Diskuse na téma radioxar

Ahoj nemate tady nekdo zkusenosti s kremem radioxar?

Kamila 18.09.2015

moje kamoška ho má na atopický ekzém je to možné? zrovna včera jsem se jí ptala čím se to maže

hajanek 22.09.2015

ten na ten radioxar cetla docela pozitivni recenzi :-) tak neco na tom asi bude. bracha ma ekzemy porad tak jestli je to opravdu na to asi bych mu to rovnou koupila...

sarkanova 24.09.2015

kamilo jojo je to mozne.praveze jsem slysela na neho doporuceni primo na ten atopicky ekzem. tak to je super ze to ma takove pozitivni ohlasy <3

hajanek sarkanova 25.09.2015

a dá se to sehnat asi normálně v každé lékarně ne? *2**3*

sarkanova hajanek 08.10.2015

Ano normalne v lekarne sezenete nebo i na internetu je to volne prodejne. Tady hazu odkaz : lekarna.cz/magnesii-lactici-0-5-tbl-mvm-portblnob100x0-5gm/

sarkanova sarkanova 13.10.2015

tak holky koukala jsem ze na lekarna.cz ten radioxar ani nemaji tak jsem ho nasla tady: lekarna-doktorka.cz

Sona sarkanova 15.10.2015

dekujeme moc sarkanova :-) snad bude mit uspech u dalsich uzivatelu

Janicka 25.09.2015

Ty jo holky diky za tuhle diskuzi ja jsem neco takoveho ted hledala co by mi pomohlo na ekzem.....jsem z toho uz nestastna :-/

Sona 29.09.2015

já tento krém používám ikdyž nemám ekzem, je dobrý že není vůbec mastný a nemusím čekat až zaschne

Janicka Sona 06.10.2015

Jo jo to mas pravdu Soni to me prekvapilo asi nejvic jak rychle po namazani na ruce jsem mohla zacit delat papirovani a nedelal zadne mastne fleky atd... o to vic me ted stve kolik jsem dala penez za nevyhovujici kremy *2**3*

Sona Janicka 08.10.2015

no to verim ze lide co maji takoveto problemy (ekzem atd..) tak ze je to pro ostatni dobry business a jen se na tom vydelava.

Martina 12.10.2015

Krém jsem si taky koupila na vyzkoušení tak uvidíme, zatím se mi zdá fajn a fakt nelepí a není mastný. Exem nemám nějak moc, ale uvidím, jestli pomůže.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat