Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Gábina

dnes 13:22

Neregistrovaná/ý - Ajka | 12.08.2018
Co vím já tak zkušenosti určitě má a co mám sním osobně zkušenost tak je i velmi šikovný a hlavně profesionál

Mockrát děkuji.. a na které té klinice jste tento zákrok podstoupila, na stránkách jsem se dívala že jsou v kontaktech dvě

Neregistrovaná/ý - Ajka

12.08.2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 06.08.2018
Tip určitě ocením, děkuji moc... a ten pán má tedy hodně zkušeností?

Co vím já tak zkušenosti určitě má a co mám sním osobně zkušenost tak je i velmi šikovný a hlavně profesionál

Neregistrovaná/ý - Hanka

06.08.2018

Neregistrovaná/ý - Karolína | 24.07.2018
Zdravím,já mám vynikající zušenost s Kružíkem

Můžete poslat nějaký odkaz na tu firmu?

06.08.2018

Neregistrovaná/ý - Ajka | 23.07.2018
Záleží na vás jestli cítíte že to sama nezvládnete s nějakou dietou a cvičením tak moje rada zní jen směle do toho:) Já sem na to abych cvičila po několikahodinové šichtě v kanclu moc líná, ráda si po práci odpočinu a i dopřeji něco sladkého ke kávě na dobití energie ....takže sem tam na liposukci zajdu... pokud by jste chtěla typ tak chodím sem http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Tip určitě ocením, děkuji moc... a ten pán má tedy hodně zkušeností?

Neregistrovaná/ý - Karolína

24.07.2018

Neregistrovaná/ý - Haurlendová | 22.07.2018
To vám asi lajk takhle těžko poradí, zkuste se zeptat plastika, za sebe můžu doporučit dr.Pilku https://www.aesthevita.cz/

A na konzultaci jste se k němu objednávala nějak přes stránky nebo telefonicky?

24.07.2018

Neregistrovaná/ý - Haurlendová | 22.07.2018
To vám asi lajk takhle těžko poradí, zkuste se zeptat plastika, za sebe můžu doporučit dr.Pilku https://www.aesthevita.cz/

A na konzultaci jste se k němu objednávala nějak přes stránky nebo telefonicky?

Neregistrovaná/ý - Petra

24.07.2018

mate někdo zkušenosti s nakupovaním vlasové kosmetiky v Hatích ve freeshopu?

24.07.2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 20.07.2018
Kde ste si kdo nechal dělat vchodové dveře??

Zdravím,já mám vynikající zušenost s Kružíkem

Neregistrovaná/ý - Ajka

23.07.2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 20.07.2018
Jaké jsou vaše zkušenosti s liposukcí? Jít do toho či nejít?

Záleží na vás jestli cítíte že to sama nezvládnete s nějakou dietou a cvičením tak moje rada zní jen směle do toho:) Já sem na to abych cvičila po několikahodinové šichtě v kanclu moc líná, ráda si po práci odpočinu a i dopřeji něco sladkého ke kávě na dobití energie ....takže sem tam na liposukci zajdu... pokud by jste chtěla typ tak chodím sem http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Neregistrovaná/ý - Daniela

23.07.2018

moje sestra miluje šaty a tak jsme spolu vybraly jedny retro šaty, které jsou jak společenské, tak i každodenní a je moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Haurlendová

22.07.2018

Neregistrovaná/ý - Karolína | 19.07.2018
Dostala jsem od manžela darem peníze na nová prsa... tak přemýšlím jakou metodou si je nechám zvětšit... je lepší zvětšení implantáty nebo zvětšení vlastním tukem?

Neregistrovaná/ý - Samka

22.07.2018

Neregistrovaná/ý - Simona | 16.07.2018
To já jsem sestře udělala kosmetický balíček, který jsem udělala ze všeho, co má ráda, takže ajurvéda, bio šampony a další kosmetiku :). Podle mě jsou toto nejvděřnější a nejužitečnější dárky

Co je to prosím za kosmetiku ? Specializují se na různé tipy pleti ?

20.07.2018

Jaké jsou vaše zkušenosti s liposukcí? Jít do toho či nejít?

Neregistrovaná/ý - Hanka

20.07.2018

Kde ste si kdo nechal dělat vchodové dveře??

Neregistrovaná/ý - Andrea

19.07.2018

Snažím se zhubnout a už nevím co vařit.. pořád dělám k obědu jen maso a zeleninu.. doporučíte nějaký dobrý recept?

19.07.2018

Dostala jsem od manžela darem peníze na nová prsa... tak přemýšlím jakou metodou si je nechám zvětšit... je lepší zvětšení implantáty nebo zvětšení vlastním tukem?

Neregistrovaná/ý - Karin

16.07.2018

Neregistrovaná/ý - Eliška | 13.07.2018
Dělal vám to pan doktor v celkové anestezii nebo jak tento zákrok prosímvás probíhá? Také bych potřebovala ...

Bola som konkretne na tejto modelaci http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/85/modelace-prsou-a-redukce-prsou/ Inak pan doktor mi na konzultacii vsetko do bodky vysvetlil

Neregistrovaná/ý - Simona

16.07.2018

To já jsem sestře udělala kosmetický balíček, který jsem udělala ze všeho, co má ráda, takže ajurvéda, bio šampony a další kosmetiku :). Podle mě jsou toto nejvděřnější a nejužitečnější dárky

Neregistrovaná/ý - Eliška

13.07.2018

Neregistrovaná/ý - Karin | 05.07.2018
Po cerstve skusenosti mozem aj ja odporucit plastika Justana. Modelaciu poprsie mi urobil skvele, vrelo odporucam

Dělal vám to pan doktor v celkové anestezii nebo jak tento zákrok prosímvás probíhá? Také bych potřebovala ...

Neregistrovaná/ý - Karin

05.07.2018

Po cerstve skusenosti mozem aj ja odporucit plastika Justana. Modelaciu poprsie mi urobil skvele, vrelo odporucam

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic

Jednoduchý salát pro dva

Jednoduchý salát pro dva

12 hlasů
20min 426 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z rajčat s balkánským sýrem

8 hlasů
20min 375kJ 85 Kč

Rychle, zdravě a hlavně chutně.

Roštěná s houbami

5 hlasů
2h a 10min 988kJ 166 Kč

Výborná roštěná s houbami a vínem Madeira.

Poradny

Vnučka má dítě s Angličanem, dostane sociální dávky?

Dobrý den,porodné i rodičovský příspěvek patří mezi dávky státní sociální podpory. U těchto dávek... Více

Na jak dlouho mohu dát syna do školky?

Dobrý den,dokud pobíráte rodičovský příspěvek, hradí za Vás zdravotní pojištění stát. Jakmile pob... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Na kolegu v práci se budete moci beze zbytku spolehnout. Uleví se vám, neboť si velmi dobře uvědomujete, že vzájemná důvěra je v pracovním kolektivu takřka nezbytná. Spolupracovníci vás naštěstí přesvědčí o tom, že by vás nikdy v ničem nezklamali.

Více