nepritahne tu tvou divku, chystas se na novy vztah, do ktereho vstoupis jako sexy kluk. Nefnukej. Vsechno se v dobre obrati, ale to pochopis az po case. *1*

Jakub Jakube 30.11.2010

Taky ti moc děkuji za rady, posilovnu mám v plánu od nového roku, každopádně teď mám v plánu se jí udělat cennějším a uvidíme jak na to ona zareaguje :-)

Jakub 29.11.2010

Dobrý den, Jmenuji se Jakub, je mi 21, předem se omlouvám, že asi píšu do diskuze na ženský portál ale nevím kde jinde se svěřit...mám o rok starší přítelkyni, se kterou jsem už přes 3 roky. Oba máme sice tvrdohlavou povahu, takže se občas rafneme kvůli pitomosti a nidko nechce přiznat svojí vinou ale druhý den si o tom popovídáme a vše je zase super. Máme řekl bych hezký vztah, skoro ve všem si rozumíme, hlavně přítelkyně rodina je úplně super, její táta je naprostej sympaťák s obrovským smyslem pro humor, takže jsme si naprosto padli do noty :-) někdy bych řekl, že si s ním rozumím víc než se svým vlastním tátou...I její mamina a babička mě mají rády...Troufnu si říct, že jsem sympaťák se smyslem pro humor a nemám problém s žádným normálním člověkem...Do svojí přítelkyně jsem se kdysi zamiloval "na první pohled" a mám jí pořád rád až do dneška, takže jak řikám máme super vztah až na jednu věc... a to sex...první dva roky naprosto žádný problém ale poslední rok se něco stalo a nevím co... první dva roky skoro pokaždý co jsme spoli byli (nebydlíme spolu-chodím do práce a jsme spolu přes víkend) takže minimálně 4x do měsíce ale poslední rok je to maximálně jednou měsíčně....samozřejmě jsem se pokoušel si s ní o tom promluvit co se děje... a v první fázi toho posledního roku mi začla říkat, že jí vadí aby nás u toho její rodiče neslyšeli když mají vedle ní pokoj (což jí nikdy před tím nevadilo), potom to bylo většinou, že je unavená a vynahradí mi to ráno a ráno samozřejmě nic nebylo, potom byly další "výmluvy", že pokud jí budu o tom pořád vyprávět tak jí to natolik znechutím, že ať se nedivím proč to potom nechce a když o tom vůbec nemluvím tak stejně měsíc nic není...dospěli jsme až do fáze, kde když si to dovolím jednou za měsíc to po ní chtít tak 15 minut poslouchám řeči, že jí to nebaví a ať na ní skočím ať má klid a jenom se svleče a leží "jako prkno"...to už jí řeknu ať se může rovnou zase oblíknout, že nevím co jsem provedl...neřeknu kdybych to po ní chtěl každej den tak to pochopím ale já nejsem snad žádnej sexuální maniak tak nevím proč by ten sex mohl alespoň "když už jednou za měsíc" stát...v tomhle jsem úplně bezradnej...navíc mi spíše už připadá, že vedle sebe spíme jako nějací kamarádi nebo spolubydlící protože s tím posledním rokem, kdy odmítá sex a když už jednou za měsíc se ho dovolím po ní chtít souvisí další věc - kdykoliv se jí pokusím dát jinej polibek než klasického dětského "hudlana" mi uhne...o tom jsem slyšel nějakou fámu, že dotyčný nemá čisté svědomí ale já své přítelkyni v tomhle věřím, i když pracuje na dispečinku kde má na starosti dost mladých řidičů sanitek - jak říkám jinak máme super vztah, ve všem si rozumíme, navíc je šíleně hodná...nedokážu si představit život bez jiné holky než téhle...v práci po mě pokukuje krásná sekretářka mého šéfa, kolikrát mě zvala i na oběd ale ani mě nic nenapadlo...hlavně se bojím další věci - jsem po maturitě a 2 roky už pracuju a chtěl se osamostatnit a babička přítelkyně nám nabízí svůj byt, ve kterém bysme mohli bydlet ale já se bojím jestli by se něco ještě nevystupňovalo...nechci o ni přijít ale zároveň vyřešit tenhle problém...díky moc :-)

Jakube Jakub 30.11.2010

Vypada to, Jakube, ze Tva laska je vetsi nez jeji. Asi uz z ni vyprchal ten puvodni vzlet, navic ty jsi asi hodne vstricny, neustale ji projevujes sve city, a to jednoho (ktery tolik nema rad) otravi. Prestal jsi pro ni evidentne byt pritazlivy. Ze ma jineho je docela mozne, nebo se ji treba jen nejaky chlap dvori, je asi starsi a imponuje ji. RADA: Netlac na pilu. Zacni se delat vzacnejsi. Je to tezke, ale zkus to. Zapirej se, pokud ti jeste sama vola, obcas nezvedni telefon. Kdyz se bude chtit domluvit na nejake akci, premoz se a rekni, ze mas neco jineho. Nerikej co, mlz. Odjed na par dni s kamaradem na chatu, apod. Pak jedine ona pozna, jestli te jeste chce, nebo ne. A ty taky. Drz se a zapamatuj si, ze pro jedno kviti slunce nesviti a ze kauzdej chlap si zaslouzi hodnou, milujici zenu a ta tva hvezda na tebe asi jeste ceka! HLAVU VZHURU! Nejsi sam na svete. :-)

Jakub Jakube 30.11.2010

Díky moc za radu, to je asi pravda co píšeš...dneska teda začínám s první fází se jí neozývat a uvidíme jak se bude tvářit...chci aby si nenápadně uvědomila, že mě nemá jistého :-)

Simona21 25.11.2010

Dobrý den, před půl rokem se partner, (se kterým jsem nyní 2 roky) odhalil, že má milenku. opustil mne, aby se rozhodl co dál, ale zanedlouho se vrátil. nespali spolu, jelikož ona byla docela puritánka a on zjistil, že se k sobě nehodí a miluje mě, proto se rozhodl se mnou být a já mu odpustila. ale dalšího půl roku si s ní každý den psal a volal a přede mnou to zapíral, lhal do očí, nejspíš jen abych nebyla naštvaná a nepodezírala ho.jenže tímto docílil opaku, protože jsem si představovala jejich vztah v těch nejkrajnějších verzích.nejvíc mě mrzelo,že se bojí se mi svěřit, když paradoxně já jsem ta, co v něj ztratila důvěru. šla jsem s tím k psycholožce ve snaze zachránit vztah,jelikož on pro mě dříve strašně moc dělal a byl moc hodný. ale když jsem ho pak měla přivést příště na sezení, vzdala jsem to, neboť mi oznámil, že je ochoten přijít jen kvůli mě,ale vše poslechne jedním uchem tam a druhým ven, jelikož si sám bude dělat co chce a nemá chuť poslouchat cizí názory a rady :( takže opravdu další návštěva nehrozí, i když očekávám, že mi ji poradíte. opravdu už nevím co mám dělat, on mě dřív strašně uháněl, teď se o něj musím snažit já, radši jde s kamarádama na pivo a taky si píše s holkama, za jednou dokonce chodí do jeho oblíbenýho baru a když je se mnou, pořád jí píše. sice spolu zatím taky nespí,ale bojím se, že je to jen z nedostatku příležitosti. prosím poraďte co mám dělat. on si pořád potřebuje zvyšovat sebevědomí,ale mě tvrdí, jak mě miluje a kupuje mi dárky,vybavuje byt podle mých představ,abych s ním bydlela,ale kvůli jeho lhaní a avantýrám, které vehementně zapírá se ze mě stává stíhačka. nechci se s ním rozejít a dát ho milence zadarmo, jelikož si pamatuji, jak mi s ním bylo vždy dobře, ale nechápu ho, co si tím vším teď dokazuje...

Petra32 24.11.2010

já jsem si vždycky myslela,že nikdy nebudu nevěrná,ale všechno začalo,když manžel začal pít.. našel si milenku chlast a to doslova..pil 30 piv denně a k tomu nějakej ten litr vína..vydržela jsem to docela dlouho asi 2roky..když mě pak opilej zbil..byla to poslední tečka..naštěstí mě zachránil brácha a zavolal pčr..odvezly ho na záchytku a já sem šla za advokátkou požádat o rozvod..osud tomu asi nechtěl a paní advokátka neměla čas..tak jsem mu dala šanci a řekla,že pokud nebude pít,může u nás zůstat...ted je omu rok a já mu pořád nevěřím..bohužel jezdí kamionem a já...no prostě nevěřím mu, nedávno jsem zjistila,že zase vypil na ex flašku rumu..newím..co dělat:? a tak jsem si začala hledat kamarádi na netu..s některými jsem se sešla..a našla jsem i to,co mi doma chybí vzrušení..je to taková neřešitelná situace...jsem tak špatná,když mě vzrušuje kamarád a manžel už ne? budu ráda,pokud mi někdo napíše svůj názor? děkuju petra

eva.rackova Petra32 24.11.2010

Nejste petro špatná. Jen z mého pohledu situaci neřešíte, jen strkáte hlavu do písku...nu ale zase na druhou stranu, je-li to jen první krok k tomu, abyste konečně vzala život do vlastních rukou, tak zaplaťpánbůh za něj :-D

Soňa 17.11.2010

Dobrý den.Vezměte nohy na ramena a utíkejte,co můžete.Toto jsem si prožila,nebude to lepší,naopak,jen horší a horší......

Petra 06.11.2010

Dobrý den, nějak tomu nerozumim...rozešel se se mnou přítel, z ničeho nic.Řekl mi to ráno u kávy...prý si už 14 dopisuje se svou bývalou přítelkyní, svojí velkou osudovou láskou a že se do ní znova zamiloval....ona žije v Anglii a dlouhou dobu se neviděli...ted má přijet na 14 dní, on se s ní chce vidět a nechtěl sedět na dvouch židlích...takže prý celý týden přemýšlel a rozhodnul se, jak se rozhodnul....je si vědom toho, že to v reálu nemusí vyjít,ale on to chce zkusit.Zbalila jsem si věci a v šoku odjela...jen brečim, ležim a ptám se proč?Už skoro týden nejím,jsem z toho velmi špatná.Tvrdí,jak mě má rád, chce mi pomoct s bydlením i s financema,má starost, ale já o peníze nestojim....chtěla bych ho zpět,moc...on je pro mě v mých 30 letech první velká osudová láska...mám pocit jako kdyby umřel, to jsem nikdy neměla....

Lucie Petra 16.11.2010

Věřím, že vám je moc smutno, ale...mě trvalo několik měsíců, dokonce jsem musela odjet i do zahraničí a poznat jiné muže, než jsem zjistila, že ten, se kterým jsem už pár let je ten, na kterého se můžu spolehnout a ten, kterého mám vlastně ze všech nejraději. Dal mi šanci, možná, vlastně určitě i trpěl, ale myslím si, že se mu to vyplatilo. Vše vyjasnilo a máme teď krásný vztah. Přeji vám, aby i váš přítel poznal, že jste vy ta jediná, kterou má vlastně doopravdy rád. Musíte mu dát ale šanci, aby se o tom mohl přesvědčit sám, i když vás to teď tak strašně moc bolí. Držím vám oběma pěsti.

alexa 01.11.2010

dobry den jmenu ji se alexa . a rada bych odvas vedela radu . jsem 11 let vdana nazacatku bylo vsechno vporadku .ale uz delsi dobu to u nas nic nefunguje hadame se jenom muj manzel se me od narozeni nasi dcerky nedotkl to je uz7 let . vzdycky jsem se snazila aby to zase bylo lepsi ale nic se nezmenilo vzdycky mi vycital ze mam pritele ale nebila to pravda ja zadneho nemela ,ale tento rok jsem poznala jednoho muze doktereho jsem se zamilovala a ted nevim co dal

alexa alexa 04.11.2010

dobry den panni Rackova rada bych vedela radu prosim jsem 11 let vdana muj manzel se me uz sedum let nedotknull je to od narozeni nasi dcery to je 7 let nazatcatku jsem de snazila aby jsme se mylovaly ale on nechtel vsechno co jsem skousella nezabralo je jenom zarlivi kontroluje me porad uz 7 let kam jdu a co delam a ted je to pul roku co jsem se zamilovala do jineho muze jenomze ted nevim jak dal manzela nemiluji to vimjiste potom co bylo on nechtel nic pome a ted nechci ja nic ponem ale co dal prosim pomostemi dekuji

eva.rackova alexa 24.11.2010

Život s despotickým žárlivcem je ztrátou času, pokud z toho nevytěžíte poznání, jak změnit svůj život, kde změnit sama sebe, najít svoji sebehodnotu a sebeúctu. Jak se máte rozhodnout, to za Vás nikdo nevyřeší.... to musíte udělat sama. Srovnejte si v hlavě především všechny svoje důvody, které Vás vedou k tomu, že s ním zůstáváte a ty pak jeden po druhém zpracujte.

Sára 28.10.2010

Dobrý den,jmenuji se Sára,ráda bych vám zdělila můj příběh a ráda bych,kdyby ste mi poradila a pomohla. Mám přitele s kterým jsem půl roku,nebydlíme spolu,jen mě naštěvuje. Vím že je krátka doma na to,abych psala něco o tym,jaký je přítel,jaká jsem já a jaký je náš vztah. Ale radši hned,než by bylo pozdě. Jak jsem psala, s přítelem jsem půl roku,ze začátku jsme spolu vycházely krásně,ale zvláštně.Se svoji bývalou přítelkyni chodil přes rok a půl,když pak můj přítel poznal mně,zamiloval se do mně, a svoji bývalou opustil a začly jsme chodit spolu na před to bylo 3 měsíce potají,než se vše urovnalo a utichlo, a bylo vše normální,jenže si myslím že mi lhal a pořád lže,včem? Myslím,že se svojí bývalou pořád je! Když jsme spolu,je vše tak krásné,dokážeme si udělat krásný den,dny,jenže,když spolu nejsme a píšeme si třeba,je všechno špatně,vždy jsem ta nejhorší já, a pokaždý dojde k hádce,je hodně žarlívý,on může,ale já nikdy nemohu nic. A když k tomu dojde a já udělám něco,co se nelíbí mu,proti jeho žárlívím z cenám,píše i strašně a strvá to třeba i dva dny a víš. Pořád jen vyvolává hádky. Už nvm jak dál.Je to pár dní zpět, co jsem se dozvěděla,že můj přítel se svou bývalou přítelkyní jsou spolu pořád v kontaktu,mají společného psa a za mýma zádama chodil navštěvovat jeho bývalou přítelkyni a jejich psa dokonce i 4x do měsíce tam byl! Lhal mi celých půl roku,tvrdil mi,že sní v kontaktu není a ani nemá na mého přítele telefoní číslo... Tak jsem svému přítely věřila,ale doplatila jsem na to krutou pravdou. Jeho bývalá přítelkyně,je moc krásná, i sám mi napsal,že ho pořád přitahuje krásou ale že k ní cítí jen kamarádství. Co mám dělat,ráda bych,kdyby ste mi poradila, a poradila mi,jak mám napravit náš vtah,aby nebyl takový. Neříkám,že nejsem pěkná,myslím si že jsem,přítel mi to taky říká,říkají mi to všichni.Ale strašně bych vás chtěla poprosit,kdyby ste mi pomohla a dala naději,náš vztah vylepšit a zachrínit. Nedokáži už být tak milá a dolízat pořád za přitelem aby jsme se nehádaly,moc vás o to prosím. Děkuji s pozdravem Sára

eva.rackova Sára 24.11.2010

Bohužel Sáro, nemám pro Vás dobrou zprávu: svůj vztah nezachráníte. Váš "přítel" Vás bude stále ovládat, bude Vám lhát a bude si dělat, co chce přesně do té doby, dokud Vy nezměnite nikoliv jeho, ale SAMA SEBE. Dělá se to těžko, ale jde to. Zprvu to dost bolí, pak je to celkem zajímavá a dobrodružná cesta, na které nás opouštějí někteří staří "přátelé", zůstavají skuteční PŘÁTELÉ a přicházejí noví přátelé :-)

Šárka 27.10.2010

Dobrý den jmenuji se Šárka je mi 45 let jsem přes 5 let rozvedená.Od března mám přítele nebydlíme spolu jen se navštěvujeme.On by moc rád abych se k němu nastěhovala,má totiž 13ti-letou dceru ve vlastní péči.Já ho mám moc ráda chtěla bych aby náš vztah klapal,ale je zdá se žárlivý a nebo majetnický? Když jsme spolu je to super milý,pozorný..ale jakmile nejsem s ním a neví co "dělám" je oheň na střše a hned mi vmete,že mi stejně nevěří a docela mě slovně ponižuje:-( vadí mu když vycházím s bývalým manželem otcem svých dcer:-(on sám se po rozchodu nebaví s žádnou "bývalou"Kdo mě zná radí ukončit a radši počkat ...Já nevím..Může se to zlepšit tím,že mě pozná víc a nebo když budeme společně bydlet?..děkuji

eva.rackova Šárka 27.10.2010

Ale no tak Šárko *1* Víte, že se říká, že starého psa novým kouskům nenaušíš. Na žárlivost není žádný lék, to je blok v systému a pokud ho nechce odstranit sám žárlivec, nedokáže to nikdo jiný...nu a někdy se to dokonce nepodaří ani tomu žárlivci, je to totiž těžká dřina a bolí to.... Takže já bych vzala nohy na ramena a běžela nejdřív za svým "šamanem", abychom se dobrali příčiny, proč vůbec nějakému chlapovi dovolím, aby mne ponižoval a co je to ve mně "špatně", že jsem si k sobě přitáhla zrovna takovýho týpka :-/

Katy 15.10.2010

Dobry večer,byla jsem s přitelem 10let,z toho 6let jsme spolu žili ve společné domacnosti.Vždy byl milý,snaživý a miloval mě více než já jeho.Pak jsem mu jednou přišla na důvěrný telefonat s kolegyní z práce,jako vysvětlení mí řekl,že se s chlapama vsadili komu ona zavolá a ona zavolala právě jemu.Tuhle pohádku jsem mu,ale nevěřila i když se dušoval,že šlo jen o telefonát a nic mezi nimi ´jiného jako sex nabyl.A tím u mě vyvolal nedůvěru,aý mě někdy bylo samé blbě,že se ztrapňuji kontrolami,ale nedalo mě to.Byly častější hadky a ja jsem mu řekla,at se odstěhuje.Pak jsem po 3měsíc odjela do zahraníčí a vrátila se po 4 měsících.Když jsem byla v cizině,tak mě psal pěkné sms i že mě má stále rád. Měla jsem dost času na přemýšlení a zjistila,že ho mám tam uvnitř v srdci stále ráda. A že jsou ve vztahu někdy horší vztahy než slyšet jeden telefonát.Když jsem se vrátila nastal zlom,ale z jeho strany,chová se chladně,odměřeně,což mě dost přkvapilo,když psal tak pěkné sms.Chtěla jsem znova ať si promluvíme o chybách,které jsme dělali a zkusíme to znovu.Podle jeho slov to prý už nikdy nebude jak dřív,ale přitom mě prý má rád.Nevím jak to mám řešit,protože mě něco vrací z minulosti a to mě psychicky ničí,nechci brečet ,chci to řešit,ale on dělá mrtvého brouka.Nevím jestli má smysl mu dát čas.....prostě nevím jak se zachovat..

eva.rackova Katy 20.10.2010

Co na to říci Katy..... dvě malé děti je někdy lehké, jindy nadlidsky těžké udobřovat. Pokud se necháte psychicky ničit, nepohnete se dál, jen budete padat stále dolů. Sice jste se tím "telefonním" podezíráním zachovala hloupě, vstoupila jste bezu pozvání na jeho území a zapomněla, že ten muž Vám nepatří a nikdy patřit nebude, protože je to svobodná bytost a záleží jen na něm, komu se oddá, ale on se chová nyní stejně jako předtím Vy.... Dělá fóry a to je docela u dospělého chlapa legrační. A nebo že by ještě nebyl dospělý :-O ?

anička 20.09.2010

Dobrý den, předem děkuji za Váš čas a odpověď. Před dvěma lety jsem se seznámila s mužem,o kterým jsem si myslela,že mě má aspon trošku rád a myslí to se mnou vážně,ale to jsem si opravdu jen myslela.Na začátku vztahu to bylo měsíc,možná déle dobré,ale jednoho dne jsme jeli s mým bratrem a jeho přítelkyní nakupovat,já teda byla domluvená s matkou,řekla jsem mu to on se urazil a celý den v tom obchodě se mě nevšímal,dělal mi takový naschvály...a já jsem k němu přestala mít důvěru a začala na něj hodně žárlit,vyčítat mu....Několikrát jsme se rozešli,ale vždycky mě prosil at se vratim...když jsme spolu začali bydlet...já pro něj dělám vše,vařim mu,uklízim,nakupuji,žehlim...peru a kupuji mu z lásky dárky...on pro mě nic neudělá...je mezi námi věkový rozdíl deset let...mě je 21 a jemu 31....ale to není vše...hrozně moc mi nadává sprostě,když mu jen něco vyčtu...píše si s jinýmy ženami...a myslim,že mě i několikrát podvedl....možná je to má chyba,že jsem tak žárlila,ale já ztratila důvěru...nakonec jsem přišla domů a na internetu jsem viděla,jak se dívá na erotický videa s ženami s velkým poprsím...a na obrázky BACULKY...a taky se seznamuje na facebooku s ženami....prosím poradte mi co mam delat???Předem děkuji za odpověď.

