Diskuse na téma dárek pro sestru

28. 05. 2015 | Prosím o radu

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Erika 04.10.2017

Tak jelikož je moje sestra maniak dokosmetiky, je lehke ji vybirat darek :D at uz ma narozeniny nebo Vanoce

Anezka Erika 09.10.2017

Joo kosmetikou nikdy nic nezkazíš :))

Lucie 04.10.2017

Já sestře vždy koupím nějakou zvláštní láhev vína, která se jen tak někde v obchodech neprodává :-)

Anička Lucie 06.10.2017

A kde ji teda koupíte? když se jen tak v obchodech neprodává?

Lucie Anička 07.10.2017

Kupuji to online na www.vinovyhodne.cz/, mají tam fakt dost výběr :-)

Petr Lucie 08.10.2017

Objednal jsem specialitku pro mě a přítelkyni https://www.vinovyhodne.cz/anciano-7-years-magnum-15l

Petra 28.09.2017

Co koupit cestovní kufr na kolečkách? Taky dárek. Dražší.

Karolína Petra 29.09.2017

Já jsem kupovala kamarádce k narozeninám poukaz, dárkový, na oblečení. Měl aradost a alespoň si vybrala, co chtěla.

Petra Karolína 30.09.2017

Z tohoto byste nevybrala nicM https://www.nejkufry.cz/cestovni-tasky/

Marika 26.09.2017

Holky freeport taky můžu doporučit pokud sháníte pro někoho z rodiny dárek a nevíte si rady kam jít tak tady já sem sehnala věcí a věcí

Katka90 22.09.2017

Moje sestra ulétává na kabelkách a taškách. Naposledy jsem ji kupovala takovou světle hnědou, ona si potrpí na to, mít všechno sladěné a stylové.

Petra 29.08.2017

Já k narozkám dostala zrovna příčesky z hotstyle.cz a už si tu objednávám další sadu, jsou super

Kalinová Petra 19.09.2017

Já uvažuju že se zajedu podívat do toho jejich salonu Hotstyle a nechám si prodloužit nějakou metodou ...jen zatím nevím jakou :D

Petra Kalinová 25.09.2017

Nechala bych si poradit asi rovnou v tom salonu http://www.hotstyle.cz/prodluzujeme-vlasy-v-brne/ oni nabízí konzultace ohledně výběru vhodnýho odstínu, metody prodloužení,atd..

Eliška 21.08.2017

V jakých hodnotách si můžu ve Freeportu koupit dárkový poukaz?

Novotná Eliška 27.08.2017

Buďto v hodnotách 100 nebo 500korun. Jinak je možnost koupit dárkový poukaz i v hodnotě 10€.

Eliška Novotná 30.08.2017

I v eurech to jde? Tak to je super.... a uplatnit jdou ty poukazy kdekoliv tam v tom centru ?

Šárka Kunín 18.08.2017

mrkněte na stránky Herbadent, jsou tam super tipy na dárky. Já tam sestře vybavila koupelnu produkty z extraktů různých bylinek. Třeba zubní pastu s ženšenem, ústní vodu, bylinné koupele, medicinální sladové víno. Byla s dárkem spokojená.

sandra 14.08.2017

ja myslim že lepší jak vlasy jsou třeba kvalitní hodinky segře jsem je taky kupovala na strance 24time značky Daniel wellington a sestra měla radost jako blazen

Ladislava Bílovice 24.07.2017

podívejte se na webovky na www.herbadent.cz, najdete tam spoustu kvalitních produktů z extraktů bylin, co by mohly posloužit i jako dárek pro vaše lízké a pro rodinu. Sestra jejich bylinným koupelím z levandule nemůže odolat, totéž zubní pastě z ženšenem.

Romča 10.07.2017

Já bych byla radši taky pro kvalitní vlasovou kosmetiku než nějaké clipy. Mně by to udělalo určitě větší radost a nebo poukaz na návštěvu u nějakého dobrého kadeřníka :-)

Stela 10.07.2017

taky jsem pro kvalitní kosmetický balíček,podívejte se na notino.cz kde mají velký výběr na různé tipy vlasů a najdete tam i dárkové balíčky ;)

Lucka Stela 14.07.2017

Na tomto eshopu je opravdu velký výběr kvalitní vlasové kosmetiky pro různé typy vlasů. Ráda tu nakupuji a vždy jsem spokojena. Zrovna nedávno jsem si tu koupila tuto sadu pro jemné vlasy https://www.notino.cz/revlon-professional/equave-volumizing-kosmeticka-sada-i/.

Eliška 30.06.2017

Kupte raději nějakou kvalitní vlasovou kosmetiku, aby ty klipy nepotřebovala.*17*

olina Eliška 18.07.2017

Přesně jak píšete, kvalitní kosmetika je určitě lepší než clipy. Kamárádka je kdysi měla a po jejich odstranění ji dlouho trvalo, než měla zase pěkné vlasy.

Mišel 28.06.2017

Dostala jsem k narozeninám dárkový poukaz do Freeportu,zatím jsem nebyla ale když si to lidi tak chválí tak už se moc těším :)

Novotná Mišel 19.07.2017

Určitě je na co se těšit, zvlášť pokud ráda kupujete značkové oblečení, tady koupíte s obrovskými slevami

Julia Novotná 26.07.2017

Na co všechno je možné ve Freeportu ten dárkový poukaz využít?

Novotná Julia 28.07.2017

Já bych řekla že skoro na cokoliv http://www.freeport.cz/poukazy

Julia Novotná 17.08.2017

no to je super, hned ho koupím díky

Váňová 27.06.2017

Moje sestra chce jako dárek nějakou masožravou rostlinu a já si našla obchod zeleneudoli.cz že tam ty masožravky prodávají. Máte zkušenost s tímto eshopem?

Veronika 27.06.2017

Dcera chce k narozeninám clip in příčesky, odkud nejlépe koupit? Zalíbil se mi tento obchod připadá mi že je tam velký výběr příčesků a líbí se mi že mají clip in z pravých lidských vlasů a ne umělotinu http://www.hotstyle.cz/

Šarinečka 23.06.2017

Já bych sestře zvolila dar něco na www.herbadent.cz. Je to česká bylinná kosmetika , hlavně bylinné koupele, dentální hygiena a sladová vína.. Zabalila bych do do celofanu jako dárkový balíček. Obaly produktů jsou krásné, balíček vypadá moc dobře.

Karla 89 17.06.2017

mrkni na www.tipa.eu v kategorii turistika nebo módní doplňky, třeba tě pro sestru něco zaujme jako dárek.

Mirka Karla 89 18.06.2017

Myslíte si, že je vhodné kupovat jako dárek k narozeninám knížku? nebo je lepší, když si každý vybere?

Hanka Mirka 21.06.2017

Já si myslím, že když toho člověka dobře znáte, tak není problém mu jako dárek koupit knížku :-)

Petr Hanka 22.06.2017

Pokud budete kupovat knížku, tak doporučuji mrknout se na www.albatrosmedia.cz, mají opravdu velký výběr knih a za dost dobré ceny

Marie Cieslerová 17.06.2017

zkus sestře objednat něco na www.herbalife.cz. Je to česká bylinná kosmetika bez nějaké chemie. Zabalila bych do do celofanu jako dárkový balíček. Obaly produktů jsou krásné, balíček vypadá moc dobře.

Marie Cieslerová 17.06.2017

zkus sestře objednat něco na www.herbalife.cz. Je to česká bylinná kosmetika bez nějaké chemie. Zabalila bych do do celofanu jako dárkový balíček. Obaly produktů jsou krásné, balíček vypadá moc dobře.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat