Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Rony

22. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 19. 5. 2017
Děkuji za tip, už mám své premiérové nákupy ve Freeportu za sebou a je to žůůůžo!:) Koupila jsem plno věcí, do té české restaurace jsem se šla taky podívat a jídlo opravdu výborný

Ve freeportu je otevřeno každý den?

Neregistrovaná/ý - Kateřina

19. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Vávrová | 30. 4. 2017
Asi záleží pokud jde o oblečení na vašem vkusu a co konkrétně hledáte taky. Na jídlo určitě doporučuju za sebe zajít do české restaurace ta je bezvadná,skvěle tam vaří

Děkuji za tip, už mám své premiérové nákupy ve Freeportu za sebou a je to žůůůžo!:) Koupila jsem plno věcí, do té české restaurace jsem se šla taky podívat a jídlo opravdu výborný

Neregistrovaná/ý - Líza

30. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - kačulka | 26. 4. 2017
koukni na tuto https://www.andrie.cz/Damske-pradlo/Dle-druhu/Podprsenky/PS168

Anooo, tohle jsem chtěla, Moc děkuji. :o))))))))

Neregistrovaná/ý - Vávrová

30. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 29. 4. 2017
Dostala jsem k narozeninám dárkový poukaz do freeportu, doporučíte kam tam zajít na jídlo a kde nejlíp nakoupit oblečení?

Asi záleží pokud jde o oblečení na vašem vkusu a co konkrétně hledáte taky. Na jídlo určitě doporučuju za sebe zajít do české restaurace ta je bezvadná,skvěle tam vaří

Neregistrovaná/ý - Kateřina

29. 4. 2017

Dostala jsem k narozeninám dárkový poukaz do freeportu, doporučíte kam tam zajít na jídlo a kde nejlíp nakoupit oblečení?

Neregistrovaná/ý - kačulka

26. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Líza | 25. 4. 2017
Chtěla bych své sestře koupit sportovní oblečení na narozky. Už mám pro koupené legíny a tak. Ještě by to chtěla sportovní podrpsenku. Doporučíte nějakou, která opravdu drží a je vhodná i na běhání?

koukni na tuto https://www.andrie.cz/Damske-pradlo/Dle-druhu/Podprsenky/PS168

Tanita

26. 4. 2017

ta je vážně hezká,z té bude mít určitě radost.

Coco

26. 4. 2017

Ja mam tady tuhle a je super https://www.tipa.eu/cz/houpacka-zavesna-6119-cerna/d-169532/

Tanita

26. 4. 2017

Houpačka by nebyla špatná,ale nevím jaká a taky kde ji pořídit.

Coco

26. 4. 2017

Hele tak ji kup neco na relax.Clovek musi taky odpocivat a ne jenom pracovat.Napadla me treba houpacka na zahradu.

Tanita

26. 4. 2017

Ahoj nevím co koupit sestře na narozeniny.Je vášnivá zahrádkářka tak nevím co jí pořídit.Jestli něco spíše na práci a nebo na relax.

Neregistrovaná/ý - Bára

25. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Bára | 18. 4. 2017
Moje sestra jezdí strašně ráda na kole tak přemýšlím nad nějakým dárkem který by mohla nějak s tím kolem využít.. dáte tip? Nemám moc inspiraci.. :/

Nad tím jsem už taky přemýšlela,a máte tip na nějaký obchod takový?

Neregistrovaná/ý - Líza

25. 4. 2017

Chtěla bych své sestře koupit sportovní oblečení na narozky. Už mám pro koupené legíny a tak. Ještě by to chtěla sportovní podrpsenku. Doporučíte nějakou, která opravdu drží a je vhodná i na běhání?

Neregistrovaná/ý - Emili

24. 4. 2017

Budeme se skládat sestře na nějaký kurz celá rodina ke kulatinám. Zbývá už jen vybrat nějaký dobrý. Vím že by ráda něco kolem make upu tak jsem si našla na internetu Makeupinstitute,má někdo zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Miluška55

24. 4. 2017

Dárek pro sestru? Dárkový poukaz do únikových her do The Chamber. Únikovou hru a to, s kým si ji půjde zahrát, to si zvolí sama. Je to opravdu neskutečná zábava. více na www.thechamber.cz

Neregistrovaná/ý - Raduna

22. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Bára | 18. 4. 2017
Moje sestra jezdí strašně ráda na kole tak přemýšlím nad nějakým dárkem který by mohla nějak s tím kolem využít.. dáte tip? Nemám moc inspiraci.. :/

Co třeba dárkový poukaz do nějakého obchodu s koly a s vybavením na ně? Tam by si mohla vybrat co opravdu ke kolu potřebuje nebo co by chtěla

Neregistrovaná/ý - Bára

18. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Jaruš

14. 4. 2017

Jednoznačně doporučuji knihu Deník praštěné 4cátnice ... , ta určitě udělá radost, pokud je sestra starší a nejlépe, pokud zažila období Husákových dětí

Neregistrovaná/ý - Nana

9. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Milena | 26. 2. 2017
Je to na 5 dni.Cena vstupenky je 5900kc plus ubytovani.Opravdu ten zazitek stoji za to.Tady ti posilam odkaz at si muzes precist podrobne info www.artofbeingfestival.cz

Tak teď jste mě holky docela nahlodaly. Chtěla jsem jet v létě s přítelem úplně na jinou akci, ale co jsem se dívala na program festivalu art o being, tak je to naprostá paráda... každý den je co dělat, prostředí víc než luxusní a výborné na odpočinek, takže letos je to asi jasná volba :)

Neregistrovaná/ý - Zuzana M

19. 3. 2017

Já sestře objednala netradiční dárek metodu prodloužení vlasů clip in. Set obsahuje několik pásů pravýc vlasů, zakončené na jednom konci sponkou. Chemicky i tepelně je možné clip in upravovat. Na péči nejsou náročné. Sestra je moc spokojená s tímto dárkem, upraví si vlasy kdykoliv během krátké chvíle.

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

Karbanátky z cizrny

Karbanátky z cizrny

12 hlasů
2h a 10min 783 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem Memo...

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a upravte jídelníček

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a up...

Tři hodiny chůze týdně jsou skvělým tréninkem pro mozek

Tři hodiny chůze týdně jsou skvělým tréninkem p...

Testováno na tátovi: Jak oklamat rodiče

Testováno na tátovi: Jak oklamat rodiče

Kvalitní vajíčka jsou nejlepší multivitaminy. Přírodní a levné

Kvalitní vajíčka jsou nejlepší multivitaminy. P...

Tip na oběd

Dušené hovězí kostky

10 hlasů
5h a 25min 428kJ 150 Kč

Marinované hovězí maso dušené s tymiánem.

Rybí filé s mrkví

18 hlasů
60min 493kJ 105 Kč

Ryba připravená podle asijského receptu.

Poradny

Manžel potřebuje domácí ošetřování, jak mám postupovat?

Dobrý den, ve Vaší situaci máte několik možností: a) požádat zaměstnavatele o neplacené volno -... Více

Jak ošetřit práci na částečný úvazek během RD?

Dobrý den, během rodičovské dovolené můžete pro původního zaměstnavatele klidně pracovat na část... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Přátelé vám budou závidět. Faktem totiž je, že váš život je v poslední době plný dobrodružství. Nejenom, že se rutina a stereotyp vám budou v týdnu cizí, ale dokonce investujete do několika nových věcí. Není tedy divu, že kamarádi touž...

Více