Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Katka90

22. 9. 2017

Moje sestra ulétává na kabelkách a taškách. Naposledy jsem ji kupovala takovou světle hnědou, ona si potrpí na to, mít všechno sladěné a stylové.

Neregistrovaná/ý - Kalinová

19. 9. 2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 29. 8. 2017
Já k narozkám dostala zrovna příčesky z hotstyle.cz a už si tu objednávám další sadu, jsou super

Já uvažuju že se zajedu podívat do toho jejich salonu Hotstyle a nechám si prodloužit nějakou metodou ...jen zatím nevím jakou :D

Neregistrovaná/ý - Eliška

30. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Novotná | 27. 8. 2017
Buďto v hodnotách 100 nebo 500korun. Jinak je možnost koupit dárkový poukaz i v hodnotě 10€.

I v eurech to jde? Tak to je super.... a uplatnit jdou ty poukazy kdekoliv tam v tom centru ?

Neregistrovaná/ý - Petra

29. 8. 2017

Já k narozkám dostala zrovna příčesky z hotstyle.cz a už si tu objednávám další sadu, jsou super

Neregistrovaná/ý - Novotná

27. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Eliška | 21. 8. 2017
V jakých hodnotách si můžu ve Freeportu koupit dárkový poukaz?

Buďto v hodnotách 100 nebo 500korun. Jinak je možnost koupit dárkový poukaz i v hodnotě 10€.

21. 8. 2017

V jakých hodnotách si můžu ve Freeportu koupit dárkový poukaz?

Neregistrovaná/ý - Šárka Kunín

18. 8. 2017

mrkněte na stránky Herbadent, jsou tam super tipy na dárky. Já tam sestře vybavila koupelnu produkty z extraktů různých bylinek. Třeba zubní pastu s ženšenem, ústní vodu, bylinné koupele, medicinální sladové víno. Byla s dárkem spokojená.

Neregistrovaná/ý - Julia

17. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Novotná | 28. 7. 2017
Já bych řekla že skoro na cokoliv http://www.freeport.cz/poukazy

no to je super, hned ho koupím díky

Neregistrovaná/ý - sandra

14. 8. 2017

ja myslim že lepší jak vlasy jsou třeba kvalitní hodinky segře jsem je taky kupovala na strance 24time značky Daniel wellington a sestra měla radost jako blazen

28. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Julia | 26. 7. 2017
Na co všechno je možné ve Freeportu ten dárkový poukaz využít?

Já bych řekla že skoro na cokoliv http://www.freeport.cz/poukazy

Neregistrovaná/ý - Julia

26. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Novotná | 19. 7. 2017
Určitě je na co se těšit, zvlášť pokud ráda kupujete značkové oblečení, tady koupíte s obrovskými slevami

Na co všechno je možné ve Freeportu ten dárkový poukaz využít?

Neregistrovaná/ý - Ladislava Bílovice

24. 7. 2017

podívejte se na webovky na www.herbadent.cz, najdete tam spoustu kvalitních produktů z extraktů bylin, co by mohly posloužit i jako dárek pro vaše lízké a pro rodinu. Sestra jejich bylinným koupelím z levandule nemůže odolat, totéž zubní pastě z ženšenem.

19. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Mišel | 28. 6. 2017
Dostala jsem k narozeninám dárkový poukaz do Freeportu,zatím jsem nebyla ale když si to lidi tak chválí tak už se moc těším :)

Určitě je na co se těšit, zvlášť pokud ráda kupujete značkové oblečení, tady koupíte s obrovskými slevami

Neregistrovaná/ý - olina

18. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Eliška | 30. 6. 2017
Kupte raději nějakou kvalitní vlasovou kosmetiku, aby ty klipy nepotřebovala.

Přesně jak píšete, kvalitní kosmetika je určitě lepší než clipy. Kamárádka je kdysi měla a po jejich odstranění ji dlouho trvalo, než měla zase pěkné vlasy.

Neregistrovaná/ý - Lucka

14. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Stela | 10. 7. 2017
taky jsem pro kvalitní kosmetický balíček,podívejte se na notino.cz kde mají velký výběr na různé tipy vlasů a najdete tam i dárkové balíčky ;)

Na tomto eshopu je opravdu velký výběr kvalitní vlasové kosmetiky pro různé typy vlasů. Ráda tu nakupuji a vždy jsem spokojena. Zrovna nedávno jsem si tu koupila tuto sadu pro jemné vlasy https://www.notino.cz/revlon-professional/equave-volumizing-kosmeticka-sada-i/.

Neregistrovaná/ý - Romča

10. 7. 2017

Já bych byla radši taky pro kvalitní vlasovou kosmetiku než nějaké clipy. Mně by to udělalo určitě větší radost a nebo poukaz na návštěvu u nějakého dobrého kadeřníka

Neregistrovaná/ý - Stela

10. 7. 2017

taky jsem pro kvalitní kosmetický balíček,podívejte se na notino.cz kde mají velký výběr na různé tipy vlasů a najdete tam i dárkové balíčky ;)

30. 6. 2017

Kupte raději nějakou kvalitní vlasovou kosmetiku, aby ty klipy nepotřebovala.

Neregistrovaná/ý - Mišel

28. 6. 2017

Dostala jsem k narozeninám dárkový poukaz do Freeportu,zatím jsem nebyla ale když si to lidi tak chválí tak už se moc těším :)

Neregistrovaná/ý - Váňová

27. 6. 2017

Moje sestra chce jako dárek nějakou masožravou rostlinu a já si našla obchod zeleneudoli.cz že tam ty masožravky prodávají. Máte zkušenost s tímto eshopem?

TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi službu HoppyGo

Roštěnky se zeleninou

Roštěnky se zeleninou

5 hlasů
1h a 20min 416 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součást kosmetické výbavy

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součás...

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chmelený cider od Táty!

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chm...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky collallocu

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky col...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který nebudete chtít dát z ruky

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který neb...

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadit do dětského jídelníčku

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadi...

Tip na oběd

Losos na bílém víně

12 hlasů
50min 878kJ 381 Kč

Recept na přípravu zdravého lososa je jednoduchý. poku...

Melounový salát s parmezánem

10 hlasů
25min 389kJ 65 Kč

Vrstvený salát s dokonalou rovnováhou chutí.

Poradny

Je nějak omezena práce na dohodu o pracovní činnosti?

Dobrý den, co se týče počtu hodin, práce na DPČ je omezena na maximálně 20 hodin týdně, výše výd... Více

Mohu při MD a RD pracovat pro zaměstnavatele na DPP?

Dobrý den, co se týče přivýdělku, záleží také na tom, zda jste opravdu stále ještě na mateřské d... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc...

Více