ivana anička 04.10.2010

uteč...mám toto za sebou...utíkám taky a konečně, co jsem udělala toto rozhodnutí, konečně líp spím ...nezaslouží si tě..

eva.rackova anička 20.10.2010

Nu aničko, Vy jste si pořídila skutečně hodně výživného "trenéra". Ten člověk nedělá nic jiného, než že Vám svým chováním stále říká: tak ty nemáš opravdu žádné sebevědomí a sebeúctu? Fakt ne? Ani trochu? Nu tak to já si ještě jednou kopnu...nic?..nu tak ještě znovu..zase nic?..nu tak počkej, nakopu tě teď těmi okovanými botkami (vaříte mu, perete mu, kupujete dárečky, že?), co jsi mi tak "láskyplně" pořídila. Nakopu tě zas a zas a třebas potisící, protože ty mi to sama dovoluješ! Takže milé děvče, bude si o Vás ty boty otloukat tak dlouho, dokud se necháte. A taky tak dlouho, dokud si budete myslet, že když Vy dáváte, je ten druhý POVINEN Vám to vracet. Není. Není povinen Vám dát to, co Vy si přejete, je pouze povinen Vám dát to, co potřebujete. Nu a to ten pán dělá - snaží se Vás vším svým umem naučit, abyste si sama sebe vážila, měla se ráda a nikomu nedovoolila, aby Vám ublížil.... Dokud se toi nenaučíte, můžete partnera měnit a měnit...pořád budete dostávat stejného "trenéra".... a jak Vám bude přibývat let, tak stále výživnějšícho a výživnějšího. A nakonec: Vy moc toužíte po lásce, hledáte ji tam, kde pro Vás není, tam, kde je jí pro Vás plná náruč, ji nehledáte.... Zkuste to změnit. Hodně štěstí.

Vážené dámy, je devět pryč a já mám ještě další povinnosti. Přeji vám hezký večer a co nejméně trápení s láskou a partnerskými vztahy. Nezapomínejte, že jsme tady proto,abychom byly šťastné. Pokud tomu tak není, je někde chybka a to nějčastěji v nás samotných. Většinou je to o tom, že se nemáme dost rády, necháme se zneužívat, dovolujeme druhým, aby nás trápili.... Je tedy jen na nás samotných, abychom to změnily, nastavily si hranice, za které nikoho nepustíme. Každý problém, se kterým se vítězně popereme nás přiblíží k lepšímu a šťastnějšímu životu. Tak se holky nedejte, držím vám všem palce a přeji hezkou noc :-D

Blanka 26.08.2010

Dobrý večer, je mi 40, před 1,5 rokem jsem si nebyla úplně jistá vztahem, něco se změnilo, protějšek se choval jinak. Tak jsem trošku začala pátrat, předtuch se mi potvrdila, byla v tom žena. Nepohla jsem to pobrat, samozřejmě jsme to řešili spolu, ale nepomohlo, v mysli to bylo pořád a nedokázala jsem to překousnout........jak mohl? Dlouho jsem se trápila, teď už jsem klidná a vyrovnaná................tak trochu jsem mu to oplatila, samozřejmě o tom neví.................ale já mám v duši klid a cítím se spokojená.

eva.rackova Blanka 26.08.2010

Nu, každý má svůj recept na řešení partnerských krizí. Přeji vám, ať vám spokojenost vydrží :o)

