Diskuse na téma Nábytek do ložnice - ProSpánek

Dávám tip na obchod kde jsme koupili krásný a cenově dostupný nábytek do ložnice. http://www.prospanek.cz/ nebo kamenná prodejna ve více městech viz stránky. Mají velký výběr a podle mě nejvkusnější nábytek ze všech obchodů co znám.

Bety-tyna 28.05.2015

no musim uznat že nábytek mají opravdu hezký.hlavně se mi líbí že je opravdu ze dřeva ne jenom z dřevotřísky.to je hned jiná kvalita.a ani mi nepřijde tak drahy jak bych čekala od masivu…

miška4 16.07.2015

Právěže je to krásný masiv a není drahý proto se mi tak líbí.

anastaziaa 13.10.2015

Koupila jsem si tam nedávno s přítelem novou postel a noční stolky.Velká spokojenost!:)

Sandriskaa 25.11.2015

Zdravím, já jsem si s manželem vybrala pevnou dubovou postel, která má moderní design a jednoduché provedení. Dáme spíše na kvalitu, tak jsme nakoupili na doporučení známých u Design Outlet. Viděli jsme ji u nich osobně, tak jsme pak už jen objednali přes internet.

Majda 14.12.2015

ProSpánek znám, moc příjemné prostředí pro nákupy, vždy si vyberu, vlastně když něco takového sháním, jdu rovnou k nim a zatím mě nezklamali :-)

miška4 Majda 19.12.2015

Přesně tak, mají super výběr a vždy jsou ochotní a ceny jsou taky moc dobré když chce člověk kvalitní zboží.

Laugher 11.05.2017

Nábytek už máme


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat