Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Ema

19. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 11. 2. 2019
Ahojky, sestra je těhotná a ujíždí si na džemech tak bych jí ráda udělala radost ale chtěla bych jí koupit nějaký zdravější. Co říkáte na relax z ovoce? Je to dobré chuťově?

Ahoj já tyto džemy přímo miluju!!:) Kupuji je v Albertu

Neregistrovaná/ý - Kateřina

11. 2. 2019

Ahojky, sestra je těhotná a ujíždí si na džemech tak bych jí ráda udělala radost ale chtěla bych jí koupit nějaký zdravější. Co říkáte na relax z ovoce? Je to dobré chuťově?

Neregistrovaná/ý - Dagmar

9. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Havránková | 7. 2. 2019
Podstoupil někdo zákrok jakýkoliv.. na klinice Aesthevita v Praze? Zajímají mě zkušenosti těch co tu opravdu na plastice byli...

Zdravím, mám za sebou tento zákrok https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2098-radiofrekvencni-liposukce-podbradku-necktite co se mě týká, tak sem spokojená

Neregistrovaná/ý - Havránková

7. 2. 2019

Podstoupil někdo zákrok jakýkoliv.. na klinice Aesthevita v Praze? Zajímají mě zkušenosti těch co tu opravdu na plastice byli...

Neregistrovaná/ý - Maruška

5. 2. 2019

Máte zkušenost s nejkufry? Sháním kvalitní kabelku a tady se mi líbí jaké mají..

Neregistrovaná/ý - Borůvka

4. 2. 2019

Holky, prosím o vaše doporučení. Mám docela problém s tím, jakou vlasovou kosmetiku si mám vybrat. Já jsem docela náchylná, protože po většině mě svědí pokožka hlavy. Myslíte, že je reálné najít nějakou šetrnou a kvalitní kosmetiku?

Neregistrovaná/ý - Kovářová

3. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Renata | 30. 1. 2019
Děkuji za odkaz, pročetla jsem to celé jedním dechem a hned sem běžela do lékárny pro balení

Také si kupuji doplněk Vigantolvit, podle mě skvělý a kvalitní doplněk

Neregistrovaná/ý - Ema

2. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Janča | 29. 1. 2019
Já sem měla takové ty vstřebatelné stehy, takže sem na vytahování nemusela. V nemocnici sem byla dva dny celkem :)

Ahaa, tak to je super jestli dávají ty vstřebatelné

Neregistrovaná/ý - Renata

30. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Ivča | 27. 1. 2019
Dobrý den, docela dost informací o něm si můžete přečíst tady http://www.vigantolvit.cz/

Děkuji za odkaz, pročetla jsem to celé jedním dechem a hned sem běžela do lékárny pro balení

Neregistrovaná/ý - Janča

29. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Ema | 24. 1. 2019
Jančo a musela jste po zákroku i na vytahování stehů? A jinak jak dlouho jste musela zůstat v nemocnici?

Já sem měla takové ty vstřebatelné stehy, takže sem na vytahování nemusela. V nemocnici sem byla dva dny celkem :)

Neregistrovaná/ý - Ivča

27. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Renata | 22. 1. 2019
Je možnost si o tom vigantolvitu zjistit někde něco více? děkuji

Dobrý den, docela dost informací o něm si můžete přečíst tady http://www.vigantolvit.cz/

Neregistrovaná/ý - Magda

25. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Nicol | 23. 1. 2019
Já ti mohu ze své zkušenosti poradit aby ses podívala na notino.Vybere si tam úplně každý.Mají tam dobré parfémy a občas i nějaké slevy.

Také tam občas nakupuji.Vždycky jsem byla spokojená.

Neregistrovaná/ý - Ema

24. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Janča | 21. 1. 2019
Byla sem v Brně u Justana před třemi měsíci na zvětšení prsou a i za mě velmi dobrá zušenost. Pan doktor je nejen šikovný ale má i velmi lidský přístup

Jančo a musela jste po zákroku i na vytahování stehů? A jinak jak dlouho jste musela zůstat v nemocnici?

Neregistrovaná/ý - Nicol

23. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Denisa | 21. 1. 2019
Ahoj ráda bych koupila pro sestru k narozeninám nějaký pěkný parfém.Je mi jedno kolik bude stát.Pro sestru chci to nejlepší.

Já ti mohu ze své zkušenosti poradit aby ses podívala na notino.Vybere si tam úplně každý.Mají tam dobré parfémy a občas i nějaké slevy.

Neregistrovaná/ý - Renata

22. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Ivča | 18. 1. 2019
Objednala sem jí rovnou dvě balení na pilulce, děkuji moc za odpověď

Je možnost si o tom vigantolvitu zjistit někde něco více? děkuji

Neregistrovaná/ý - Denisa

21. 1. 2019

Ahoj ráda bych koupila pro sestru k narozeninám nějaký pěkný parfém.Je mi jedno kolik bude stát.Pro sestru chci to nejlepší.

Neregistrovaná/ý - Janča

21. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Marika | 15. 1. 2019
Také mám s tímto plastikem velmi dobrou zkušenost

Byla sem v Brně u Justana před třemi měsíci na zvětšení prsou a i za mě velmi dobrá zušenost. Pan doktor je nejen šikovný ale má i velmi lidský přístup

Neregistrovaná/ý - Ivča

18. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Vlachová | 13. 1. 2019
Ivčo za mě super. Dostala sem vloni v říjnu k narozkám a od té doby to nedám z ruky. Vitamín d je v těle potřeba a když je ho nedostatek tak je problém... navíc vigantolvit je od stejné společnosti jako vigantol pro miminka, a to je pro mě osobně i záruka kvality, protože s jejich přípravky jsem byla vždycky spokojená

Objednala sem jí rovnou dvě balení na pilulce, děkuji moc za odpověď

Neregistrovaná/ý - Marika

15. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Havránková | 10. 1. 2019
Ano objednala jsem se přes stránky, a oni se mi potom sami ozvali a dohodli sme termín konzultace s panem Justanem

Také mám s tímto plastikem velmi dobrou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Vlachová

13. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Ivča | 8. 1. 2019
Ségra potřebuje doplnit déčko, a počítá každou korunu tak sem jí řekla že jí dám nějaké doplňky darem.. Našla sem na netu tento doplněk http://www.vigantolvit.cz/ docela mě to zaujalo, berete to někdo?

Ivčo za mě super. Dostala sem vloni v říjnu k narozkám a od té doby to nedám z ruky. Vitamín d je v těle potřeba a když je ho nedostatek tak je problém... navíc vigantolvit je od stejné společnosti jako vigantol pro miminka, a to je pro mě osobně i záruka kvality, protože s jejich přípravky jsem byla vždycky spokojená

Lahev na vodu skrývá nebezpečné bakterie a plísně

Vepřová játra na víně

Vepřová játra na víně

9 hlasů
45min 675 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Brambory zapečené s pikantní klobásou

10 hlasů
60min 654kJ 110 Kč

Brambory zapečené s klobásou a vejci na maďarský způso...

Fazolová polévka

9 hlasů
1h a 40min 201kJ 65 Kč

Jednoduchá, sytá fazolová polévka.

Poradny

Mám nárok na nemocenskou po konci zaměstnání?

Dobrý den, Zdenko,nevím přesně, co Vaše kamarádka myslela vystavením klasické nemocenské. Na nemo... Více

Dostanu nemocenskou, když jsem po RD nepracovala?

Dobrý den,dle mého názoru byste na nemocenskou mít nárok měla, stejěn jako v případě, kdy byste n... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více