Monique 26.08.2010

Hezky vecer preji, je mi 25 let, jsem vysokoskolsky vzdelana slecna.... Nerada bych sama sebe nejak vychvalovala, ale podle reakci muzu vim, ze jsem pohledna. Jelikoz to vim, vyhybam se noseni kratkych sukni, vystrihu - nechci zbytecne provokovat. Ale to jim nebrani, aby na me dotirali - pri primem i neprimem kontaktu - napriklad troubeni aut, nadbihani svobodnych, zadanych anebo zenatych :o( Asi by nektere zeny za tuto pozornost muzu daly cokoliv - me to depta a nici! Protoze mam pocit, ze nikomu nejde o moji dusi - ale jen o telo :o( Naposledy jsem naletela stejne staremu muzi/klukovi a byla to horka soda od zivota. Nejprve si ziskal moji duveru, neznost a peci a pak me sproste, odporne a chladne vyuzil a odkopnul :o( Je mi z toho vseho zle a nevim, jak mam dale postupovat - jak mam vyhodnocovat zajem muzu - jak jim mam verit - nebo neverit? Prosim, poradte mi... Dekuji.

eva.rackova Monique 26.08.2010

Moni, jak jste na tom se svou sebeúctou? Máte se ráda? Myslím OPRAVDOVĚ, z celého srdce, vážíe si sama sebe? Pro to, jaká jste, co umíte, co jste dokázala? Berete se i s tím, co se vám na sobě nelíbí?

Monique eva.rackova 26.08.2010

to je dobra otazka ... kdyz si nekdo ziska mou duveru - prepinam na rezim - jak udelat stastnym partnera. a ja jdu nejak bokem :o( ridim se tim, ze vice stesti je v davani nez prijimani... asi si vycitam, ze bych se mela mit rada vice, tim padem by zrejme nedoslo k cemu, co se stalo:o( nedovolila bych mu to...

eva.rackova Monique 26.08.2010

Moni, dávání a braní musí být v ROVNOVÁZE! Jinak je to špatně. Nezapomínejte na sebe, jster ve svém světě twen nejdůležitější tvor, když nebudete šťastná, jak chcete udělat šťastným toho druhého? Dokud nenastolíte rovnováhu, budou se na vás podobní hajzlové prostě lepit, takže konec, finíto, myslete na sebe! Dobrou.

Vendi 26.08.2010

Dobrý den, s nevěrným přítelem mám také problém já. Jsme spolu téměř čtyři roky. Po prvním jsem odhalila nevěru. Nebyla jedna, bylo jich víc, mimo jiné také "podlehla" nejlepší kamarádka. Rozešli jsme se, pak jsem jeho přemlouvání po několika měsících uvěřila. Přísahal, že se změnil. Od té doby jsem nepátrala a ani na nic "nepřišla". Stejně mám v sobě stáe nějaký blok a říkám si, ale co když... pořád uvažuji a vnitřně se užírám. prosím o radu. Je možné, že se změnil? A je nějaký způsob, jak se přestat užírat a přemýýšlet nad minulostí a tím co bylo? Velmi děkuji

eva.rackova Vendi 26.08.2010

Vendi, to, čemu věnujete svou pozornost, svou energii, to vás vždy nějakým způsobem ovlivní. Pokud vy pořád přemýšlíte nad tím, co BYLO, žijete v minulosti a PŘÍTOMNOST vám uniká..... Třeba jste si ani nevšimla, že váš partner vám projevuje lásku a stará se o vás. A nebo naopak, že se vlastně pořád chová stejně. Z toho plyne co? Nu každá holka chytrá řekne: ne on, ale JÁ se musím změnit. A je to tak. Druhého člověka nezměníte, ale sebe ano. Tím, jak změníte sebe, vaše okolí se také musí proměnit, protože jinak už vám nebude "stačit". To je stejné, jako když se mužstvo fotbalistů bude flákat a nebude trénovat. Pak se do toho jeden zažere a nasadí vysokou laťku. Jak to asi dopadně? Nu, buď ostatní zaberou taky, aby mu stačili a nebo on prostě najde jiné mužstvo, které je úspěšnější, Jasný jak facka :o) Takže vyhrabte se z minulosti a šupity dupity do přítomnosti. A koukejte se dobře kolem sebe, co to udělá :o)

Marta 26.08.2010

Pani Eva prosim o radu na moj prispevok pisany 19:52

Monika 26.08.2010

Děkuju, takže myslíte, že si mám počkat na "jiný balón". Já to tedy risknu:-)

eva.rackova Monika 26.08.2010

Miniko, nenechte se natlačit do situace, že se za každou cenu musíte vdát a mít dítě ted hned, ber kde ber. Poslouchejte svoji intuici, vyčistěte si mysl od příkazů a onoho: takhle to musí být a prostě jen pracujte na tom, abyste si rozsvítila to svoje vnitřní světýlko, usmívejte se :-) Jakmile vám intuice řekne, že to ještě není ono, poslechněte ji, nenechte se zvlálcovat rozumem. Když já osobně lkala, že moje téměř třicetiletá dcera ještě nemá partnera, primař jedné porodnice mi vynadal a prohlásil, že houby vím o tom, jak taková čtyřicetiletá maminka omládne a svítí *1* Dnes mám dvě úžasná vnoučata a skvělého zetě. Klííídek :-D

Ajka 26.08.2010

Bohužel já rodiče už nemám a vztah s otcem jsem měla pěkný.Ano ale telefon nedostupný a z vězení měl odejít už před 2 lety byl tam jen na 1 rok.

eva.rackova Ajka 26.08.2010

Ajjko, neměli jste společné přítele? Není nikdo, kdo by vám mohl pomoci? Nu a proč hledáte právě jeho, pokud se odmlčel, možná je to o tom, že vím nechce jako "kriminálník" na oči...kdo ví, co se stalo. Třeba je to o tom, že prostě máte jít dál, je to o tom, abyste se mužům naučila věřit a zárověň se naučila být samostatná, o tom, aby vás každé zklamání nepoložilo. Zklamání je stejně jen výsledkem našich nereálných očekávání.... Co? Přemýšlela jste o tom někdy?

Marta 26.08.2010

Mila pani Eva mam taky problem neviem čo mame obaja robit .Tak pekne po poriadku:Som rozvedena bez zaväzkou ale spoznala a zbližila som sa zo ženatym mužom ktory ma deti ,sme obaja moc štastny a chceme zostat spolu .Naš vzťah nechceme ukončit on mi tvrdi že jeho zo ženou spoločny život je o ničom maju problemy to viem bola som tomu svedkom su tam hadky na dennom poriadku ale jeho tam držia iba deti .Neviem či mam počkat ako sa to vivinie alebo to ukončit sme spolu každy den.Prosim poradte mi dakujem a prajem krasny večer Marta

eva.rackova Marta 26.08.2010

Marto, promiňte přehlédla jsem to. Nu, odpovědět si ale musíte sama - čekat, to znamená i několik let života a výsledek je nejistý... Odejít a skončit to, to je asi to, co teď udělat nechcete. Víte, zůstávat v kalamitním vztahů kvůli dětem.... nu, já mít tu moc, tak každého takového a každou takovou okamžitě přivážu k židli, když dělám terapii s lidmi, kteří jako děti vyrůstaly v těhle vztazích a nepustím je dokud ji neskončím. Viděli by na vlastní oči, co to s lidmi i po desetiletích dělá, jakou jim to dělá paseku v životě...Nu, ale je zbytečné to říkat vám, to by měl spíš slyšet váš partner. Já vám nemohu radit, jen vám mohu říci, co bych udělala já - zůstala bych jenm v tom případě, že bych byla smířená s tím, že už navždy budu jen ta druhá.... jste s tím smířená?

Monika 26.08.2010

Víte, já jsem o tom všem samozřejmě přemýšlela, ale myslím, že je to dávno za mnou, že už to mám odžito a zpracováno.

eva.rackova Monika 26.08.2010

Máte teď na mysli vaše dětství? Rodinní vztahy? Nu, mioje zkušenost mi říká, že pokud tomui tak je, jsme na partnera připraveny - většinou ten první, který pak příjde, může být ještě jen takový "zkušební balon", který má ověřit, že skutečně už víme, co chceme :o) Moniko, nebuďte zoufalý, jste úspěšná žena a plně vyzařujete energii, která vás právě ovládá - může to být i smutek, který cítíte, nebo ono: nepřibližuj se, stačím si sama, které ještě můžete mít v podvědomí. Zkuste rodinné konstalace a uvidíte, jak na tom jste. Zy jsou silně prožitkové a "švindlovat" se na nich nedá, mluvím z vlastní zkušenosti :-D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat