Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
dobry den, mam posledni dobou hrozne velky pokles energie, jsem opravdu porad unavena.. nemuzu normalne fungovat, ale vydej energie mam porad stejny a ani nejsem v zadnem stresu tak nevim co bych mohla delat proto abych se citila aspon ttrochu lepe. prosim poradte
Od Senzamedical si taky kupuju vitamíny
Mně s tímhle pomohlo doplňování vitamínu C
A jak ho doplňuješ? Doporučíš něco konkrétního?
Výborný je lipozomální vitamín C, ten se totiž oproti obyčejnýmu vitamínu C výborně vstřebává, já si ho kupuju jako sirup od Senzamedical
Aha děkuju za radu, zkusím to
Není zač, ráda jsem poradila
O tom jsem teď taky slyšela
Taky užívám vitamín C, osvědčil se mi tenhle doplněk https://www.benu.cz/swiss-naturevia-c-mix-500mg-tbl-90 má kvalitní složení a cítím se mnohem lépe co ho užívám.
Děkuju za tip, tenhle doplněk zrovna vypadá kvalitně takže vyzkouším.
Za málo, mně se fakt osvědčil.
Já užívám vitamín C, v přírodní formě je nejlepší
Taky železo je na tohle dobrý
Já si kupuju od Vitaslife
Myslíš tohle s vitamínem C https://vitaslife.cz/product/vitaslife-100-prirodni-zelezo-vitamin-c/ ?
Ano to je přesně ono :)
Super moc díky už jsem si ho objednala tak jsem zvědavá
Není vůbec zač, dej vědět jak jsi spokojená
Důležitý je celkově podpořit imunitu
Nejlíp se vstřebává v přírodní formě, to z mořské vody VitasLife je fakt hodně dobrý, je silný a čistě přírodní
na únavu už jsem toho zkoušela hodně, různé formy magnesia a pak mi kamoška doporučila magnesium z nutraday a má to teda co do sebe, asi jiná kvalita, než to co se běžně prodává
Já beru tohle stoprocentně přírodní magnésium z mořské vody https://vitaslife.cz/product/vitaslife-magnesium-natural/ dobře se vstřebává takže jsem se fakt po chvíli užívání cítila mnohem lépe, konečně plná energie a dokonce mě přestala i bolívat hlava.
Fakt? Tak díky za odpověď, rovnou objednávám
souhlasim s Jankou :) když je oslovíte, spojí se s vámi odborník a probere váš aktuální stav, jestli je vhodné zelene potraviny nasadit nebo by mohl být nejaky problém , plus pomůže s dávkováním, aby to mělo ten správný efekt :) ono je to individální. právě pro tenhle přístup jsem z jejich shopu nadšená, v tom rozhraní po registraci jste už v kontaktu s poradcem pořád ..tedy můžete být:) sám neoslovuje
souhlasim s Jankou :) když Green Wyas oslovíte, spojí se s vámi odborník a probere váš aktuální stav, jestli je vhodné zelene potraviny nasadit nebo by mohl být nejaky problém , plus pomůže s dávkováním, aby to mělo ten správný efekt :) ono je to individální. právě pro tenhle přístup jsem z jejich shopu nadšená, v tom rozhraní po registraci jste už v kontaktu s poradcem pořád ..tedy můžete být:) sám neoslovuje
Říkám si že bych zkusila ten hořčík, jestli mi to pomůže. Doporučíte nějaký kvalitní doplněk, ideálně přírodní?
na webu prodávají doplněk stravy magnesium + zinek, doručení je do dvou dnů a mě to pomohlo od únavy, křečí a tak celkově je mi líp a nebývám tolik nemocná
co nejake bylinky? :-) ja na prirodu nedam dopustit :-)
Ja take, chodimnakupovat do lekarny zeleny andel, kde maji velky vyber a hlavne se vsim poradi!
A co takhle nejake vitaminy berete? Neco bych uvitala, jsem z toho podzimu a prichazejici zimy opravdu unavena =(
Zkus nějakou přírodní léčbu,mě bylinky vždy pomůžou a nedám na ně dopustit,my mame v Brně přírodní lékarnu zeleny anděl.
Dá se nakupovat v tom andělu i přes internet?
Holky nekdo tu psal o caji chaganela, kde jej nakupujete? Ptala jsem se v cajovne a tam ho nemeli
Ahojky, beru už půl roku doplněk stravy As10 life a nic lepšího jsem snad nikdy ani neměla. Začala jsem to brát místo několika vitamínů, co jsem brala zvlášť, a taky kvůli redukci stareckých skvnám a kvalitě kůži. Ale je prý ještě na víc věcé dobrý, kdyžtak mrkněte tady: www.as10-life.cz :-)
Ahoj, podle toho,c o píšou, to vypadá úžasně.Největší problémy mám hlavně s pokožkou totiž. :( Takže jestli to zabírá opravdu, bylo by to super. :) Neívm, si už totiž rady, krémy na všechno nezabírají.
O tom As10 life přípravku mi vyprávěla koelgyně, že je to prej bomba. Hlavně na tu imunitu jako multivitamíny, jen s lepší vstřebatelností. Sama raději užívám bylinky a tak, ale přemýšlím, že bych šla i do tohoto.
Na stránkách píšou že je 100% přírodní, takže by to taky nemuseo být na škodu. :)
mam vyzkouseno VITO LIFE - Maca :) mrkni po tom na netu byl jsem spokojeny
ja jsem tu Macu našla na profidoplnkystravy a je tam i dobře vypsané info o tom produktu. koukala jsem že tam teď mají i hodně akcí a slev, tak mrknu i po něčem jiném. :-)
ahaa diky jsem nejakou takovou stranku chtel najit tak ani nemusim hledat.... tak odkud jsem to predtim objednaval uz to nemaji tak se to hodi. diky taky
jasne v pohode. :-) tak at se vam dobre objednava.
na unavu a vycerpani mi pomohlo jen do tela dostat trochu horciku a bylo po unave :) koupila jsem si magnesko v lekarne a bylo to
Tak to je dobra doba, po kazdodenni pouzivani se tedy vyplati :-)
Tak holky ja jsem jeste narazila na takovou tycinku energetickou ktera mi hodne pomohla kdyz jsem se musela pres noc ucit jmenuje se the brainer a je to fakt bomba. moc mi to ted pri zkouskach pomohlo
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.