Diskuse na téma Plenky

Holky můžu se zeptat zda jste někdo kupoval plenky z e-shopu Lekarna? Mají tam tedka akci na jedny, tak přemýšlím zda je neobjednat :)

Dana 23.02.2016

Holky poradte prosim dobre krem na opruzeniny, dekuji

NinaC Dana 28.09.2017

Jestli má prcek opruzeniny, tak bych spíš změnila značku plínek. Dnes se už není čemu divit, protože některé ty plínky jsou plné chemie.

Máš pravdu, ale stejně děkuji za tip, asi to vyzkoušíme objednat a uvidíme, zda to sedne nebo ne :)

Eiska 29.09.2015

Já třeba neobjednávám nic drahého, ale jen tohle http://www.lekarna.cz/batole-detsky-krem-na-opruzeniny-75ml/ a jsem třeba s tím nadmíru spokojená :) ale asi každému sedne něco lepšího, to je jasné :)

A co objednáváš na ty opruzeniny? Právě větišnou chodím do kamenných obchodů, ale pořád nemůžu najít to nejlepší, tak si říkám, že si objednám z té lékarny, ale chci si toho rovnou objednat více :)

Hanka Mončičáček 10.05.2017

Ahoj, my používáme tady tu mastičku www.pilulka.cz/propanthen-365-baby-100-g?x=g&gclid=CIqnwNfOztMCFVOZGwod-2UIlg, tak zkuste vyzkoušet.

Eiska 23.09.2015

Ne, objednávala jsem ti ho více :) Právě už i mastičky a krémy na opruzeniny nebo spíše,abychom předešly opruzeninám :)

A objednávala sis jen plenky, nebo jsi neodolala a objednala jsi i něco jiného? :)

Eiska 28.08.2015

Ano, všechno došlo tak jak mělo :)

Došlo všechno v pořádku jo? :)

Eiska 20.08.2015

Tak jen zpětně píšu, že jsem si z tama ty plínky objednala a vím, že jak bude zase nějaká akce, tak objednávám znovu :)

Jojo všechno bylo v pořádku a pokud to tam máš napsané, že nebudeš platit poštovné, když objendáš nad 1500 tak to tak bude :) Jako objednat si z tama věci nad 1500 asi takový problém nebude, mají tam hrozně moc věcí :)

Eiska 24.07.2015

No a všechno ti došlo v pořádku? Pokud bych objednala nad těch 1500, tak opravdu neplatím poštovné? :)

Plenky jsem z tama popravdě neobjednávala, ale kupovala jsem tam hygienické potřeby a vitamínky :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat