Diskuse na téma Dlouhodobě snížené ceny vybraných výrobků v Albertu

07. 05. 2015 | Tipy na výhodné akce

Zdravím, ráda bych se podělila o milou zprávu pro naše peněženky. V Albertu teď dlouhodobě snižují ceny vybraných výrobků. Jako maminka 2,5leté dcerky oceňuji zejména super ceny výrobků pro děti. Uvedu několik příkladů z mého dnešního nákupu: Brumík (34,90 Kč/balení 5 ks), prací gel Lovela (249 Kč/3litrové balení), aviváž Lovela (91,90 Kč/2litrové balení), čokoládky Kinder (16,90 za tu menší krabičku), vlhčené ubrousky Albert Quality Sensitive s motivy Šmoulů na obalu (26,90 Kč/balení 72 ks). A mohla bych pokračovat :-) Výrobky jsou označené černou boxerskou rukavicí. Ceny padly k zemi :-) V Albertu rádi nakupujeme, a tohle je super zpráva pro naši rodinnou peněženku :-)

Laugher 11.05.2017

Slevy jsou pořád všude

Sandriskaa 18.08.2015

Jsem se lekla, co jsem to zase prošvihla za supr akci, ale chodím tam jen pro podepilační gel BodyNatur, takže jsem o nic nepřišla :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

83 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
194 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat