Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Novotná

19. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Mišel | 28. 6. 2017
Dostala jsem k narozeninám dárkový poukaz do Freeportu,zatím jsem nebyla ale když si to lidi tak chválí tak už se moc těším :)

Určitě je na co se těšit, zvlášť pokud ráda kupujete značkové oblečení, tady koupíte s obrovskými slevami

Neregistrovaná/ý - olina

18. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Eliška | 30. 6. 2017
Kupte raději nějakou kvalitní vlasovou kosmetiku, aby ty klipy nepotřebovala.

Přesně jak píšete, kvalitní kosmetika je určitě lepší než clipy. Kamárádka je kdysi měla a po jejich odstranění ji dlouho trvalo, než měla zase pěkné vlasy.

Neregistrovaná/ý - Lucka

14. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Stela | 10. 7. 2017
taky jsem pro kvalitní kosmetický balíček,podívejte se na notino.cz kde mají velký výběr na různé tipy vlasů a najdete tam i dárkové balíčky ;)

Na tomto eshopu je opravdu velký výběr kvalitní vlasové kosmetiky pro různé typy vlasů. Ráda tu nakupuji a vždy jsem spokojena. Zrovna nedávno jsem si tu koupila tuto sadu pro jemné vlasy https://www.notino.cz/revlon-professional/equave-volumizing-kosmeticka-sada-i/.

Neregistrovaná/ý - Romča

10. 7. 2017

Já bych byla radši taky pro kvalitní vlasovou kosmetiku než nějaké clipy. Mně by to udělalo určitě větší radost a nebo poukaz na návštěvu u nějakého dobrého kadeřníka

Neregistrovaná/ý - Stela

10. 7. 2017

taky jsem pro kvalitní kosmetický balíček,podívejte se na notino.cz kde mají velký výběr na různé tipy vlasů a najdete tam i dárkové balíčky ;)

Neregistrovaná/ý - Eliška

30. 6. 2017

Kupte raději nějakou kvalitní vlasovou kosmetiku, aby ty klipy nepotřebovala.

Neregistrovaná/ý - Mišel

28. 6. 2017

Dostala jsem k narozeninám dárkový poukaz do Freeportu,zatím jsem nebyla ale když si to lidi tak chválí tak už se moc těším :)

Neregistrovaná/ý - Váňová

27. 6. 2017

Moje sestra chce jako dárek nějakou masožravou rostlinu a já si našla obchod zeleneudoli.cz že tam ty masožravky prodávají. Máte zkušenost s tímto eshopem?

Neregistrovaná/ý - Veronika

27. 6. 2017

Dcera chce k narozeninám clip in příčesky, odkud nejlépe koupit? Zalíbil se mi tento obchod připadá mi že je tam velký výběr příčesků a líbí se mi že mají clip in z pravých lidských vlasů a ne umělotinu http://www.hotstyle.cz/

Neregistrovaná/ý - Šarinečka

23. 6. 2017

Já bych sestře zvolila dar něco na www.herbadent.cz. Je to česká bylinná kosmetika , hlavně bylinné koupele, dentální hygiena a sladová vína.. Zabalila bych do do celofanu jako dárkový balíček. Obaly produktů jsou krásné, balíček vypadá moc dobře.

Neregistrovaná/ý - Petr

22. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Hanka | 21. 6. 2017
Já si myslím, že když toho člověka dobře znáte, tak není problém mu jako dárek koupit knížku

Pokud budete kupovat knížku, tak doporučuji mrknout se na www.albatrosmedia.cz, mají opravdu velký výběr knih a za dost dobré ceny

Neregistrovaná/ý - Hanka

21. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Mirka | 18. 6. 2017
Myslíte si, že je vhodné kupovat jako dárek k narozeninám knížku? nebo je lepší, když si každý vybere?

Já si myslím, že když toho člověka dobře znáte, tak není problém mu jako dárek koupit knížku

Neregistrovaná/ý - Mirka

18. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Karla 89 | 17. 6. 2017
mrkni na www.tipa.eu v kategorii turistika nebo módní doplňky, třeba tě pro sestru něco zaujme jako dárek.

Myslíte si, že je vhodné kupovat jako dárek k narozeninám knížku? nebo je lepší, když si každý vybere?

Neregistrovaná/ý - Karla 89

17. 6. 2017

mrkni na www.tipa.eu v kategorii turistika nebo módní doplňky, třeba tě pro sestru něco zaujme jako dárek.

Neregistrovaná/ý - Marie Cieslerová

17. 6. 2017

zkus sestře objednat něco na www.herbalife.cz. Je to česká bylinná kosmetika bez nějaké chemie. Zabalila bych do do celofanu jako dárkový balíček. Obaly produktů jsou krásné, balíček vypadá moc dobře.

Neregistrovaná/ý - Marie Cieslerová

17. 6. 2017

zkus sestře objednat něco na www.herbalife.cz. Je to česká bylinná kosmetika bez nějaké chemie. Zabalila bych do do celofanu jako dárkový balíček. Obaly produktů jsou krásné, balíček vypadá moc dobře.

Neregistrovaná/ý - Rony

28. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 25. 5. 2017
Jo jo ve Freeportu mají otevřeno každý den od desíti ráno do devíti do večera

To je skvělý to tam můžu jet skoro kdykoliv :)

Neregistrovaná/ý - Kateřina

25. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Rony | 22. 5. 2017
Ve freeportu je otevřeno každý den?

Jo jo ve Freeportu mají otevřeno každý den od desíti ráno do devíti do večera

Neregistrovaná/ý - Rony

22. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 19. 5. 2017
Děkuji za tip, už mám své premiérové nákupy ve Freeportu za sebou a je to žůůůžo!:) Koupila jsem plno věcí, do té české restaurace jsem se šla taky podívat a jídlo opravdu výborný

Ve freeportu je otevřeno každý den?

Neregistrovaná/ý - Kateřina

19. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Vávrová | 30. 4. 2017
Asi záleží pokud jde o oblečení na vašem vkusu a co konkrétně hledáte taky. Na jídlo určitě doporučuju za sebe zajít do české restaurace ta je bezvadná,skvěle tam vaří

Děkuji za tip, už mám své premiérové nákupy ve Freeportu za sebou a je to žůůůžo!:) Koupila jsem plno věcí, do té české restaurace jsem se šla taky podívat a jídlo opravdu výborný

TESTOVÁNÍ: Hladký účes bez námahy s BaByliss

Špenátová polévka s bramborami

Špenátová polévka s bramborami

9 hlasů
45min 326 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenout?

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenou...

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení přírody

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení pří...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, maminko...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, m...

Nikdo na sociálních sítích netouží po fotkách z vaší dovolené

Nikdo na sociálních sítích netouží po fotkách z...

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s vývojem mozku

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s v...

Tip na oběd

Ryba s paprikou a pomerančem

3 hlasy
1h a 35min 279kJ 150 Kč

Rybí podkovy dušené s paprikou v římském hrnci.

Telecí na žampiónech

12 hlasů
35min 420kJ 200 Kč

Jemné telecí maso s houbami jako minutka.

Poradny

Dostanu další mateřskou, když teď skončím v práci?

Dobrý den, záleží na tom, zda a kdy skončí Váš pracovní poměr a kdy budete nastupovat na další m... Více

Mám nárok na mimořádnou okamžitou pomoc?

Dobrý den, mimořádná okamžitá pomoc většinou slouží k úhradě jednorázového výdaje spojeného např... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn...

Více